Премини към съдържанието
Vun4o

GSM микрофон като PC микрофон

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам Bluetooth за PC и gsm SonyEricssonK700i с Bluetooth. Мога ли и Как да ползвам микрофона на ГСМ-а като микрофон за РС-то? Кажете ми

Редактирано от Vun4o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам Bluetooth за PC и gsm SonyEricssonK700i с Bluetooth. Мога ли и Как да ползвам микрофона на ГСМ-а като микрофон за РС-то? Кажете ми

<{POST_SNAPBACK}>

Абе що не си купиш отделен микрофон, ами се занимаваш с глупости. Струва 4 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Абе що не си купиш отделен микрофон, ами се занимаваш с глупости.  Струва 4 лева.

<{POST_SNAPBACK}>

Или не си схванал идеята, или говориш наизуст

Ако хората разсъждават като теб, нямаше да има нито едно Skype съместимо у-во.

@Vun4o - няма да стане, защото SE K700i не работи като headset. Обратното става - може да ползваш слушалките/тонколоните и микрофона на лаптопа/компютъра вместо тези на телефона. За съжаление номера няма да стане да го ползваш като телефона гарнитура за Скайп

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Принципно може да използваш смарт телефон за тази функция през bluetooth. Но зависи от ОС-a. Eто една тема която ще ти е полезна - Линк

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз със Нокия 6630 съм го правил номера но се използва едно Симбиан приложение ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.