Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Бой в училище - какво да правя ?

MitkoSS
 Сподели

Препоръчан отговор

Момичетата между 12 и 16 години са си пълни к*р*е*a (не всички разбира се),но от нашия клас поне всички са такива,и на мен ми се иска да им ударя по един шамар на всички,но не мога,но редовно си ги псувам и те ми го връщат тройно,всяко междучасие ходят вън,пушат,правят се на важни и недосегаеми,никой нищо не може да им каже,натискат се с 25 годишни момчета,така че да не ти пука за тая !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как може ??????????????.МОМИЧЕ НЕ СЕ УДРЯ .Не го ли разбираш това ? нищо ,че те е дразнила никога момиче не се удря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичетата между 12 и 16 години са си пълни к*р*е*a (не всички разбира се),но от нашия клас поне всички са такива,и на мен ми се иска да им ударя по един шамар на всички,но не мога,но редовно си ги псувам и те ми го връщат тройно,всяко междучасие ходят вън,пушат,правят се на важни и недосегаеми,никой нищо не може да им каже,натискат се с 25 годишни момчета,така че да не ти пука за тая !!!

Направи си сметка колко са изпаднали тези 25 годишни мъже да се натискат с 12-16 годишни момиченца :D ,но като не им връзват другите(Жените на тяхната възраст) се задоволяват с малките момиченца.Но това е ,такъв е живота,към някои справедлив,към други не толкова.

Искам да кажа на автора на темата да не се занимава с глупости и да не обръща внимание на такива "селски" пръчки.Гледай си живота и се забавлявай с приятелите си.Избягвай хора които са мозъчно осакатени и най-важното,подбирай си приятелите.Не ти трябват много приятели,а такива които са истински!

Всеки човек допуска грешки!Важното е да си взимаме поука от тях и да не ги повтаряме!Надявам се,че няма да сгрешиш повторно и да удариш момиче,колкото и да те ядосва.Лесно е да се сбиеш с някой,но така не се решават проблеми,не може да се биеш всеки път когато някой ти каже нещо на въпреки.

Редактирано от XperiaNeo (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направи си сметка колко са изпаднали тези 25 годишни мъже да се натискат с 12-16 годишни момиченца :D ,но като не им връзват другите(Жените на тяхната възраст) се задоволяват с малките момиченца.Но това е ,такъв е живота,към някои справедлив,към други не толкова.

Искам да кажа на автора на темата да не се занимава с глупости и да не обръща внимание на такива "селски" пръчки.Гледай си живота и се забавлявай с приятелите си.Избягвай хора които са мозъчно осакатени и най-важното,подбирай си приятелите.Не ти трябват много приятели,а такива които са истински!

Съгласен съм .Това за приятелите които каза е съвсем вярно .
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

момчета прави сте , работата е там че някои на спират с един бой. Тоест може пак да ме набият без да има причина за това. Помня как един познат се закачаше с едно момиче и две седмици след това приятеля й го спука от бой. И другото което е че аз и тая сме осми клас а приятеля й е 10-11

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

момчета прави сте , работата е там че някои на спират с един бой. Тоест може пак да ме набият без да има причина за това. Помня как един познат се закачаше с едно момиче и две седмици след това приятеля й го спука от бой. И другото което е че аз и тая сме осми клас а приятеля й е 10-11

Ти приятели нямаш ли си бе?Ако не дай си боже ти посегне пак без да имаш вина може направо да го .....(да му стимулирате простатата).
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

приятели имам и мога да викна 20 човека които са завършили преди 3 години , но не мисля че това е правилния начин

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-големите ми победи са били когато съм успявал да превърна противника си в приятел ! Не са много .... Първото условие за успех е да се уважава правото на противника. Старая се да се поставя на неговото място и да го разбера. След това търся общо , удовлетворително и за двамата ни решение. Към всичко това се опитвам да подхождам добронамерено и от към веселата страна. Уверявам Ви лесно е да се каже , но никак не е лесно да се прави даже и от възрастен с богат житейски опит ! Често е нужна и голяма доза изобретателност . Но пък удоволствието от успеха е несравнимо.... ! ....Проявата на насилие е първият признак за безсилие - неспособност за решаването на конфликти... Да ударя пък момиче , е под личното ми достойнство и въобще не подлежи на обсъждане....

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-големите ми победи са били когато съм успявал да превърна противника си в приятел ! Не са много ....

Първото условие за успех е да се уважава правото на противника.

