Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

И аз гледах репортажа, добра изглежда идеята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

темата е стара, но ако някой иска да си направи такава инспекци, то силно им препоръчвам да НЕ ползват услугит не hexagon build . Просто няма смисъл от тях. Аз съм ги ползвал и многоооо съжелявам за това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Nj31
      Здравейте хора, наскоро реших да си купя кола. Спрял съм се на това Ауди 
      https://m.cars.bg/offer/c2662463. Ще ви помоля за мнение тъй като е важно много добре да се прецени преди да се купува такава кола. Благодаря.
    • от J_O_R_O
      Извинявам се, не знам дали е за тука темата, ако трябва е преместете.
      Здравейте, имам лаптоп Dell Inspiron 5555 AMD, искам да купя още 4GB(другите много скъпи), имам в момента 4GB и още един празен слот за рам. Прилагам и снимки на рамта в момента и слота за другата рам. Ще ми предложите ли каква рам да си купя? Още една снимка

• от Rhodium
      Здравейте,
      бих искал да купя нов лаптоп до към 800 лв, като изискванията ми са:
      - да е с достатъчно мощен процесор, за да гледам HD филми и стрийминг, както и да вървят малко по-натоварващи програми
      - да е с 15 инчов екран
      - да е с достатъчен RAM, за да може повече приложения да работят едновременно
      - да е издържлив, защото трябва в следващите 3 - 4 години да работи - това изискване е особено важно.
      Спрял съм се на тези два: Dell Inspiron 3567 (предлага се с 4 гб повече RAM, с което стават 8 гб) и Acer Aspire ES1-731G-P5YY, като повече клоня към първия. 
      Ще се радвам, ако ми дадете своето мнение за тях, тъй като самият аз имам ограничено разбиране по темата.
    • от andibgpz
      Здравейте колеги,дойде и моментът за мен ,в който трябва да си сменя лаптопа.Харесал съм няколко модела,проблемът е ,че не ги намирам в България или тук са на космически цени спрямо UK или USA.

Та изискването ми е за 17 инча,Skylake или Kabylake архитектура- 6700HQ или 7700HQ .Или нещо със същата производителност.Аз се консултирам с Userbenchmark по темата.Като рам ДДР 4  Поне 8ГБ ,аз ще добавя ако не ми стига,дотук всичко хубаво.Обаче ми се ще да е с 1050 ГТХ на Нвидия,нито в мост,нито в Жар имат 17инчова 1050тка.Масово са с 960,която отстъпва значително на 1050 с около 40%.Опциите на 970 и 980 отиват към космическите суми от 3,5к нагоре.1050 се яваява за мен идеален компромис между производителност и топлоотделяне.Всеки коментар по темата би ми бил полезен.Използвам Аутокад,Фотошоп,Здс Макс,В-рей и други такива така ,че видеото си е от значение.Накрая,не е зле и като качество на изработка да е ок,не да се трошат панти или за е с един heatpipe за проц,видео и чипсет.

Бюджет около 2000лв.

Благодаря Ви предварително за отговорите и желая успешен ден/нощ.

П.П.Ясно ми е че за 2те хиляди,който съм приготвил мога да си взима настолна машина,не е това идеята.
    • от fohe
      Приятели, разбиращи от pc, лаптопи и подобни, знам, че това е сред любимите ви теми и ви моля да се развихрите Дълго събирах този скромен бюджет и ми е много важно да получа съвет от по-знаещи и можещи. Опитвам се да избера една машина за подарък на човек, който ще я ползва главно за браузване и може би някой и друг час циклене във фотошоп или програми за рисуване - иска ми се да е приличен за графична обработка, макар че по-скоро ще бъде за задоволяване на всекидневните нужди.
      Спряла съм се на три варианта - първите два са по-нови модели, вторият знам, че е по-стар, но известен като доста корав модел, макар и не с много съвременни характеристики.
      https://ardes.bg/product/acer-aspire-e5-573g-55ur-80918
       http://www.pcstore.bg/bg/laptop-lenovo-v310-80sy00krbm.html
      https://ardes.bg/product/lenovo-thinkpad-e550-75320
      Не знам как се държи видеокартата на втория - четох най-разнообразни мнения и вече съвсем се обърках. Ясно е, че с този бюджето до 1100 лв възможностите са доста ограничени, но коя според вас е най-надеждната машина?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.