Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Evoluti0n

ТОП Cache & Memory Benchmark

Препоръчан отговор

Направете Cache & Memory Benchmark с Aida64 Extreme Edition

Публикувайте вашите резултати тук и коментирайте :)

post-193956-0-45648400-1354325225_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптоп -

Публикувано изображение

Настолен компютър -

Публикувано изображение

Защо ми изписва, че паметта работи в дуал-чанал а аз имам 3GB RAM 2X1 и 1X1 със едни и същи х-ки :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де защо на мен Read Write Copy са ми толкова малко да не би защото ми е 1 платка 4 GB DDR3 1333 сложа още една и стане Dual ще дигне ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Направих още малко овърклок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Plamen Sedlarski
      Дъното което искам да взема , но от характеристиките дъното не подържа моята рам памет има ли значение или да не го забелязвам иначе честотата я подържа това дъно!!!
    • от Огнян Миков
      Здравейте,

Искам да си взема една 64ка за Галакси-то даже бях готов да я взимам, но в магазина ми казаха,  че на такъв стар модел телефон най-вероятно щяла да забива. Досега не съм имал проблем с 32ката свързани с паметта, даже в момента е с <200MB free от 32GB. Не се бях замислил, че може да има такъв проблем. Като цяло съм бос тук и затова искам да попитам някои ако има S4 с 64ка как се държи.

Срещнах мнения в англоезичен форум, че зависи и от класа на SD картата и при някои версии на Андроид препоръчват клас 10, за да работи добре. Мнения?!

Благодаря предварително!
    • от teodor kirilov
      Искам да попитам от тези 3 - плочки рам памет тип: ddr3, кои са най-удачни да сложа? 
      п.с : ще сложа 2 плочки по 4gb ! 
      https://starmicroinc.net/micron-4gb-ddr3-1600mhz-pc3-12800-240-pin-non-ecc-unbuffered-dimm-1-35v-dual-rank-desktop-memory-mt16ktf51264az-1g6m1/

https://www.amazon.com/Hynix-PC3-12800-1600MHz-Unbuffered-HMT351U6CFR8C-PB/dp/B00A8M768E

https://www.amazon.com/Ramaxel-RMR5040ED58E9W-1600-PC3-12800U-Non-ECC-Unbuff/dp/B00QQ30XRA

Дънна платка: ASRock G41M-VS3
      Процесор: Pentium(R) Dual core CPU  E5800 @ 3.20GHz  3.19GHz 
      Видео карта: Radeon X1650 Series, обща графична памет 1 gb

• от Blondyy
      Здравейте , като си ъпгрейднах 10 ката не можах да отворя локален диск D: там са ми всичките неща . Пише че трябва да бъде форматиран . Реших да го форматирам като си мислих че може да се оправи но стига до 99 % и забива . След това видях че не е в NTFS а в RAW формат . Незнаех как да се оправя и затова реших да си инсталирам windows 7 oтново с който си бях инсталацията стана , но локален диск D: си е празен няма нищо на него и никаква памет не е заел . От вчера се мъча с 5 програми да го сканирам , но нищо . Снощи пуснах Power Data Recovery , O&O Disk Recovery , Ontrack Easy Recovery страшно бавно сканират и оставих цяла нощ компа .  Някакви идеи или да се простя с  информацията ми ..
    • от Янислав
      Добър вечер. От известно време имам лаптоп Hewlett Packard 15-R106NA. Вчера си закупих играта Counter Strike: Global Offensive. Видеокартата на лаптопа е 2GB, но "Специализираната памет" е само 64 MB (по-долу ще сложа снимки). Играта изисква минимум 258MG. До сега по-нови игри не бях пробвал, но при стартирането на Counter Strike, с минимални настройките, играта засича и просто върви на отделни картинки. С две думи, играта е невъзможна. Поразрових се в интернет и открих, че е възможно един вид увеличаването на "Специализираната памет" през BIOS-а на компютъра. Лаптопа ми е с 8GB рам и пишеше, че е възможно увеличаването до поне 1024MG. И точно тук срещам проблема си. Компютъра ми е с BIOS - Insydeh20 - Версия F.20, където не намирам абсолютно никакъв контрол над каквото и да било по компютъра, освен промяна на дата и час и още някой друга функция, но нищо свързано с видеото. Та, въпроса ми е как мога да получа достъп до "стандартния BIOS", който има достъп до всички настройки на компютъра или как по друг начин мога да увелича тази специализирана памет
      Основните параметри на лаптопа:

Свойства на видеокартата:

• Дарение

• Добави ново...