Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

еднакви икони

fatme082

Препоръчан отговор

Здравейте. Пратиха ми една снимка по скайп и опитвайки се да я отворя всички икони ми станаха еднакви. Някой може ли да ми помогне?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих пробвал първо това и и ако няма ефект тогава, ще потърся помощ за вируси:

Редактирано от capnemo
само официални сайтове!!! (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да възстановиш асоциациите за Shortcut (пряк път)

За Windows XP - LNK (Shortcut) File Association Fix @dougknox.com

• изтегляш файла
  • разархивираш
  • стартираш linkfile_fix.reg файла
  • накрая рестарт на компютъра
ИЛИ

За Windows 7 - Restore Default LNK Associations @sevenforums.com

• изтегляш файла
  • стартираш Default_LNK_(Shortcut).reg
  • накрая рестарт на компютъра
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

[*]изтегляш файла

[*]разархивираш

[*]стартираш linkfile_fix.reg файла

[*]накрая рестарт на компютъра

ИЛИ

[*]изтегляш файла

[*]стартираш Default_LNK_(Shortcut).reg

Благодаря много. :wors:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 година по-късно...

Здравейте, имам ЖЕСТОК проблем, значи всичките програми които са на работния плот се отварят в една програма. Мога да я сменя от папките където са инсталирани като натисна върху тях най отгоре се появява с каква програма да ги отворя и това е проблема, че за всяка трябва различна   програми, но аз имам програми (например Paint) които не ми вършат работа просто не мога да вляза в каквато и да е било програма !!! 

ВАШАТА ПОМОЩ ЩЕ Е МНОГО ВАЖНА  :) !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам ЖЕСТОК проблем, значи всичките програми които са на работния плот се отварят в една програма. Мога да я сменя от папките където са инсталирани като натисна върху тях най отгоре се появява с каква програма да ги отворя и това е проблема, че за всяка трябва различна   програми, но аз имам програми (например Paint) които не ми вършат работа просто не мога да вляза в каквато и да е било програма !!! 

Бих ви посъветвал да направите нова тема, в която по възможност да опишете проблема точно и ясно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А с темата ви от вчера какво стана?Там някой от съветите изпълнихте ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И защо не продължихте да пишете там?Пишете,кажете направих това и това,случи се онова и онова,резултатът е еди какъв си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бих ви посъветвал да направите нова тема, в която по възможност да опишете проблема точно и ясно.

Ето какъв е проблема на кратко отваря ми всичките програми с една друга примерно :google chrome го отваря в Paint.

така са всички други програми дори не мога да разхивирам нещо 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На първият човек според мен е твърд вирус и не се надявай антивирусната ти да открива всичко , за мен някои антивирусни от доста време спят зимен сън. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1.Опитайте се да направите лог със ESET SysInspector като следвате инструкциите на изображението - генерирайте лог и го прикачете тук.

Публикувано изображение

2. Генерирайте репорт чрез PC Pitstop OverDrive

Сайтът ще сканира вашата операционна система за проблеми и ще генерира подробен доклад.

Влезте чрез Internet Explorer и отворете ТОЗИ линк.

Като следвайте инструкциите на изображението, генерирайте линк, копирайте го, и го поставете в следващия ви пост.

Публикувано изображение

Ще имам грижата подробно да разгледам логовете с цел установяване на проблема. Ако се окаже вирус, ще се наложи да се обърнете към колегите от HJT Team.

Редактирано от masterking* (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1.Опитайте се да направите лог със ESET SysInspector като следвате инструкциите на изображението - генерирайте лог и го прикачете тук.

Публикувано изображение

Сайтът ще сканира вашата операционна система за проблеми и ще генерира подробен доклад.

Като следвайте инструкциите на изображението, генерирайте линк, копирайте го, и го поставете в следващия ви пост.

Публикувано изображение

Ще имам грижата подробно да разгледам логовете с цел установяване на проблема. Ако се окаже вирус, ще се наложи да се обърнете към колегите от HJT Team.

така първото което ми взе очите е че трябва да влезна в Internet Explorer което за мене е НЕВЪЗМОЖНО и как така да генерирам ?

да и това е невъзможно влиза в обсега на проблема, просто мога да си пусна една антивирусна от всичките три, но тя е най-безполезната и другото е че намерих начин да влеза в google chrome просто за сега нищо друго !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

[*]изтегляш файла

[*]разархивираш

[*]стартираш linkfile_fix.reg файла

ИЛИ

[*]изтегляш файла

[*]стартираш Default_LNK_(Shortcut).reg

Здравей мисля, че имам същия проблем с windows 7 , но програма която свалям без проблем но когато да я включа нали пита ме дали съм сигурен да я пусна и аз съответно избирам ДА, но след което ми излизат две грешки ??? 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Аз знам как предизвиках проблема беше без да искам, но от там кадето създадох проблема няма оправяне :)

Редактирано от alex20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей мисля, че имам същия проблем с windows 7 , но програма която свалям без проблем но когато да я включа нали пита ме дали съм сигурен да я пусна и аз съответно избирам ДА, но след което ми излизат две грешки ??? 

Аз знам как предизвиках проблема беше без да искам, но от там кадето създадох проблема няма оправяне :)

Според мен е възможно проблемът да е причинен от зловреден софтуер. За съжаление, положението е много тежко и трябва да се използват методи, които в този форум са позволени само на колегите от HJT Team.

Препоръчвам ви да направите нова тема в ТОЗИ раздел. Надявам се че колегите ще успеят да ви помогнат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто връщаш времето на компа назад до преди момента в който е станало това и готово. При мен се получи

Ако в системата има активни заплахи, System Restore ще е временно решение.  

Редактирано от masterking* (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1 Оправяне на файловите асоциации.

• [*]Свалете
ТОЗИ инструмент и го стартирайте. [*]Когато програмата ви изкара диалогов прозорец, натиснете ОК.

2 Оправяне на преките пътища.

• [*]Изтеглете
ТОЗИ файл и го запазете на десктопа [*]Стартирайте файла и изберете Yes [*]Рестартирайте системата

Ако това помогне, добре би било да се направи антивирусна профилактика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 години по-късно...

Здравейте

Ако по-някаква причина иконите са ви станали еднакви, отворете този линк. How To Fix: All Desktop Icons Are The Same

Достатъчно е само да гледате последователността

във видеото.Преди 2 дена ми се наложи да оправям подобен проблем.И той се реши с това видео.Искам да кажа следното, според мен подобна промяна на иконите става от skype.

Понеже, когато реших да отворя   Microsoft Office Word ,след отварянето и в последствие разбрах,че иконите ми са станали като него.Преди няколко години при отваряне на снимка от

skype  отново иконите ми станаха еднакви.Тогава си помислих,че някой ми е пуснал вирус.Сканирах ,ни нищо не излезе.Наложи се да  влизам в компютъра, като втори  юзър.

Редактирано от ugod (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 9 месеца по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване