Премини към съдържанието
boi

Въпроси за SAMSUNG-D600.

Препоръчан отговор

Имам един проблем.

Значи след като снимам с Самсунга ( D-600 ) в закрити помещения и вечер ми размазва леко снимките ( губи леко контраста ) Това го забелязвам след като ги кача на компа.

Това производствено ли си е така или трябва нещо да направя преди да снимам ?

И батерията колко издържа при нормална работа ?

Ще съм много благодарен ако някой ми помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При липса на достатъчно осветление си е съвсем нормално снимките да са такива.

Що се отнася до батерията, при дотатъчно активна експлоатация (40 мин разговори,десетина снимки, малко GPRS, половин час Java игри) изкарва около две денонощия.

seal-luck.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря на CECOV за отговора.

Мисля че ми помогна много.

Благодаря ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам самсунг д600.Инсталирах драйверите от usb кабела,свързах го с компютъра,но компа ми не го отчита...Защо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

rupert_fan, инсталира ли Samsung PC Studio 3, трябва да го имаш на диска с драйверите. Чрез тази програма се качват или свалят музика и снимки :). Няма да ти го отчете като отделен драйв.

Хайде провай пак и виж дали ще стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    rupert_fan, инсталира ли Samsung PC Studio 3, трябва да го имаш на диска с драйверите. Чрез тази програма се качват или свалят музика и снимки :yanim:. Няма да ти го отчете като отделен драйв.

Хайде провай пак и виж дали ще стане.

инсталирах я,но нищо не става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

и аз имам този телефон ... за да ти го разпознава компа сам трябва да си намери драйверите имаше там едни стъпки ... дето се правиха ... иначе и на мен отначало не ми го намираше ... но ако си на XP ще ти се оправи с тези стъпки за USB-то

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Fernando, прав си, сега и аз се сетих, че в самото начало ХПто (дано си с ХП) инсталваше нещо. Мисля че намираше нов хардуер, инсталирашго и следвай стъпките, хайде успех :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В ревюта видях следното предстаявне

"1. Запис на разговори:

Телефонът запазва последните 30 набрани, получени и пропуснати повиквания, като показва дата, час и продължителност на разговора. "

Имам следното питане, по подразбиране ли си се запазват данните за дата и час на пропуснатите повиквания, или е въпрос на някаква настройка - супер странен въпрос нали, но на телефона ми няма такава информация и познайте - не мога да разбера кой, кога и колко пъти ми е звънял, защото като погледна пропуснатите повиквания трябва да карам на спомен кое е било последно, а и дали случайно този човек не ми е звънял пак sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

как се качват игри на д 600 със стандартния софтуер на телефона, защотот немога да намеря опция нещо !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гости aniiv

Инсталирах USB драйвера намаше проблем,но при инсталацията на Samsung PC Studio 3 ми даде грешка ,че неможе да се инсталира.Въпроса ми е аз ли някъде сгреших ?OS ми е ХР.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    В ревюта видях следното предстаявне

"1. Запис на разговори:

Телефонът запазва последните 30 набрани, получени и пропуснати повиквания, като показва дата, час и продължителност на разговора. "

Имам следното питане, по подразбиране ли си се запазват данните за дата и час на пропуснатите повиквания, или е въпрос на някаква настройка - супер странен въпрос нали, но на телефона ми няма такава информация и познайте - не мога да разбера кой, кога и колко пъти ми е звънял, защото като погледна пропуснатите повиквания трябва да карам на спомен кое е било последно, а и дали случайно този човек не ми е звънял пак sad.gif

пусни менюто на английски и всичко ще е ок

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гости aniiv
    Инсталирах USB драйвера намаше проблем,но при инсталацията на Samsung PC Studio 3 ми даде грешка ,че неможе да се инсталира.Въпроса ми е аз ли някъде сгреших ?OS ми е ХР.

Хайде помогнете ми,че немога да си прехвърля снимките. sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз съм със същия телефон, USB кабел, работя със Samsung PC Studio 3 и имам два въпроса:

1. Как мога да си прехвърля игри?

