Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ТОП Cache & Memory Benchmark

Evoluti0n

Препоръчан отговор

Лаптоп -

Публикувано изображение

Настолен компютър -

Публикувано изображение

Защо ми изписва, че паметта работи в дуал-чанал а аз имам 3GB RAM 2X1 и 1X1 със едни и същи х-ки :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де защо на мен Read Write Copy са ми толкова малко да не би защото ми е 1 платка 4 GB DDR3 1333 сложа още една и стане Dual ще дигне ли ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Raze
      Реших да направя нова тема, която да обобщава останалите и да е концентрирана върху процесори и RAM памет. Предлагам да я ограничим до това, ако някой иска, да си направи отделно за видеокарти (GPU).
      Ето и моите резултати от последното заиграване и обновяване на BIOS до P4.10 на Asrock Fatal1ty B450 Gaming K4, Ryzen 5 1600 AF:
      @4.0 GHz, voltage: 1.35625, SOC voltage: 1.025, [email protected]@18-17-17-36 CR1. За момента е стабилен - към 10 минути prime95, температурите бяха почти 75 градуса без малко, ще тествам и при други условия, както и ежедневна работа.
      Aida64 memory read:

Aida64 CPU Queen:

Aida64 CPU Photoworxx:

• от Plamen Sedlarski
      Дъното което искам да взема , но от характеристиките дъното не подържа моята рам памет има ли значение или да не го забелязвам иначе честотата я подържа това дъно!!!
    • от Огнян Миков
      Здравейте,

Искам да си взема една 64ка за Галакси-то даже бях готов да я взимам, но в магазина ми казаха,  че на такъв стар модел телефон най-вероятно щяла да забива. Досега не съм имал проблем с 32ката свързани с паметта, даже в момента е с <200MB free от 32GB. Не се бях замислил, че може да има такъв проблем. Като цяло съм бос тук и затова искам да попитам някои ако има S4 с 64ка как се държи.

Срещнах мнения в англоезичен форум, че зависи и от класа на SD картата и при някои версии на Андроид препоръчват клас 10, за да работи добре. Мнения?!

Благодаря предварително!
    • от teodor kirilov
      Искам да попитам от тези 3 - плочки рам памет тип: ddr3, кои са най-удачни да сложа? 
      п.с : ще сложа 2 плочки по 4gb ! 
      https://starmicroinc.net/micron-4gb-ddr3-1600mhz-pc3-12800-240-pin-non-ecc-unbuffered-dimm-1-35v-dual-rank-desktop-memory-mt16ktf51264az-1g6m1/

https://www.amazon.com/Hynix-PC3-12800-1600MHz-Unbuffered-HMT351U6CFR8C-PB/dp/B00A8M768E

https://www.amazon.com/Ramaxel-RMR5040ED58E9W-1600-PC3-12800U-Non-ECC-Unbuff/dp/B00QQ30XRA

Дънна платка: ASRock G41M-VS3
      Процесор: Pentium(R) Dual core CPU  E5800 @ 3.20GHz  3.19GHz 
      Видео карта: Radeon X1650 Series, обща графична памет 1 gb

• от Blondyy
      Здравейте , като си ъпгрейднах 10 ката не можах да отворя локален диск D: там са ми всичките неща . Пише че трябва да бъде форматиран . Реших да го форматирам като си мислих че може да се оправи но стига до 99 % и забива . След това видях че не е в NTFS а в RAW формат . Незнаех как да се оправя и затова реших да си инсталирам windows 7 oтново с който си бях инсталацията стана , но локален диск D: си е празен няма нищо на него и никаква памет не е заел . От вчера се мъча с 5 програми да го сканирам , но нищо . Снощи пуснах Power Data Recovery , O&O Disk Recovery , Ontrack Easy Recovery страшно бавно сканират и оставих цяла нощ компа .  Някакви идеи или да се простя с  информацията ми ..
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване