Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Filsun

Аз съм просто едно хлапе...

Препоръчан отговор

Здравейте ,съфорумници ! Тук ще си призная нещо ужасно за мен...Аз се регистрирах в този сайт ,есента на миналата година. Регистрирах се първо защото имам нужда от помощ за телефона ми ,който тогава изгоря (Panasonic VS 6) ,като ми се случиха други проблеми се осмелих да създавам други теми и така до тук...Но аз всъщност не съм пълнолетен ,аз съм мълолетен и съм още на 12 години. Аз още от началото се преструвах ,че съм пълнолетен ,поради простата причина ,че ако вие бяхте разбрали ,че аз съм едно просто хлапе в шести клас ,вие нямахте дори и да ми изчетете темите ,та камоли да ми помогнете...Във моите теми за избор на някаква електроника ,със бюджет едиколко си ,аз просто исках съвет ,кое ще е най-добре да вземе според парите които мама и татко ми дават за желаната от мен техника за рожденният ден/именния ден/коледа и т.н. Мене по принцип ме влече всичко свързано с техника...Влечат ме телефоните ,компютрите ,аудио техника, фото и видео техника просто е-така....Даже във класа ми ме мислят за "geek" във превод означава "маниак по технологиите" ,но сравнение със вас съм пет пари ,естествено :D Аз просто влизам тук за да научавам интересни неща за техниката, кое как работи ,как се свързва едикаква си ел. верига ,без да ми пука ,че не знам почти нищочко ,аз просто се уча със кеф...Когато ми остане време и си напиша домашните ,веднага бягам към "kaldata" да проверя дали няма пусната някоя интересна тема и ако авторът пита елементарен въпрос ,който е по моите знания- отговарям му ...Просто искам да си развия малко знанията...А колкото до даскалото :Имам горе-долу добър успех...Само дето по български ,единственият ми проблем е членуването- ако сте забелязали ,как пиша... Особенно по аудио техниката - там ако примерно съм се насочил към някаква системка ,когато отида във зората или във някакъв друг специализиран магазин- там ме гонят и казват ,че не дават на някакво си тъпо 12-годишно дете да се занимават с него...За техниката- разглобявам компютри ,усилватели и какво ли не и си решавам сам проблемите ,защото никой техник не би приел да ремонтира усилвател от някакво си лапе... Ужасно съжелявам ,че ви лъгах най-нагло и то цяла година !!! След тези писания приемам всякакви обиди, псувни по мене ,за дето ви лъгах толкова много време... Днес ми е последният ден в Калдата ...СБОГОМ !!! Ще помоля някой администратор ,ако може ,да ми изтрие профила от сайта ...

Редактирано от Шестокласникът (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо мислиш,че ако знаехме,че си на 12г. щяхме да ти пренебрегваме темите?Да ти кажа и моя акъл е там някъде,въпреки че съм доста по-голям. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само дето по български ,единственият ми проблем е членуването- ако сте забелязали ,как пиша...

Забелязахме, забелязахме. Не само членуването ти е проблем. Има доста думи, които си изписал грешно в поста си, можеш ли да си ги откриеш сам?

За шести клас си много добре, ако почнеш и да четеш малко книжки..грешка няма да имаш. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво като си шести клас? Спокойно,щом форума ти харесва не е нужно това да е последния ден в който го посещаваш. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забелязахме, забелязахме. Не само членуването ти е проблем. Има доста думи, които си изписал грешно в поста си, можеш ли да си ги откриеш сам?

За шести клас си много добре, ако почнеш и да четеш малко книжки..грешка няма да имаш. ;)

Ами обикновенно грешките са ми елементарни - от бързане пропускам определителен член понякога , на компютъра ,най -дразнещото нещо което сигурно сте забелязали е ,че не мога да пиша добре на компютър. Тоест понякога слагам запетайката и след това веднага пиша думата ,а пък то трябва първо да оставиш интервал и тогава да пишеш и така нататък... Също може и запетайките да си ми в повече...Щото сега по български учим за едносъставни ,двусъставни ,прости ,сложни,безглаголни , безлични ,безподложни изречения и разни там и госпожата все ме кара да слагам запетайки навсякъде , и аз не знам дали и това е вярно ,но щом като така казва...Може някои СТРАННИ термини които много много не ги познавам ,ама съм ги чул от някъде и те са ми проблем, може някои думи ако "едикаквоси ,незнам" да ги пиша слято ,но обикновенно ми се случва доста рядко и от бързане ,на контролните колкото и тъпо да звучи ,такива грешки ИЗОБЩО не ги допущам...

