Никчо

Черен екран след инсталация на драйвери.

4 мнения в тази тема

Така, инсталирах няколко драйвъра на новият ми лаптоп /win7 - 64bita/ и ОП, като влезна като администратор ЧЕРЕН ЕКРАН, мога само през сейф мод :( , слагам диск на уин ХП за да го преинсталирам и незнам как да влезна в панела за преинсталация, защото веднага излиза онова за да избера сейф мод, администратор .. :( МОЛЯ НАСОЧЕТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ . БЛАГОДАРЯ !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук колегите започнаха да Ви повтарят едно и също нещо 1000000 пъти... Имате 4 мнения... Не много, но всичките ли от тях са толкова... Как да го кажа безсмислени? Сега ще се започне с въпростие... Какъв е лаптопа? Какви драйвъри сте инсталирали? От къде сте ги свалили от диск ли са? Чисто черен ли е тоя екран? Преди инсталацията на драйверите имаше ли го този проблем? За XP-то настроихте ли си през биоса първо да се боотва носителя на WIn Xp и това ХР вие ли ли сте го записвали? Ако да знаете ли как по-точно се прави BOOT диск?.... И извън темата: "Така като започна да задавам въпроси се чудя дали не съм репортер и питам някой, който иска да му помогна с нещо ама не казва с какво"... И така във всяка 3-та тема (не само на вас) ви дърпаме думичиките с лъжици от устата...

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е лаптопа? HP Pavilion g6-1301se, Какви драйвъри сте инсталирали?-незнам От къде сте ги свалили от диск ли са? - от Driver Genius или нещо от сорта . Чисто черен ли е тоя екран?- Не, леко светъл е, т.е. се вижда, че работи, а не е изключен . Преди инсталацията на драйверите имаше ли го този проблем? - Не От останалите въпроси си нямам хал хабер

За XP-то настроихте ли си през биоса първо да се боотва носителя на WIn Xp и това ХР вие ли ли сте го записвали? Ако да знаете ли как по-точно се прави BOOT диск?....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Писано е много пъти ,че такива програми само умазват нещата.И защо искате да инсталирате XP а не 7 . След ,като влизате под seafe mode ,защо не се опитате да премахнете въпросните драйвери,които е инсталирала програмата. Имате ли инсталационен диск oт инсталираният windows 7 .Ако имате такъв може да се опитате Repair на системата,но от отговорите ви мисля ,че не сте много наясно с нещата и ви съветвам да намерите някой приятел ,който да ви помогне .

2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход