Премини към съдържанието
MAG

Търся програма за правене на прически и грим (merged)

Препоръчан отговор

Търся програма за правене на прически и грим - по възможност да е професионална.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

в връзка с единия линк искам да пусна нещо като коментари ..знаете от къде...и с това не искам да очерня някого , нито да се заяждам, просто винаги когато чуя тази комбинация от думи ми става мъчно за трафика , дето безрезултатно потроших да свалям всичките програми ....това ми е малко болна тема, защото на всяка програма казвах "е , тая ще работи , свалям ви я и ще ви я сложа :huh:

..да и се радвате....абстрахирайки се от конкретния факт, мисля, че усилията на този човек заслужават похвала..ама как пък не ни върви....така че умната ;)

Браво Чочомире! Да си жив и здрав, и през час да ти е корав!

Манекенките се радват на тва като мишки на сирене!

#11748 by herrflick at 2005-01-25 16:42:03 GMT

Are 240 e skorostta a seed-era si e edin vse oshte a 24 leecheri ko staa?

#11752 by joan at 2005-01-25 17:10:43 GMT

Lele ot koga q 4akam taq programka My style 2 na cosmopolitan beshe mnou qka i mnou me zaribi sa i tazi e ka4ena i naprao nemam dumi )

#11757 by scribe at 2005-01-25 17:21:08 GMT

Работата отива на зле.Само един ли я е свалил?Егати случая!Сигурно после никой няма да я търси

#11767 by chochomir at 2005-01-25 17:54:13 GMT

Щом това ви кефи до дни качвам и " Cosmopolitan Virtual Makeover Delux 3 " Тя е по добра от "Cosmopolitan My Style 2 "

#11778 by irrrka at 2005-01-25 18:42:12 GMT

"chochomir", haide pusni malko poveche upload na toq torrent, pone dokato go svalime 2 choveka, che taka.....

e to ako go svalqt 2-ma do minuti i drugite 6te sa go svalili

#11809 by juvo at 2005-01-25 21:29:54 GMT

Щом това ви кефи до дни качвам и " Cosmopolitan Virtual Makeover Delux 3 " Тя е по добра от "Cosmopolitan My Style 2 "

до тука си адски прав...сега остава да работи ( не както версиите които срещам тук и там), да не са на "непознат" език и да отвориш повече канелката ...

#11871 by Fifa at 2005-01-26 10:38:49 GMT

Хайде дайде малко скорост де!

#11904 by fire at 2005-01-26 13:43:23 GMT

KWA SKOROST BASI KATO SEEDWA EDIN NA 50 LEECHWAT....NE STAWA TYJ RABOTATA..SEGA KAT GO SWALITE DA NE WZEMETE DA GO SPRETE I DA NE SEEDWATE EJ...

#12022 by ArabianSoul at 2005-01-26 20:07:14 GMT

Само че блокира при мене

WinXP (SP-2)

Язък.

#12057 by evilcom at 2005-01-26 21:49:07 GMT

И при мен дава "unknown error" и се затваря.

И аз съм с WinXP (SP-2) като ArabianSoul.

#12068 by ngin at 2005-01-26 22:49:58 GMT

И от мене грешка само че аз съм с Win XP (SP1)и коктейл от пачове.

#12121 by fire at 2005-01-27 11:41:58 GMT

pri men s win2000 ne trygwa wyobshte

#12208 by penev at 2005-01-27 19:25:52 GMT

I pri mene ne varvi

#12359 by herrflick at 2005-01-28 18:48:30 GMT

I na men mi dava greshka i ne se instalira

#12416 by frikeus at 2005-01-29 04:41:54 GMT

I pri men neshte da go e*a.

Vazmojno li e samia image da e preeban?

Imenata na failovete sa oriazani mai?

Samo naluchkvam, no mislia che ot tam e greshkata.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    в връзка с единия линк искам да пусна нещо като коментари ..знаете  от къде...и с това не искам да очерня някого , нито да се заяждам, просто винаги когато чуя тази комбинация от думи ми става мъчно за трафика , дето безрезултатно потроших да свалям всичките програми ....това ми е малко болна тема, защото на всяка програма казвах "е , тая ще работи , свалям ви я и ще ви я сложа :huh:

..да и се радвате....абстрахирайки се от конкретния факт, мисля, че усилията на този човек заслужават похвала..ама как пък не ни върви....така че умната ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Аз в крайна сметка не разбрах - някой от линковете не работи ли или какво?

