Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ще съм благодарна на всеки, който даде линкове към предавания, списания, книги, изобщо всичко, свързано с интериорния дизайн. 10х предварително :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не знам дали търсиш нещо подобно, още повече, че е и на руски...

Ваша квартира от А до Я.Энциклопедия домашнего хозяйства.

В книге рассказывается об основных требованиях, предъявляемых к жилищу: сколько человеку нужно жилой площади, света, каким должен быть домашний микроклимат, каково значение гармонии цвета и интерьера. Книга адресована прежде всего тем, кто хочет создать уют и комфорт в своей квартире.
    Цветовая гармония интерьера
    Книга для тех, кто большое значение придает украшению своего дома - цвету обоев, ковров и тканей. Яркие, чистые цвета придадут помещению живой, радостный вид, создадут спокойную атмосферу, повысят ваше настроение, а также оптически могут изменить пропорции комнаты.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Много, ама много благодаря :)

P.S. що се отнася за руския, няма абсолютно никакъв проблем :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

здравейте,

аз ползвах услугите на фирма за интериорен дизайн, строитрлство и ремонти - Линеа дизайн.

Много съм доволна от качеството и скоростта, с която направиха ремонта на моето жилище.

успехи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Препоръчвам книжки от книжарниците. Книгите събират в себе си доста информация и спестяват доста време на начинаещите.

http://www.book.store.bg/search?srchstr=%E8%ED%F2%E5%F0%E8%EE%F0%E5%ED%20%E4%E8%E7%E0%E9%ED&sin=1

Може да не са точно тези книги, но е добре човек да започне с някакво помагало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.