Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся програма за правене на прически и грим (merged)

Препоръчан отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в връзка с единия линк искам да пусна нещо като коментари ..знаете от къде...и с това не искам да очерня някого , нито да се заяждам, просто винаги когато чуя тази комбинация от думи ми става мъчно за трафика , дето безрезултатно потроших да свалям всичките програми ....това ми е малко болна тема, защото на всяка програма казвах "е , тая ще работи , свалям ви я и ще ви я сложа :huh:

..да и се радвате....абстрахирайки се от конкретния факт, мисля, че усилията на този човек заслужават похвала..ама как пък не ни върви....така че умната ;)

Браво Чочомире! Да си жив и здрав, и през час да ти е корав!

Манекенките се радват на тва като мишки на сирене!

#11748 by herrflick at 2005-01-25 16:42:03 GMT

Are 240 e skorostta a seed-era si e edin vse oshte a 24 leecheri ko staa?

#11752 by joan at 2005-01-25 17:10:43 GMT

Lele ot koga q 4akam taq programka My style 2 na cosmopolitan beshe mnou qka i mnou me zaribi sa i tazi e ka4ena i naprao nemam dumi )

#11757 by scribe at 2005-01-25 17:21:08 GMT

Работата отива на зле.Само един ли я е свалил?Егати случая!Сигурно после никой няма да я търси

#11767 by chochomir at 2005-01-25 17:54:13 GMT

Щом това ви кефи до дни качвам и " Cosmopolitan Virtual Makeover Delux 3 " Тя е по добра от "Cosmopolitan My Style 2 "

#11778 by irrrka at 2005-01-25 18:42:12 GMT

"chochomir", haide pusni malko poveche upload na toq torrent, pone dokato go svalime 2 choveka, che taka.....

e to ako go svalqt 2-ma do minuti i drugite 6te sa go svalili

#11809 by juvo at 2005-01-25 21:29:54 GMT

Щом това ви кефи до дни качвам и " Cosmopolitan Virtual Makeover Delux 3 " Тя е по добра от "Cosmopolitan My Style 2 "

до тука си адски прав...сега остава да работи ( не както версиите които срещам тук и там), да не са на "непознат" език и да отвориш повече канелката ...

#11871 by Fifa at 2005-01-26 10:38:49 GMT

Хайде дайде малко скорост де!

#11904 by fire at 2005-01-26 13:43:23 GMT

KWA SKOROST BASI KATO SEEDWA EDIN NA 50 LEECHWAT....NE STAWA TYJ RABOTATA..SEGA KAT GO SWALITE DA NE WZEMETE DA GO SPRETE I DA NE SEEDWATE EJ...

#12022 by ArabianSoul at 2005-01-26 20:07:14 GMT

Само че блокира при мене

WinXP (SP-2)

Язък.

#12057 by evilcom at 2005-01-26 21:49:07 GMT

И при мен дава "unknown error" и се затваря.

И аз съм с WinXP (SP-2) като ArabianSoul.

#12068 by ngin at 2005-01-26 22:49:58 GMT

И от мене грешка само че аз съм с Win XP (SP1)и коктейл от пачове.

#12121 by fire at 2005-01-27 11:41:58 GMT

pri men s win2000 ne trygwa wyobshte

#12208 by penev at 2005-01-27 19:25:52 GMT

I pri mene ne varvi

#12359 by herrflick at 2005-01-28 18:48:30 GMT

I na men mi dava greshka i ne se instalira

#12416 by frikeus at 2005-01-29 04:41:54 GMT

I pri men neshte da go e*a.

Vazmojno li e samia image da e preeban?

Imenata na failovete sa oriazani mai?

Samo naluchkvam, no mislia che ot tam e greshkata.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
в връзка с единия линк искам да пусна нещо като коментари ..знаете  от къде...и с това не искам да очерня някого , нито да се заяждам, просто винаги когато чуя тази комбинация от думи ми става мъчно за трафика , дето безрезултатно потроших да свалям всичките програми ....това ми е малко болна тема, защото на всяка програма казвах "е , тая ще работи , свалям ви я и ще ви я сложа :huh:

..да и се радвате....абстрахирайки се от конкретния факт, мисля, че усилията на този човек заслужават похвала..ама как пък не ни върви....така че умната ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Аз в крайна сметка не разбрах - някой от линковете не работи ли или какво?