Честно казано бая се озорих докато прочета това, което си постнал след цитирания от мен абзац.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

MAUS Software Virtual Hairstyle (Hair Master) 5.0 - Виртуальный Стилист.

MAUS Software Виртуальный Стилист 5.0 (Hair Master) - позволяет Вам промоделировать возможные изменения Вашей внешности.

Личный визажист и парикмахер "Виртуальный Стилист" позволит без риска для внешности найти лучший способ сгладить недостатки и подчеркнуть выигрышные стороны внешности.

Эта программа - лучший советчик в разработке индивидуального стиля, создания прически, подборе макияжа и украшений. В обширном каталоге представлены женские и мужские прически, элементы макияжа и аксессуары.

Программа позволяет экспериментировать с новыми техниками нанесения макияжа и сред-ствами декоративной косметики.

Виртуальный стилист использует для своей работы полученный при помощи сканера или другого цифрового устройства портрет для того, чтобы помочь Вам промоделировать Ваш внешний вид с новой причес-кой, цветом волос, макияжем, аксессуарами.

Оформление программы максимально приближено к системе Microsoft Office. Интуитивный интерфейс делает работу над проектом простой и удобной, а широкие возможности редактирования изображений позво-ляют максимально приблизиться к желаемому результату. Программа будет полезна для профессиональных парикмахеров и стилистов, а также всех, кто стремится хорошо выглядеть.

Общее описание возможностей Виртуального cтилиста:

- Наличие причесок (более 1 200 моделей причесок) для коротких, средних и длинных волос как для мужчин, так и для женщин. - Управление слоями, изменение размеров элементов, размещенных на них.

- Группировка слоев. - Изменение готовых визуальных свойств элементов (рисование, удаление, рассеивание, комбинирование цветов для одного элемента (мелирование). - Управление цветами (RGB, контрастность, яркость, тон, насыщенность, прозрачность). - Пользовательские палитры.

Возможности макияжа (более 150 элементов макияжа): - Помады, тени, румяна и прочее. - Возможность использования декоративных контактных линз для изменения цвета глаз.

Аксессуары: - Большое количество аксессуаров (более 850 вариантов), в том числе – бижутерия, серьги, заколки и пр.

Другие возможности: Импорт из файлов и TWAIN-совместимых устройств. - Сохранение, экспорт, импорт и печать проектов. - Автоматическое размещение элементов по слоям. - Возможность создания новых элементов. - Поддержка скинов для программы. - Проигрывание mp3 файлов из пользовательского списка.

Системные требования: Win 98/Me/2000/XP., P II 400 МГц., 64 МБ RAM.

DownLoad MAUS Software Виртуальный Стилист 5.0. RUSSIAN. ISO. 98,2Mb.

Това съм го свалил от Wzor.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Аз в крайна сметка не разбрах - някой от линковете не работи ли или какво?

Честно казано бая се озорих докато прочета това, което си постнал след цитирания от мен абзац.

Опа , пак се издъних :wors: ....Линковете вероятно си работят, проблема е че самата програма не работи .....а дългите писания са начина да се аргументирам ..защото най - лесно е да кажа " не ги тегли, не работят, скапано е нещооо...." направих го за добро ...съжалявам , че се е получило досадно, ама иначе то е малко казано - недоказано :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Все още прическите се променят хардуерно - т.е. на (от) фризьор. За лицето - пластичен хирург. :huh:

MAUS Software Virtual Hairstyle (Hair Master) 5.0 - Виртуальный Стилист.

MAUS Software Виртуальный Стилист 5.0 (Hair Master) - позволяет Вам промоделировать возможные изменения Вашей внешности.

Личный визажист и парикмахер "Виртуальный Стилист" позволит без риска для внешности найти лучший способ сгладить недостатки и подчеркнуть выигрышные стороны внешности.

Эта программа - лучший советчик в разработке индивидуального стиля, создания прически, подборе макияжа и украшений. В обширном каталоге представлены женские и мужские прически, элементы макияжа и аксессуары.

Программа позволяет экспериментировать с новыми техниками нанесения макияжа и сред-ствами декоративной косметики.

Виртуальный стилист использует для своей работы полученный при помощи сканера или другого цифрового устройства портрет для того, чтобы помочь Вам промоделировать Ваш внешний вид с новой причес-кой, цветом волос, макияжем, аксессуарами.