Благодаря ви много ,ама МНОГО за разбирането...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте ,съфорумници !

Тук ще си призная нещо ужасно за мен...Аз се регистрирах в този сайт ,есента на миналата година. Регистрирах се първо защото имам нужда от помощ за телефона ми ,който тогава изгоря (Panasonic VS 6) ,като ми се случиха други проблеми се осмелих да създавам други теми и така до тук...Но аз всъщност не съм пълнолетен ,аз съм мълолетен и съм още на 12 години. Аз още от началото се преструвах ,че съм пълнолетен ,поради простата причина ,че ако вие бяхте разбрали ,че аз съм едно просто хлапе в шести клас ,вие нямахте дори и да ми изчетете темите ,та камоли да ми помогнете...Във моите теми за избор на някаква електроника ,със бюджет едиколко си ,аз просто исках съвет ,кое ще е най-добре да вземе според парите които мама и татко ми дават за желаната от мен техника за рожденният ден/именния ден/коледа и т.н. Мене по принцип ме влече всичко свързано с техника...Влечат ме телефоните ,компютрите ,аудио техника, фото и видео техника просто е-така....Даже във класа ми ме мислят за "geek" във превод означава "маниак по технологиите" ,но сравнение със вас съм пет пари ,естествено :D Аз просто влизам тук за да научавам интересни неща за техниката, кое как работи ,как се свързва едикаква си ел. верига ,без да ми пука ,че не знам почти нищочко ,аз просто се уча със кеф...Когато ми остане време и си напиша домашните ,веднага бягам към "kaldata" да проверя дали няма пусната някоя интересна тема и ако авторът пита елементарен въпрос ,който е по моите знания- отговарям му ...Просто искам да си развия малко знанията...А колкото до даскалото :Имам горе-долу добър успех...Само дето по български ,единственият ми проблем е членуването- ако сте забелязали ,как пиша... Особенно по аудио техниката - там ако примерно съм се насочил към някаква системка ,когато отида във зората или във някакъв друг специализиран магазин- там ме гонят и казват ,че не дават на някакво си тъпо 12-годишно дете да се занимават с него...За техниката- разглобявам компютри ,усилватели и какво ли не и си решавам сам проблемите ,защото никой техник не би приел да ремонтира усилвател от някакво си лапе...

Ужасно съжелявам ,че ви лъгах най-нагло и то цяла година !!! След тези писания приемам всякакви обиди, псувни по мене ,за дето ви лъгах толкова много време...

Днес ми е последният ден в Калдата ...СБОГОМ !!!

Ще помоля някой администратор ,ако може ,да ми изтрие профила от сайта ...

Щом ти харесва форумът и те влече техниката, стой си тук.Едва ли някой ще те пренебрегне заради това, че си на 12 или 13 години.Това, дето си излъгал, си го направил единствено с мисълта, да не бъдеш отхвърлен от хората във форума.Не се притеснявай.Още си много млад и не се кахъри, че точно ти си ни излъгал. Нас ни лъжат и крадат всеки ден, ама както наблюдавам, никой от тези горе по върхушката не е седнал най малкото да ни се извини. А ни лъжат..аз помня от много отдавна. Лошото е че лъжците са възрастни и не на твоите години.Аз те приемам като едно нормално и много добро момче и е добре понякога да си посещаваш форума.Сам ще се убедиш след 10 години, колко много си научил само благодарение на него.Разбира се, също и учи, защото образованието е много важно в живота на всеки един ЧОВЕК!Кой с каквото може ще ти помага и вдигни главата.Изпий една чаша студена водичка и забрави за "случката"Успокой се и всичко ще е наред.Няма смисъл да преживяваш за тази нищожна грешка, която я някой е забелязал тук, я не!

Аз ти пожелавам успех!

С уважение - чичо Стефан

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие сте просто уникални ,благодаря ви...Вие сте единствените хора ,които биха приели някакъв си дървен философ да е във форума... Направо нямам думи...Безкрайно благодаря...Изобщо не очаквах ,че ще ме приемете...Просто съм без думи...Много ви благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ,съфорумници !