Честно казано бая се озорих докато прочета това, което си постнал след цитирания от мен абзац.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MAUS Software Virtual Hairstyle (Hair Master) 5.0 - Виртуальный Стилист.

MAUS Software Виртуальный Стилист 5.0 (Hair Master) - позволяет Вам промоделировать возможные изменения Вашей внешности.

Личный визажист и парикмахер "Виртуальный Стилист" позволит без риска для внешности найти лучший способ сгладить недостатки и подчеркнуть выигрышные стороны внешности.

Эта программа - лучший советчик в разработке индивидуального стиля, создания прически, подборе макияжа и украшений. В обширном каталоге представлены женские и мужские прически, элементы макияжа и аксессуары.

Программа позволяет экспериментировать с новыми техниками нанесения макияжа и сред-ствами декоративной косметики.

Виртуальный стилист использует для своей работы полученный при помощи сканера или другого цифрового устройства портрет для того, чтобы помочь Вам промоделировать Ваш внешний вид с новой причес-кой, цветом волос, макияжем, аксессуарами.

Оформление программы максимально приближено к системе Microsoft Office. Интуитивный интерфейс делает работу над проектом простой и удобной, а широкие возможности редактирования изображений позво-ляют максимально приблизиться к желаемому результату. Программа будет полезна для профессиональных парикмахеров и стилистов, а также всех, кто стремится хорошо выглядеть.

Общее описание возможностей Виртуального cтилиста:

- Наличие причесок (более 1 200 моделей причесок) для коротких, средних и длинных волос как для мужчин, так и для женщин. - Управление слоями, изменение размеров элементов, размещенных на них.

- Группировка слоев. - Изменение готовых визуальных свойств элементов (рисование, удаление, рассеивание, комбинирование цветов для одного элемента (мелирование). - Управление цветами (RGB, контрастность, яркость, тон, насыщенность, прозрачность). - Пользовательские палитры.

Возможности макияжа (более 150 элементов макияжа): - Помады, тени, румяна и прочее. - Возможность использования декоративных контактных линз для изменения цвета глаз.

Аксессуары: - Большое количество аксессуаров (более 850 вариантов), в том числе – бижутерия, серьги, заколки и пр.

Другие возможности: Импорт из файлов и TWAIN-совместимых устройств. - Сохранение, экспорт, импорт и печать проектов. - Автоматическое размещение элементов по слоям. - Возможность создания новых элементов. - Поддержка скинов для программы. - Проигрывание mp3 файлов из пользовательского списка.

Системные требования: Win 98/Me/2000/XP., P II 400 МГц., 64 МБ RAM.

DownLoad MAUS Software Виртуальный Стилист 5.0. RUSSIAN. ISO. 98,2Mb.

Това съм го свалил от Wzor.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз в крайна сметка не разбрах - някой от линковете не работи ли или какво?

Честно казано бая се озорих докато прочета това, което си постнал след цитирания от мен абзац.

Опа , пак се издъних :wors: ....Линковете вероятно си работят, проблема е че самата програма не работи .....а дългите писания са начина да се аргументирам ..защото най - лесно е да кажа " не ги тегли, не работят, скапано е нещооо...." направих го за добро ...съжалявам , че се е получило досадно, ама иначе то е малко казано - недоказано :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...

Все още прическите се променят хардуерно - т.е. на (от) фризьор. За лицето - пластичен хирург. :huh:

MAUS Software Virtual Hairstyle (Hair Master) 5.0 - Виртуальный Стилист.

MAUS Software Виртуальный Стилист 5.0 (Hair Master) - позволяет Вам промоделировать возможные изменения Вашей внешности.

Личный визажист и парикмахер "Виртуальный Стилист" позволит без риска для внешности найти лучший способ сгладить недостатки и подчеркнуть выигрышные стороны внешности.

Эта программа - лучший советчик в разработке индивидуального стиля, создания прически, подборе макияжа и украшений. В обширном каталоге представлены женские и мужские прически, элементы макияжа и аксессуары.

Программа позволяет экспериментировать с новыми техниками нанесения макияжа и сред-ствами декоративной косметики.

Виртуальный стилист использует для своей работы полученный при помощи сканера или другого цифрового устройства портрет для того, чтобы помочь Вам промоделировать Ваш внешний вид с новой причес-кой, цветом волос, макияжем, аксессуарами.

