Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Galileq Galileeva

Настройка на дисплей

Препоръчан отговор

Здравейте,смених монитора с друг ,но при настройка разшириха много картината .буквите станаха доста големи ,а снимките с големи глави и дебели крака...))...как да приведа малко в по-нормален вид дисплея..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ctrl+ за по-голями Ctrl- за по-Малки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ctrl+ за по-голями

Ctrl- за по-Малки

С буквите се получи,но снимките отново не са както преди ,а по разпънати

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте каква е резолюцията на новият ви монитор.И ако е необходимо,направете същата и резолюцията на видеокартата ви. п.п.Хубаво беше и да кажете какъв е монитора,какъв е компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте каква е резолюцията на новият ви монитор.И ако е необходимо,направете същата и резолюцията на видеокартата ви.

п.п.Хубаво беше и да кажете какъв е монитора,какъв е компютъра.

компютъра е SONY,а монитора SAMSUNG (SyncMaster 920nw)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1440 x 900 ; Widescreen - 16:10 Защо точно такъв монитор? Може ли малко по-подробно за компютъра? Така, както само марката е написана, нищо не ни говори. Форумната ясновидка, много взе да клинчи от работа и да харчи и я уволнихме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1440 x 900 ; Widescreen - 16:10

Защо точно такъв монитор? Може ли малко по-подробно за компютъра? Така, както само марката е написана, нищо не ни говори. Форумната ясновидка, много взе да клинчи от работа и да харчи и я уволнихме.

защо,))))..разсмях се за ясновидката..

Останах с убеждението,че монитора е неправилният...просто старият ми изгоря,носих го на ремонт но нищо не стана и снощи влязох в магазин за компютри и исках без монитор да не изляза..такъв харесах и го взех,но съм малко на Вие с характеристиките...ако е наложително може да отворя за данни по компютъра..но си мислех,че ще е нещо лесно фигурите на хората да добият нормалния си вид..))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

защо,))))..разсмях се за ясновидката..

Останах с убеждението,че монитора е неправилният...просто старият ми изгоря,носих го на ремонт но нищо не стана и снощи влязох в магазин за компютри и исках без монитор да не изляза..такъв харесах и го взех,но съм малко на Вие с характеристиките...ако е наложително може да отворя за данни по компютъра..но си мислех,че ще е нещо лесно фигурите на хората да добият нормалния си вид..))

Принципно ако прозореца на плеъра се разпъне на целият екран ще виждате хора и предмети малко приплескани. Но с това се свиква. Иначе може да си поиграете с настройките на самият монитор достъпни от основното меню управлявано с хардуерните бутони вдясно под екрана на дисплея.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно ако прозореца на плеъра се разпъне на целият екран ще виждате хора и предмети малко приплескани. Но с това се свиква. Иначе може да си поиграете с настройките на самият монитор достъпни от основното меню управлявано с хардуерните бутони вдясно под екрана на дисплея.

Публикувано изображение

да.това е монитора..ще опитам да го оправя през копченцата.но малко ме е страх да не прецакам нещо друго..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През копченцата на монитора няма да стане.Ако си допълнителна видео карта в настройките трябва да зададеш 1440/900,както си е характеристиката на монитора.Или в „облик и персонализиране„ ще промениш разделителната способност на екрана на 1440/900.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Това сериозно ли го мислиш ?

Задава се в настройките на плеъра да плейва по дефоут файловете, монитора и е с най-доброто съотношение 16/10, въобще няма смисъл да го пипа или да разпъва нещо си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това сериозно ли го мислиш ?

Задава се в настройките на плеъра да плейва по дефоут файловете, монитора и е с най-доброто съотношение 16/10, въобще няма смисъл да го пипа или да разпъва нещо си.

Не знам аз какво мисля, но и не знам с какво си се напушил, че да вдигаш тема на почти година, за да се заяждаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам аз какво мисля, но и не знам с какво си се напушил, че да вдигаш тема на почти година, за да се заяждаш?

С кое точно се заяждам ?

Приключените теми не се ъпват, тази не е такава.

Момичето е пуснало нова и просто и разгледах мненията.

Дори не си признаваш, че си написал наистина глупав съвет.

Как може да и кажеш да разпъва, а след това да свикне с изкривената картина, такова нещо не бях срещал.

Като си развали очите и тръгне по лекари, пак ли няма да е проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С кое точно се заяждам ?

Приключените теми не се ъпват, тази не е такава.

Момичето е пуснало нова и просто и разгледах мненията.

Дори не си признаваш, че си написал наистина глупав съвет.

Как може да и кажеш да разпъва, а след това да свикне с изкривената картина, такова нещо не бях срещал.

Като си развали очите и тръгне по лекари, пак ли няма да е проблем.

Аз разпъвам от повече години отколкото е била искрицата в очите на родителите ти. На зрението ми нищо му няма. Ама съвсем нищо. Очевидно се заяждаш. ...И коя е новата тема на момичето, най-важното: Как тази нова тема те накара теб, да й вдигаш нейната стара тема...Това да не ти е "самолета"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако исках да се заяждам, щях да спомена, че когато за първи път съм седнал пред компютър, ти още не си знаел значението на думата 'компютър'

В средата на 80-те години в България беше така.

Ти може да изпиваш по кило ракия и да не умираш, дай по тази логика да пият всички по толкова, защото при теб било така, а няма значение, че всеки лекар, ще ти каже обратното.

Можеш да влезеш в профила на момичето и да видиш, каква тема е пускала последно, не е никак трудно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да влезеш в профила на момичето и да видиш, каква тема е пускала последно, не е никак трудно.

Никак не е трудно, но не ми е задължение, нито на теб. Ти какво си правил там се пита. Да не си педофил?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никак не е трудно, но не ми е задължение, нито на теб. Ти какво си правил там се пита. Да не си педофил?

Не, от село съм.

С теб живеехме къща до къща, но аз не спях при животните като теб.

Май няма как да ми обориш твърдението, че е пълна глупост да разтягаш и да свикваш с изкривения образ и започна да пишеш, колкото да показваш присъствие.

Жалка история си, дори не си способен да си признаеш грешката, а има точно наименование за такива хора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.