Тук ще си призная нещо ужасно за мен...Аз се регистрирах в този сайт ,есента на миналата година. Регистрирах се първо защото имам нужда от помощ за телефона ми ,който тогава изгоря (Panasonic VS 6) ,като ми се случиха други проблеми се осмелих да създавам други теми и така до тук...Но аз всъщност не съм пълнолетен ,аз съм мълолетен и съм още на 12 години. Аз още от началото се преструвах ,че съм пълнолетен ,поради простата причина ,че ако вие бяхте разбрали ,че аз съм едно просто хлапе в шести клас ,вие нямахте дори и да ми изчетете темите ,та камоIли да ми помогнете...Във моите теми за избор на някаква електроника ,със бюджет едиIколко си ,аз просто исках съвет ,кое ще е най-добре да вземе според парите които мама и татко ми дават за желаната от мен техника за рожденният ден/именния ден/коледа и т.н. Мене по принцип ме влече всичко свързано с техника...Влечат ме телефоните ,компютрите ,аудио техника, фото и видео техника просто е-така....Даже във класа ми ме мислят за "geek" във превод означава "маниак по технологиите" ,но в сравнение със вас съм пет пари ,естествено :D Аз просто влизам тук за да научавам интересни неща за техниката, кое как работи ,как се свързва едиIкаква си ел. верига ,без да ми пука ,че не знам почти нищочко ,аз просто се уча със кеф...Когато ми остане време и си напиша домашните ,веднага бягам към "kaldata" да проверя дали няма пусната някоя интересна тема и ако авторът пита елементарен въпрос ,който е по моите знания- отговарям му ...Просто искам да си развия малко знанията...А колкото до даскалото :Имам горе-долу добър успех...Само дето по български ,единственият ми проблем е членуването- ако сте забелязали ,как пиша... Особенно по аудио техниката - там ако примерно съм се насочил към някаква системка ,когато отида във зората или във някакъв друг специализиран магазин- там ме гонят и казват ,че не дават на някакво си тъпо 12-годишно дете да се занимават с него...За техниката- разглобявам компютри ,усилватели и какво ли не и си решавам сам проблемите ,защото никой техник не би приел да ремонтира усилвател от някакво си лапе...

Ужасно съжелявам ,че ви лъгах най-нагло и то цяла година !!! След тези писания приемам всякакви обиди, псувни по мене ,за дето ви лъгах толкова много време...

Днес ми е последният ден в Калдата ...СБОГОМ !!!

Ще помоля някой администратор ,ако може ,да ми изтрие профила от сайта ...

Не съм обръщала внимание на запетайките и членуването.

Добро дете си, радвам се, че си тук. Просто се старай малко повече когато пишеш. С най-добри чувства! :wink12:

Редактирано от Madonna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... ... ...

когато отида във зората или във някакъв друг специализиран магазин- там ме гонят и казват ,че не дават на някакво си тъпо 12-годишно дете да се занимават с него...За техниката- разглобявам компютри ,усилватели и какво ли не и си решавам сам проблемите ,защото никой техник не би приел да ремонтира усилвател от някакво си лапе...

.... ... ...

Ето защо не стъпвам в тази верига магазини. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правописа ти е на задоволително ниво,но по добре е това,че мислиш правилно,когато пишеш.Има много по големи от теб тук,дето имат по лош правопис,но не им пука.Дори въпрос не могат да зададат така,че да им се разбере за какво питат.А ти тепърва ще учиш много от този сайт.Да не те притеснява това че си малък.Питай за всичко което те интересува и когато желаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво като си на 12? Мога да ти дам един съвет - Както се държиш с хората така ще се държат и те с теб без значение на колко си години. Фодор/Анинфид май беше дори по малък като се регистрира 2009г. coolmeen и той беше горе долу колкото теб като пишеше тук, даваше не лоши технически съвети. xactoR беше година две по голям и също даваше страхотни съвети. Има и още много 12-13 годишни които се появяваха и изчезваха през годините.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей пич не обръщай внимание на тия злобните, те са навсякъде, тук също.

Остани заради качествените хора !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложих ти и табелка подарък.И само хубави мигове с Калдата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложих ти и табелка подарък.И само хубави мигове с Калдата.

Вие сте най-хубавият форум...Просто най-хубавият...Никъде не може да се намери форум с такива добри хора като вас , просто никъде...

Еее ,чак пък и табелка...Нямаше нужда...Аз съм ви ПРЕ благодарен ,че въпреки ,че съм на 12 години ,вие ме приехте.../Допуснах правописната грешка ,нарочно :D/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никъде не може да се намери форум с такива добри хора като вас , просто никъде...

Вярно е - ако знаеш какви индивиди търпим тук...

На години повече от твоите, на акъл доста по-малко от твоя, нито едно смислено мнение нямат написано в разделите на форума, а само картинки и линкове пляскат - тоест хора без изразено мнение.

Ти може да си шести клас, но имаш най-важното - мнение, а и факта, че го изразяваш (макар и с правописни грешки), автоматично те прави доста по-приятен събеседник от тях.

Не е важно на колко години е човек, а какво е научил и има ли желание да се учи още. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама наистина ли не си даваш сметка,че вероятно ТИ и Твоите приятели ще сте хората ,от които НИЕ-по-възрастните ще искаме прошка след време !? За това,че не сме успели да ви дадем Надежда,за това че не сме ви Възпитали да имате Самочувствие,че ВИЕ също сте част от нашето общество,че Вие имате същата решаваща роля в него,така както и ние ? Когато аз "стъпих" тук,нямах идея за почти нищо,а и професията ми и сферата в която работя са специфични и не дотам долюбвани в което и да е общество по света. И знаеш ли ? Оттук научих много. Страшно много. Грешах. Препочитах Правилата на този форум. Дори след години,отново съм грешал. Но винаги съм получавал помощ ! Аз. На достатъчно преклонна възраст. А ти ? Млад човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И язе съм млад, ама си мълча хъхъ :clown: Иначе авторът е прав за възрастовата дискриминация във форумите. Типичен пример е Анинфид/Фодор. Той често бе пращан „да си пише домашните“, въпреки, че е доста ерудиран. Ама нейсе де. Приятни мигове във форума. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма значение на колко си. Важното е че си изразил това, което чувстваш. Дори и да знаехме че си на 12, едва ли нямаше да ти обърнем внимание. Колко по-големи от теб не знаят за какво питат, а ти си се почувствал гадно за това че си излъгал. ЕВАЛА за откровеността ти ! Щом ти е приятно тук, остани !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голяма работа, че си на 12. И ние сме били на 12 някога. Аз тогава нямах компютър и дори не знаех за какво се ползва и каква е ползата от него. Хубаво е, че още от такава възраст се интересуваш от техника и други неща. Ще имаш повече време да напреднеш с материала. Аз късно почнах и се наложи да наваксвам бързо с компютрите и другите ми интереси. Някой ден ще осъзнаеш, че ще знаеш много повече неща от твоите съученици и ще си много по-напреднал и информиран от тях в доста области. Под съученици имам в предвид, не тези с които си сега, а тези дето половината ще са боклуци и ще си с тях от 8 до 12 клас. С тях ще трябва да се сравняваш. И защо в магазините не ти обръщат внимание ми е интересно?

Редактирано от ice_lion__01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От това,кето прочетох ми стана ясно,че ти си един много смел млад момък и просто си постъпил предпазливо от страх да не бъдеш отхвърлен от по-големите във форума. ;) Няма проблем,ти си умно и добро момче и да не ти пука,че си малък ще пораснеш,недей бърза да порастваш,ще ги търсиш тези години след време! :) Тук във не е важно как изглеждаш,богат ли си или не,тук сме всякакви хора и малки и големи с различни проблеми и интереси,но с обща кауза а именно да си помагаме кой с каквото може,да научаваме много и полезни неща от по-опитните,да споделяме кой как се чувства какви проблеми има за да ги решим ако можем или поне да дадем съвет И НАЙ-ВАЖНОТО-ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАМЕ. :) Калдата е едно голямо семейство и всеки,който иска да увеличи членовете на това семейство е добре дошъл стига да бъде честен,любезен и отзивчив с останалите ! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Калдата е за хора от всички възрасти. Радвам се, че си сред нас. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами от зората ме изгониха и това си е нормално...Защото поисках...малко ме е срам да кажа...Поисках да чуя една уредба към която се бях насочил ,даже имаше и промоция...За SONY MHC-EX700 беше за 380 лв.... И пак много ви благодаря за разбирането!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...