Премини към съдържанието
МОДИ

немога да си отварям снимките

Препоръчан отговор

Немога да си отварям снимките .

Здравеите. Имам проблем с отварянето на снимките. Изтеглих си ACDSee но след известно време на снимките ми се появиха едни червени петна незнам дали аз съм направила нещо. Неможах да ги оправя и я премахнах. Сега пак немога да си отварям снимките. Какво да правя каква програма да си сваля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нямам представа защо картинките ти са станали на петна, но мога да ти кажа как да настроиш windows да ги отваря със стандартната програма"Windows Picture and Fax Viewer" :

Кликваш с десен бутон върху определен формат (jpg , bmp, jpeg) картинка и избираш "properties", срещу "opens with" има бутон Change , след кликване трябва да избереш "Windows Picture and Fax Viewer" и ок.

Ако снимките не се отварят пак, значи или липсва някакъв "декодер" (което е малко вероятно. Или по някакъв начин картинките са конвертирани.

Това мисля аз надявам се да съм помогнал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Нямам представа защо картинките ти са станали на петна, но мога да ти кажа как да настроиш windows да ги отваря със стандартната програма"Windows Picture and Fax Viewer" :

Кликваш с десен бутон върху определен формат (jpg , bmp, jpeg) картинка и избираш "properties", срещу "opens with" има бутон  Change , след кликване трябва да избереш "Windows Picture and Fax Viewer" и ок.

Ако снимките не се отварят пак, значи или липсва някакъв "декодер" (което е малко вероятно. Или по някакъв начин картинките са конвертирани.

Това мисля аз надявам се да съм помогнал.

<{POST_SNAPBACK}>

Отварям ги с тази стандартна програма както ти казваш отивам на отвори с ...и избирам Windows Picture and Fax Viewer" но защо немога с кликване върху самата снимка преди ставаше отивах върху снимката кликвах върху нея и тя се отваряше а сега трябва да го правя по този начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Отварям ги с тази стандартна програма както ти казваш отивам на отвори с ...и избирам Windows Picture and Fax Viewer" но защо немога с кликване върху самата снимка преди ставаше отивах върху снимката кликвах върху нея и тя се отваряше а сега трябва да го правя по този начин.

<{POST_SNAPBACK}>

Свали си и си инсталирай IrfanView 3.98 При инсталацията задай на програмата да ти отваря картинките с нея и проблема ще се оправи (този за отварянето като чукнеш върху тях с мишката). А наистина е много странно, защо снимките ти са на червени петна, да не е от монитора? Пробвай с тази програма и виж какви ще са резултатите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Някъде в дъното на "Open With" диалога трябва да сложиш една отметка срещу текста, който гласи~Използвай тази програма за файлове от този тип.

Не го помня на ингилизки как беше, а и няма от къде да видя. Но нещо такова беше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Човече снимки можеш да си отваряш с Adobe Acrobat 7.0 напиши в Google и там имам безплатна версия аз от там си я драпнах а,ако не с CorelDRAW X3 има го и този сървар в търсачката cool.gif :bye:

Редактирано от Air_Alex (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.