Оформление программы максимально приближено к системе Microsoft Office. Интуитивный интерфейс делает работу над проектом простой и удобной, а широкие возможности редактирования изображений позво-ляют максимально приблизиться к желаемому результату. Программа будет полезна для профессиональных парикмахеров и стилистов, а также всех, кто стремится хорошо выглядеть.

Общее описание возможностей Виртуального cтилиста:

- Наличие причесок (более 1 200 моделей причесок) для коротких, средних и длинных волос как для мужчин, так и для женщин. - Управление слоями, изменение размеров элементов, размещенных на них.

- Группировка слоев. - Изменение готовых визуальных свойств элементов (рисование, удаление, рассеивание, комбинирование цветов для одного элемента (мелирование). - Управление цветами (RGB, контрастность, яркость, тон, насыщенность, прозрачность). - Пользовательские палитры.

Возможности макияжа (более 150 элементов макияжа): - Помады, тени, румяна и прочее. - Возможность использования декоративных контактных линз для изменения цвета глаз.

Аксессуары: - Большое количество аксессуаров (более 850 вариантов), в том числе – бижутерия, серьги, заколки и пр.

Другие возможности: Импорт из файлов и TWAIN-совместимых устройств. - Сохранение, экспорт, импорт и печать проектов. - Автоматическое размещение элементов по слоям. - Возможность создания новых элемен-тов. - Поддержка скинов для программы. - Проигрывание mp3 файлов из пользовательского списка.

Системные требования: Win 98/Me/2000/XP., P II 400 МГц., 64 МБ RAM.

MAUS Software Виртуальный Стилист 5.0. RUSSIAN. ISO. 98,2Mb.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 месеца по-късно...

Аз имам на пц-то такава програма Cosmopolitan Virtual Makeover 2 ама сестра ми отнекъде я довлече. нз откъде може да си я свалиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

cosmopolitan virtual make over - има две части за прически и грим и за облекло,но не е фрее ,така че ще имаш нужда и от лекарство за нея :)

програмката можеш да си я намериш от rapid share , сваляш си я, записваш си я на диск ,и след това от диска я инсталираш,иначе не тръгва ор пс то :)cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
cosmopolitan virtual make over - има две части за прически и грим и за облекло,но не е фрее ,така че ще имаш нужда и от лекарство за нея :)

програмката можеш да си я намериш от rapid share , сваляш си я, записваш си я на диск ,и след това от диска я инсталираш,иначе не тръгва ор пс то :)cool.gif

Еми на нея са и дали диск с инсталационен файл, инсталира си го и то иска диск тогава се презаписва диска, итя връща тоя диск който са и го дали и работи на програмата с презаписания диск.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Намери си програмата Saloon Styler. cool.gif

Правилно.Аз я имах преди брат ми гордо да я затрие. Просто е перфектна.Ако я намериш но не в демо вариянт(демото го имам) прати я и насам.

Аз имам на пц-то такава програма Cosmopolitan Virtual Makeover 2 ама сестра ми отнекъде я довлече. нз откъде може да си я свалиш.

И с тази се сблъсках преди време.Не си заслужава.Saloon Styler е по-добра и като предлагани функции и като улеснена употреба. Като махнем това че в Saloon Styler можеш чак носа и веждите да си смениш докато в Cosmopolitan Virtual Makeover 2 не можеш, прическите им са напълно еднакви. Единственото което Cosmopolitan Virtual Makeover 2 предлага повече е, че някой прически имат функцията да се завъртат за да ги огледаш но повтарям НЯКОЙ.

Редактирано от ^KRISTALINA^ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето връзчицата за Салонния стилист от линкос: http://torrents.linkos.bg/details.php?id=12614

На пръв и бърз поглед само там ми се мярна :eek:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...

Търся програмата Cosmopolitan Virtual Makeover 3 обаче ако може да не е от ######

Мерси предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам ли, може и да може. :) Тук обаче няма как да ти дадем тази информация, защото съгласно правилата на форума:

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконни програми, кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Знам ли, може и да може. :) Тук обаче няма как да ти дадем тази информация, защото съгласно правилата на форума:

Добре..мерси все пак :sobbing:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Може би всичко което искам става ясно то заглавието на темата ! Не държа на някоя професионална фризьорска програма / и на нея не бех отказъл ;) / Мерси предварително !

П.П. По желание на племеничката ми !

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване