Премини към съдържанието
antitoxic

Disabled Logon Accounts. Как да се зареди ОС ?!

Препоръчан отговор

Така. Тъкмо си мислех че съм видял всякакви гафове докато днес един приятел не ми изтърси че е успял да disable-не logon акаунтите и сега въобше няма начин да зареди Windows (начин за който съм се сетил). През safe mode пак не ще. Човека е с Autopatcher и е дезактивирал акаунтите през модула User Accounts2 в Контролния панел.

Има ли възможност да се зареди windows без reinstall ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Така. Тъкмо си мислех че съм видял всякакви гафове докато днес един приятел не ми изтърси че е успял да disable-не logon акаунтите и сега въобше няма начин да зареди Windows (начин за който съм се сетил). През safe mode пак не ще. Човека е с Autopatcher и е дезактивирал акаунтите през модула User Accounts2 в Контролния панел.

<{POST_SNAPBACK}>

Как пък ще неможе през СЕЙФ МОД!!! През сейф мод да влезе с АДМИНИСТРАТОРСКИЯ (не със тези дето си е правил той..)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    През User Accounts 2 се показва и администратора, и  всички скирити потребители.

<{POST_SNAPBACK}>

Safe mode command prompt only май трябва да стане

За да заредиш горфичен интерфейс в този режим пишеш explorer :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може да се пробваш с Hiren's BootCD, в него има едни утилки които могат евентуално да ти помогнат laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Nicky не стана така /; Пак не го пуска. Сега ще видя това Hiren's BootCD.

---- edit ----

bugs, незнам кои uttilities ... Ghost Walker 2003.793 [utility that changes the security ID (SID) for Windows NT, 2000 and XP] ...това въобще незнам дали ще помогне. не намерих нищо в google.

Редактирано от antitoxic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Има такава възможност и тя е следната :

Влизаш в safe mode,натискаш ctrl+alt+delete - два пъти,за да ти отвори log-in прозореца.Пишеш “administrator” и паролата която си сложил.Това ще те отведе в command prompt > “C:\ documents and settings/administrator.”Тук просто напиши “control” и натисни enter.Ще ти се отвори съобщение за Windows recovery и control panel.Иди в Administrative Tools > Local Security Policies.В левият прозорец избери > Local Policies > Security Options и дай Enable на Administrator Account.От тук нататък ти е ясно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

chichomitko ;) ! Толкова подробно и работещо обяснение не съм и очаквал. Мерси много.

ПП: сега е момента да науча сиситемата за рейтинг по-добре [;

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.