Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Graysun

Търся програма за ....

Препоръчан отговор

Здравейте! Търся програма в която може да направи това :D Търся такава програма в която като въведа някакъв текст! Да може да го каже с женски глас,мъжки абе с различни гласове и да мога да го ползвам в клипове тоест да може да се запише като mp3 файл :) Благодаря на всички който ми помогнат :) Приятен ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че с Total Video Convertor можеще да се прави нещо подобно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че с Total Video Convertor можеще да се прави нещо подобно.

Надали, освен ако не са сложили speech модул

Аз мисля че няма такава :lol6:

продължавай да си мислиш, само че има.. Ето един пример: http://www.neospeech.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре.Сории ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надали, освен ако не са сложили speech модулпродължавай да си мислиш, само че има.. Ето един пример: http://www.neospeech.com/

Това не е ли платено?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е ли платено?

Никъде не видях изискване за безплатен софтуер. И ако човек иска да има такъв тип специализиран софтуер си плаща :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай Balabolka, но мисля че кирилицата няма да я разчете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мисля че няма такава :lol6:

Още преди 20 години имах такава досовска програмка на Правеца ми 8C пиша текст и той го изговаря , или доколкото си спомням една дума при повече яко омазваше . Но за нещо актуално към момента не знам , но 100 % има .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря отново сега ще хвърля едно око на прогрмите и двата сайта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За разчитане на текст написан на кирилица пробвай speechlab. На български чете само с женски глас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За кирилица само тази става

http://www.bacl.org/speechlabbg.html

Иначе има много други, някои от тях дори приличат напълно на човешки глас, но са доста скъпи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Simply Red
      Здравейте!
      Тъй като наскоро се сблъсках с проблем с размера на флаш паметта ми след като си правих една буутваща флашка и след неуспешен опит с форматиране (от опциите на Уиндоус) да го поправя той си остана, аз се поразрових и прилагам тук моето решение за всички, които в бъдеще имат този проблем. Намерих безплатната програмка BOOTICE която дори няма нужда от инсталация.
      Давам програмката по-долу.
      1. Стартираме Bootice от .exe файла (не се налага инсталация)
      2. Избираме USB флаш устройството
      3. Кликваме на "Parts Manage" бутон
      4. Кликваме на "Re-Partitioning" бутон
      5. Избираме опцията "USB-HDD mode (Single Partition)"
      6. Опционално (по избор): Избираме предпочитаната от нас файлова система за флашката - FAT32 или NTFS (NTFS формата позволява да се работи с файлове по-големи от 4GB) и даваме име USB флашката.
      7. Кликваме на "OK".
      Оригиналния размер вече е възстановен.

Това е. Дано съм бил полезен.

BOOTICEx86_v1.3.4.0_2016.06.17.exe
      BOOTICEx64_v1.3.4.0_2016.06.17.exe
    • от Vasko Mihaylov
      Здравейте,
      Хванал съм се със следния проект. Правя видеа за специфичен удар или движение. Имам нужда от sofrware който може да отчита кои  мускулни групи работят по време на движението. Платени варианти също е опция.  
      Допълнително, аз знам точно кои мускулки групи се вкючват в определено вдижение и не е необходимо sofrware да засича това. Може sofrware само да визуализира в 3Д самото мускулно движение. И да не забравя трябва да мога да го интегрирам към видеото.
      Благодаря за предложенията!

• от Valeri Bukurov
      Не мога да намеря програма за синтез на реч за Samsung на български, ако някой знае нещо, моля да пише
    • от Plamy Gerova
      Здравейте, може ли помощ за курсовата ми задача?
      съставете програма с функции за:
      а) въвеждане от клавиатурата във файл и в масив( чрез добавяне) данни за морски пътувания (до 25)- Морска гара Варна: маршрут, кораб-име, име на капитан, цени на билетите- I,II класа, брой пасажери в съответната класа, обща сума на продадените билети- през избран месец от годината.Извеждане текущото съдържание на масива(файла) на екрана.
      б) извеждане на екран данните за превозите на кораб по въведено от клавиатурата име на кораб(със запитване за справка)
      в) извеждане на екран данните за морско пътуване с най- голяма обща сума на продадени билети.
      Главна функция main()- с меня за избор на функции и проверка за състоянието та данните.Използване на локални променливи и функции с предаване на параметри. 

• от leonsanchesss
      Здравейте колеги след 4-5 годишна употреба на samsung galaxy s5 дойде време да се сбогувам със него . Въпросът ми е кой от двата посочени бихте избрали и какви са вашите мотиви.Главните цели за които ще се използват са заснемане на снимки и социални мрежи. Други въпроси които ме вълнуват са дали ще ми е достатъчна памет от 64gb и лесно ли ще се адаптирам към iOS ако съответно избера iphone 8.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.