Премини към съдържанието
kiro87

Сони Ериксон К700 - Игри

Препоръчан отговор

Някой може ли да ми каже в най-малки(ама не прекалени) подробности как да сложа игра на К700 чрез блутуут. Програмата която ползвам се казва IVT Corporation BlueSoleil или нещо такова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сам си пиша и си отговарям ама както и да е. Та който не знае ето как става. Маркирате желаните игри ->Copy, и после не Paste в някоя папка, а отвън и после от телефона си избирате къде да Save

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

киро с инфраред знам как става.но с блутуут незнам.мойеби е сущото.ако изкаш щети кайа как ства 4рез инфрареда.мойеби ще е сущото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Някой може ли да ми каже в най-малки(ама не прекалени) подробности как да сложа игра на К700 чрез блутуут. Програмата която ползвам се казва IVT Corporation BlueSoleil или нещо такова.

<{POST_SNAPBACK}>

kiro az polzvam bluetooth i kato svarja telefona si s nego nali pokazva papkite v telefona,razbirase papka igri q nqma no kato si svali6 igrata na komputara jar ili jad file trqbva da e kopira6 q prosto v prozoreca s papkite ne v opredelena papka i kato se polu4i v telefona toi posle te pita kade da se zapameti dali v igri ili v prilojeniq pone pri men e taka az sa6to sam sas k700i

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Инсталираи си Foat's mobile agent има теми в форума къде можеш да я намериш.При нея само избираш играта и телефона сам си я записва в папка игри.Това е най-добрата програма за работа с Ериксон(поне според мен) :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

е и аз имам sony ама K300i и се пробвах да си я сложа ама не ме пита каде да я сложа в коя папка :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Foat's не е лош, но пък MyPhoneExplorer е толкова естествен и лек за работа

Интегрира се дори в RMB на Explorer-а и е достатъчно да дадеш "Изпрати на телефона" върху .jar файла и работата е готова :)

mpe.JPG

mpe1.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

да, аз имам и двете програми..варшат работа, но все пак аз ги вкарвам директно през bluetooth...просто copy/paste :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    да, аз имам и двете програми..варшат работа, но все пак аз ги вкарвам директно през bluetooth...просто copy/paste  :wub:

<{POST_SNAPBACK}>

Е аз имам кабел свалям си снимки клипчета и ги слагам ама игри стази програма не мога да ги сложа пробвах се ама не ми намира телефона

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.