Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Има вероятност процеса да товари така поради наличие на вирус. Моля да посетиш темата: http://www.kaldata.com/forums/topic/132819-%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BC%D0%B8-%D0%B5-%D0%B8%D0%BD%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%8F-%D1%81%D0%B5%D0%B3%D0%B0/ , за да проверят колегите дали има такъв проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вирус няма 100%, вчера съм преинсталирал windows, форматирал съм целия хард, на харда има само снимки които са правени с цифров апарат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.file.net/process/checker.exe.html

The process known as Microsoft Hardware Checker belongs to software WashAndGo or Microsoft Hardware Shared Component or HijackThis or AnyDVD by Microsoft (www.microsoft.com).

Да имаш някой от тези изброените?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, това приложение което прави белята се намира в Temp папката, трия го и като рестартирам системата, се появява отново

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вирус - посетете темата препоръчана от колегата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм специалист като другите но след като прочетох че си инсталирал вчера Windows и като ти видях грешката мога да те посъветвам да си видиш версията на HP Support Assistand.Пуснах темата преди два дена защото на най новата версия ми дава твоята грешка с exe и ми излиза същият прозорец дори и след рестарт.Просто деинсталирай новата версия на HP Support Assistand и инсталирай по старата и виж дали ще има ефект.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. И аз имам същият проблем. Checker след минута в idle режим "надупва" видеокартата ми на 99%. И аз съм на нова инсталация и се чудя откъде мога да съм хванал това. Уиндоуса ми е оригинален Windows 8 с оригинален диск и не вярвам вируса да е дошъл с него и нищо от гореизброеното не съм качвал. Ще прочета посочената тема, а ако някой открие как да разкарам тази гадост нека сподели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти и от мен,имам абсолютно същият проблем:нова инсталация на WIn 7,както казваш надупване на видео картата и накрая тоя гад: ''Checker''!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо спри процеса през taskmanager-a. След това или с ccleaner или с msconfig махни реда, който отговаря за този процес, случайна поредица от символи е. Ако се чудите защо товари видеокартата - ами копае биткоини и не е точно вирус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо спри процеса през taskmanager-a.

След това или с ccleaner или с msconfig махни реда, който отговаря за този процес, случайна поредица от символи е.

Ако се чудите защо товари видеокартата - ами копае биткоини и не е точно вирус.

Обясни точно какво е като не е вирус. И какво е това "биткоини".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отидох в C:Users********AppDataLocalTempiuvjcumn където се намира Checker-a,и поставих файловете под карантина с антивирусната.Засега всичко е ОК!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма вирус. това се появи с последния ъпдейт на виндовс. Един вид, нормално е за М$ да се насират отвреме-навреме....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обясни точно какво е като не е вирус. И какво е това "биткоини".

Bitcoin - виртуална криптовалута, попитай чичо Гошо, има си борса, има си и себестойност и към днешна дата е почти 12$.

Дай дефиниция за вирус и ще ти обясня защо това не е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от koko2010
      Здравейте 
      Аз съм с iPhone XS MAX. Вчера Face ID отказа. Animoji работи. Моля кажете как може да се поправи. И дали може да е софтуерно.  Приказвам снимка в която излиза грешката когато се опитам да създам Face ID 

• от Тошко2001
      Здравейте!  Гледам напоследък се вихрят страшни спекули  със зеолита. Трябват ми едно 10-15 кг зеолит за земеделски цели, ама няма брате всичко живо е надуло цените. Чувам , че из кърджали бил 30-40 лв чувала ама аз съм на бая километри от там . Разполагате ли с контакти с хора/фирми, които продават на приемливи цени и пращат по куриер? Благодаря  ви. ..........
    • от aivanov1
      Здравейте! Днес ми направи впечатление един проблем с телефона ми Samsung J7 2017. Когато прозвучи нещо от говорителя (независимо дали е тон на звънене, мултимедия, уведомления и прочие), звукът отначало си тръгва нормално (в случая на max), а след няколко секунди започва драстично да намалява докато не стане много тих. Гледах настройките – всичко е наред. Моля за помощ!
    • от n.mihaylov1996
      Здравейте! Имам следния проблем реших да си поръчам ново PC, след като му инсталирах Windows 10, пуснах Benchmark valley и винаги когато стигне до теста на GPU-то и компютъра се изключва и немога да го включа веднага. Съмнява ме захранването, но искам да чуя и вашето мнение. 
      Motherboard:ASROCK B450M-HDV AM4
      CPU:AMD Ryzen 5 1600 (3,2GHz)
      GPU:Gigabyte RX-580 4GB
      RAM:2X4G DDR4 2666 KINGSTON HYPEX
      PSU:Makki PSU ATX-500W MAKKI-ATX-500-B-PCIE

• от Devinbg
      Привет.
      Моля за съвет - Лаптопа ми е Lenovog50 с 4гб рам и се прецаках  като закупих още 4 гб рам с идеята да го подсиля с 8гб  но проблема е ,че на втория слот има прорезчета за рамта но онези "телчета" така да се изразя чрез които щраква ги няма.Не е носен никога в сервиз така е закупен.Как мога да оправя това освен да закупя цяла 8гб, имали вариант някак да се слага или аз не мога да ги сложа?
      Благодаря предварително!

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване