Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте cool.gif ,

Искам да ви попитам дали мога да сложа RSS файла на друга html страница ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не те разбирам ! RSS файла е единия файл, HTML страницата е другия файл. Какво точно искаш да направиш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти да използваш java script-а за по - лесно:

http://www.kaldata.com/modules.php?modname...&name=java_news

А относно работата на RSS, информация може да откриеш на: http://kaldata.com/modules.php?modname=custompage&name=RSS

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре смяташ ли че не съм преровил всичко щом питам тук sad.gif .. а и аз искам определено нещо за rss с този линк просто дадох пример за новините на калдата .. иначе ми трябва за друго но незнам как става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да използваш някакъв сървърен скрипт (PHP,ASP например), който да изтегли и парсне RSS файла. Имам направено такова нещо с ASP. Какви възможности имаш в тази насока ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не много а и на мен ми трябва да е на html тоест там където трябва да го сложа имам само и единствено <body></body> така че вариантите не са много ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В html файл няма как да стане. А дали може да използваш PHP,ASP или каквото друго там, зависи от хостинга ти. Къде си хостваш сайта ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.