Оформление программы максимально приближено к системе Microsoft Office. Интуитивный интерфейс делает работу над проектом простой и удобной, а широкие возможности редактирования изображений позво-ляют максимально приблизиться к желаемому результату. Программа будет полезна для профессиональных парикмахеров и стилистов, а также всех, кто стремится хорошо выглядеть.

Общее описание возможностей Виртуального cтилиста:

- Наличие причесок (более 1 200 моделей причесок) для коротких, средних и длинных волос как для мужчин, так и для женщин. - Управление слоями, изменение размеров элементов, размещенных на них.

- Группировка слоев. - Изменение готовых визуальных свойств элементов (рисование, удаление, рассеивание, комбинирование цветов для одного элемента (мелирование). - Управление цветами (RGB, контрастность, яркость, тон, насыщенность, прозрачность). - Пользовательские палитры.

Возможности макияжа (более 150 элементов макияжа): - Помады, тени, румяна и прочее. - Возможность использования декоративных контактных линз для изменения цвета глаз.

Аксессуары: - Большое количество аксессуаров (более 850 вариантов), в том числе – бижутерия, серьги, заколки и пр.

Другие возможности: Импорт из файлов и TWAIN-совместимых устройств. - Сохранение, экспорт, импорт и печать проектов. - Автоматическое размещение элементов по слоям. - Возможность создания новых элемен-тов. - Поддержка скинов для программы. - Проигрывание mp3 файлов из пользовательского списка.

Системные требования: Win 98/Me/2000/XP., P II 400 МГц., 64 МБ RAM.

MAUS Software Виртуальный Стилист 5.0. RUSSIAN. ISO. 98,2Mb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз имам на пц-то такава програма Cosmopolitan Virtual Makeover 2 ама сестра ми отнекъде я довлече. нз откъде може да си я свалиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

cosmopolitan virtual make over - има две части за прически и грим и за облекло,но не е фрее ,така че ще имаш нужда и от лекарство за нея :)

програмката можеш да си я намериш от rapid share , сваляш си я, записваш си я на диск ,и след това от диска я инсталираш,иначе не тръгва ор пс то :)cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    cosmopolitan virtual make over - има две части за прически и грим и за облекло,но не е фрее ,така че ще имаш нужда и от лекарство за нея :)

програмката можеш да си я намериш от rapid share , сваляш си я, записваш си я на диск ,и след това от диска я инсталираш,иначе не тръгва ор пс то :)cool.gif

Еми на нея са и дали диск с инсталационен файл, инсталира си го и то иска диск тогава се презаписва диска, итя връща тоя диск който са и го дали и работи на програмата с презаписания диск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Намери си програмата Saloon Styler. cool.gif

Правилно.Аз я имах преди брат ми гордо да я затрие. Просто е перфектна.Ако я намериш но не в демо вариянт(демото го имам) прати я и насам.

Аз имам на пц-то такава програма Cosmopolitan Virtual Makeover 2 ама сестра ми отнекъде я довлече. нз откъде може да си я свалиш.

И с тази се сблъсках преди време.Не си заслужава.Saloon Styler е по-добра и като предлагани функции и като улеснена употреба. Като махнем това че в Saloon Styler можеш чак носа и веждите да си смениш докато в Cosmopolitan Virtual Makeover 2 не можеш, прическите им са напълно еднакви. Единственото което Cosmopolitan Virtual Makeover 2 предлага повече е, че някой прически имат функцията да се завъртат за да ги огледаш но повтарям НЯКОЙ.

Редактирано от ^KRISTALINA^ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето връзчицата за Салонния стилист от линкос: http://torrents.linkos.bg/details.php?id=12614

На пръв и бърз поглед само там ми се мярна :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Търся програмата Cosmopolitan Virtual Makeover 3 обаче ако може да не е от ######

Мерси предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Знам ли, може и да може. :) Тук обаче няма как да ти дадем тази информация, защото съгласно правилата на форума:

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконни програми, кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Знам ли, може и да може. :) Тук обаче няма как да ти дадем тази информация, защото съгласно правилата на форума:

Добре..мерси все пак :sobbing:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може би всичко което искам става ясно то заглавието на темата ! Не държа на някоя професионална фризьорска програма / и на нея не бех отказъл ;) / Мерси предварително !

П.П. По желание на племеничката ми !

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.