2. Имам проблам със снимките. Не се прехвърлят както трябва... Те се записват в папка "Други файлове", защото няма друга, а като вляза после в нея мога само да гледам снимките - не ми позволява например да си сложа някоя от снимките на екрана.

Ако някой може, нека ми помогне! :lock:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз исках да попитам, същото. :)

Как се качват игри на Samsung D600?

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Айде малко от мене Жалко ,че имам само 250 Мб - иначе имам още доста за качване.

А за Качването през Дата Кабела на Д600

1.Инсталирате програмата Softick PPP (Exclusive mode) , но не я пускате !

2.В телефона

Menu -> Applicationsа->Java word -> Options-> Network settings

Въвеждате:

APN internet

Login ID - празно го оставяте

Password празно го оставяте

Proxy disable

Save

3.Проверявате дали телефона е свързан с Samsung Studio-то и след като се уверите ,че го намира телефона го затворете.

4.Пускате Softpick PPP , ще ви изпише ,че не намира някакъв файл (няма значение ) давате Cancel.Десен бутон върху иконката в systray и влизате в Settings.Отивате в Bluetooth/Serial и трябва да има , нещо от рода \Device\ss_mdm0 (при мене на порт 7) давате му тикче.

5.Пак десен бутон върху иконката на програмата -- >Activate PPP.(ако ви изпише ,че Порт 7 (или който ви е зает от телефон е зает и не може да се използва , означава ,че не сте затворили Samsung Studio-то)

6.Въвеждате на телефона код #*536963# и ще ви изпише SERIAL JAVA ONLY ... чакате 1,2 секунди и давате C (бутона на телефона)

7.Въвеждате #*5737425# и ще ви се появи JAVA меню.Там избирате --->PPP UP --->USB

8.Пускате програмата Uploader и зареждате игра (ако няма JAD файл и не може да я заредите си теглите JAD MAKER)

9.След като вече сте заредили игра , от телефона давате SERIAL DOWNLOAD ... и играта почва да се тегли

Забележки:

1.Понякога телефона забива ! (поне при мене) Пускате го и нямате проблеми , но се уверете ,че е конектнат към PC-то с Samsung Studio-то.

2.За да качите следваща игра , може просто да дадете #*5737425# и Serial Download.

3.Горе упоменатите програми може да намерите навякъде , като ги има качени в D600 Games Part 1.rar

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това за игрите ясно ... но нещо аз не мога да кача Теми за телефона ... ако може някой да ми обясни как точно и къде ще съм благодарен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма такова нещо като теми за D600. Различен вид на иконките, менюто и т.н. може да се постигне с флашване, има разни моднати фърмуери. Процедурата може да се направи и вкъщи, но е необходим сервизен кабел. Търсил съм такъв, без успех. С кабела за данни не става. Ако някой е виждал такъв кабел, моля да даде информация къде се продава. Във Варна не намерих.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

:baby:

ПОМОГНЕТЕ МИ!

Не мога да се справя сама , не съм наясно с нещата .Купих си телефон SGH-E760 SAMSUNG,имам необходимия USB

кабел,телефона има и Bluetooth,към телефона има и диск с програми за инсталиране на Samsung PC Studio .

Инсталирах програмата ,включих кабела на точната за това букса и опитах се да изтегля снимки от телефона на компютъра но нищо не става. Ама нищо не се получава ,не знам какво да правя , не мога да се справя с това ,

а много спешно ми трябват.

Моля ако някой знае как да се справя ,то бих му била много благодарна за подробното обяснение и самите стъпки.

ТHANK'S МНОГО sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Имам самсунг д600.Инсталирах драйверите от usb кабела,свързах го с компютъра,но компа ми не го отчита...Защо?

Пробвай ,като промениш настройките в телефона.Влизаш в USB настройки/меню 9.2.6/ и поставяш отметката на "запаметяващо устройство" и го запомняш.Аз съм с Windows XP и веднага го разпозна-не съм качвал никакви драйвери и фабрични програми на Самсунг.Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А как се качват игри на самсунг д600 през блутут и възможно ли е да се избегне стъка две защото на моя тел няма никви игри и неможе да се отвори "java world" :blow out candles:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.