Премини към съдържанието
Q-tech

Цензурата в АренаБГ

Препоръчан отговор

Предлагам тук да поствате цензурираните мнения от форума на Арена. Оказа се че там комунизма е по-силно изявен и от този в Дата.

Пуснах темата, не само защото абсолютно незаслужено бях цензориран, но и защото забелязвам, че Рay4Fee и с-ие взе да им става навик да ми трият смислени и аргументирани мнения без причина и дори без известие, и предполагам това се случва и на много други...

Според мен, насичането е от претоварените сървъри на Арената - пробвах с Flashget и на 2 конекции ми разви 100 кб/с.

Браузърите ще поддържат директно пускане ако админа на сървърите ви се сети да зададе коректния хеадър за този тип вместо text/plain.

Така и така трябва ауторизация - защо минава стрийминга през http а не през ftp или някой по-удобен протокол?

Също ми е интересно и друго - този смотан фронтенд може ли да се подкара с друг плеър вместо mplayer и обратното - смотания mplayer с друг фронтенд (като приемем че разкодирате плейлистите)?

Най-добре щеше да е ако го бяхте направили както при AOL intv и Youtube - с онлайн плеър... :huh:

Споделете и вашите впечатления от техния "стойностен" форум...

Edit: Малко по-късно бях баннат, хехе. Стойте на страна от техния форум - не си струва да се пише там... Всъшност след като успешно преебаха и каталога и отборите - не знам какво изобщо си струва в техния сайт biggrin.gif

Редактирано от Q-tech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.