Премини към съдържанието
virtual.phantom

? Субтитри във Flash Professional 8 за *.flv

Препоръчан отговор

От няколко месеца се опитвам да разбера как се синхронизирват субтитрите за външни *.flv филми. Все повече се среащат в презентазии направени с (Macromedia Flash или Magromedia FLEX ) филми в които може да се избират субтитри на различни езици. Не мога да стигна до истината как и аз да го направя ... Изорах интернета но се появиха смо някой бегли насоки в тзи свера ...

Ако някой знае какви са стъпките за това неха да сподели ... вида на субтитрите не ме интересува дали за XML или SMILE или за DVD, интересното е как се синхронизирват в плеара ...

Наясно съм, че става въпрос за добри познания по ActionScript2 .. Ще се радвам ако някой помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето два линка от мен. Дано ти свършат работа !

http://ncam.wgbh.org/webaccess/magpie/magpie2_captioner.html

http://www.communitymx.com/content/article.cfm?cid=66356

seal-luck.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря за проявеното разбиране от страна на CECOV ... Прегледах линковете .. от първия линк компонента не се подържа от Extension Manager на Flash 8.. за което съжалявам .. имаще шанс ако се инсталира да видя как стават тези неща, или поне да се приплижа до "Просветлението" :clap: .

От втория линк виждам позната програма ... това май е единствената програма която е на тази тематика /поне това забелязах последните месеци /, лошото е ,че не намерих начин да се сдобия с нея и евентуалния и ключ... последното не съм го казал за да не ме резнат модераторите :yanim:

И така въпроса остава отворен все още. Как да синхронизирам субтитри във флаш с външен *.flv

Благодаря на всички предварително.

Редактирано от virtual.phantom (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.