Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

В колоната "Последно във Форумите" отскоро има някаква промяна, която предизвиква почти пълно скриване на долната стрелка за скролиране, а това доста затруднява преглеждането на темите, намиращи се по-надолу в списъка.

seal-hello.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да наистина имате проблем. Според мен е в това, че иконката която сте сложили е с размер 20х20 пиксела /двете човечета/ а трябва да е като на другите 20х18 пиксела от там ви идват 2 пиксела в повече и слиза скрулера надоло така че направо изчезва.

Че казах за скрулера .. защо не помислите за малко по открояващ се цвят за скролера като се спазва тоналността на саита .. така не се разбира въобще че има скролер .. Ако CECOV не бе забелязал че има промяна в него аз и не знаех че има скролер по нищо не личеше.. поне за мен /все още съм новобранец във форума/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Шотче можеш ли да дадеш?

И с кой браузър това? ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Поне при Лисицата няма проблем със стрелката,с кой браузер това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Проблема се появява само под IE ... оправено е вече, благодаря за репорта на бъга.

Ако при някой все още се появява моля да "рефрешне" или да изтрие кеша на браузъра си.

Така се получава като всички от екипа ползваме браузър различен от IE ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

това се получава при не пълно зареждане на саита и вие искате да Натисните да видите по-старите новини ( теми )

@fifa говори се малката стрелка(java-та ) за последните новите ( теми )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От иконката ли бе проблема? Виждам ,че вече е 20х18

А сега ми обяснете защо това е само при IE. Той ли асоциира HTML по добре от другите браузари .. защото за мен така излиза cool.gif ... Това са си 2 пиксела все пак ... за какво ми е браузар които да работи с +-2или3 пиксела ...

Това е в сверата на шегата разбира се.

Аз съм фен на IE и за мен той си остава браузара с най-доброто преставяне на това което е искал да каже веб мастара и като цветове и като технологии и като нововъведения в таговете и аргументите и като ред друки дребни неща незабележими но крайно необходими. Е малко е тежичък .. ама на кой му пука.

Проблема се появява само под IE ...  оправено е вече, благодаря за репорта на бъга.

Ако при някой все още се появява моля да "рефрешне" или да изтрие кеша на браузъра си.

Така се получава като всички от екипа ползваме браузър различен от IE :)

<{POST_SNAPBACK}>

Не на мен тия това си е от гифчето :) преди бе 20х20 сега момчетат го напраиха 20х18 и естествено клетката се дръпна с 2 пиксела и се показа скролера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да .. от картинката беше. А за браузърите можем много да спорим, но за съжаление аз не разполагам с толкова време .. марси за репорта още веднъж .. бъди здрав :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

като се казва ...желая ти безсмъртие...kal :)

Редактирано от virtual.phantom (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.