Премини към съдържанието
spasov2

RQ:Мод за "GTA San Andreas"

Препоръчан отговор

При "Vice City" имаше мод за бързи ъпгрейдвани коли.Тъй като доста повече играя на "San Andreas",бих искал да знам,дали има и на тази игра такъв мод.Ако има моля дайте линк за да го сваля. :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При "Vice City" имаше мод за бързи ъпгрейдвани коли.Тъй като доста повече играя на "San Andreas",бих искал да знам,дали има и на тази игра такъв мод.Ако има моля дайте линк за да го сваля. :whist:

<{POST_SNAPBACK}>

Има такъв мод, този който ще ти предложа е правен от Българин и е с много яки коли. Колите в играта са сменени на 90%. Аз съм го слагал на компа ми, останах доволен от колите, но има и дребни бъгове (неможе да няма) и играта става по-тежка, заради красотата. Това е причината да не играя играта с него в момента. Файловете, които ще изтеглиш от ТУК се слагат на мястото на старите ти в папката с играта. За повече инфо виж ТУК. ЕТО и целият форум. Надявам се да съм помогнал. Ако открия нещо друго добро и яко, ще пиша допълнително! Късмет и Enjoy!!!

Редакция: В модът има и някои други смени, като километраж, бензиностанции OMV и др. които ще прочетеш във форума!!!

Редактирано от TyRsEn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ТОВА и ТОВА са модове за GTA:San Andreas но не е обяснено по-подробно за всеки мод.

<{POST_SNAPBACK}>

аз си изтеглих първият mod ама каде се слага незнам слойих го кадето ми гта-то ама ништу не става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    аз си изтеглих първият mod ама каде се слага незнам слойих го кадето ми гта-то ама ништу не става

<{POST_SNAPBACK}>

Много отдавна имах Vice City и съм забравил каде се слагаше мода но определено иаше папка за мода май нз сори забравил съм но ще се постарая да се сетя или да разбера

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Много отдавна имах Vice City и съм забравил каде се слагаше мода но определено иаше папка за мода май нз сори забравил съм но ще се постарая да се сетя или да разбера

Виж в www.24gamez.net , мисля че имаше нещо такова, но несъм сигурен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.