Старая се да се поставя на неговото място и да го разбера.

След това търся общо , удовлетворително и за двамата ни решение.

Към всичко това се опитвам да подхождам добронамерено и от към веселата страна.

Уверявам Ви лесно е да се каже , но никак не е лесно да се прави даже и от възрастен с богат житейски опит ! Често е нужна и голяма доза изобретателност . Но пък удоволствието от успеха е несравнимо.... !

....Проявата на насилие е първият признак за безсилие - неспособност за решаването на конфликти...

Да ударя пък момиче , е под личното ми достойнство и въобще не подлежи на обсъждане....

както сам каза , никак не е лесно! А този нито ме пита , нито нищо, Направо започна да ме удря а оная стоеше отстрани и се хилеше

Редактирано от MitkoSS (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

както сам каза , никак не е лесно! А този нито ме пита , нито нищо, Направо започна да ме удря а оная стоеше отстрани и се хилеше

Ако се беше поставил с уважение на нейната позиция в началото лесно би могло да се предвиди , че момичето ще потърси някаква защита срещу приложената й агресия....съжалявам че трябва да подсказвам..... Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз си седя кротко и си говоря с приятели оная идва и започва да се дразни

Редактирано от MitkoSS (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз си седя кротко и си говоря с приятели оная идва и започва да се дразни

Ами давай по горе предложения план :

Ако някой ти е седнал на мястото , часът започва след 5 минути (примерно) , а искаш да се подготвиш с неща за него (да кажем 3 минути медитация :) ) , ти не би ли се подразнил ? Аз , да !......

Можеш ли да продължиш нататък сам да мислиш....?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на тая ни й пука за оценки!!! пуши и почти винаги закъснява за час

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, че пуши и закъснява не означава, че оценките не я интересуват. А подготовката за контролно може да включва и друго освен медитация. Да скрие някой друг пищов. Не е трябвало да я удряш. Може да и се извиниш, но това може да има и негативен ефект защото го правиш след като са те ступали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никакво извинение. Пълни боклуци за момчетата и момичетата, които тръгват да търсят помощ от по-големи за да си решат проблемите. Ако момичето искаше да се оплаче на някой си има чай на класа или може да каже на класния ви ръководител, че си я ударил, не да вика по-големия си уж приятел.... Сигурен съм, че има най-малко трима още "приятели". Снимай я да се натиска с някой друг и после покажи снимката на ония дето те е ударил, да видиш как набързо ще удари нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никакво извинение. Пълни боклуци за момчетата и момичетата, които тръгват да търсят помощ от по-големи за да си решат проблемите. Ако момичето искаше да се оплаче на някой си има чай на класа или може да каже на класния ви ръководител, че си я ударил, не да вика по-големия си уж приятел....

Сигурен съм, че има най-малко трима още "приятели". Снимай я да се натиска с някой друг и после покажи снимката на ония дето те е ударил, да видиш как набързо ще удари нея.

Повечето (и Вие също) , поставени в същата ситуация биха постъпили по същия начин , независимо дали това Ви се харесва или не , и дали това е правилно от Ваша гледна точка или не ! Това са реалностите на живота! Защо е така - това вече е друга и по- сложна тема на разговор !

Момчета и момичета ! Вие категорично отказвате да изпълните първото правило за успешно решаване на конфликти - да се поставите на мястото на другия , да мислите и действате от негова гледна точка ! Това предварително обрича на неуспех всички Ваши следващи действия !Така са започвали и завършвали трагично , и за двете страни много безсмислени войни в историята на Земята....Кой е по-по-най може да се решава и по други по-конструктивни начини!

....Въобще мисленето си е трудна работа :) !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

няма да се извиня , това е ясно ! Но сега ченето ме боли като стисна зъби и като си отворя устата за да ям. Има и леко подуване. Слагам лед но то не спада и продължава да ме боли. Зъбите ми са на място и нищо им няма. Възможно ли е да ми има нещо на ченето?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

няма да се извиня , това е ясно ! Но сега ченето ме боли като стисна зъби и като си отворя устата за да ям. Има и леко подуване. Слагам лед но то не спада и продължава да ме боли. Зъбите ми са на място и нищо им няма. Възможно ли е да ми има нещо на ченето?

Да има.Трябва да се извинивш момченце .НИКОГА НЕ СЕ УДРЯ МОМИЧЕ
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да има.Трябва да се извинивш момченце .НИКОГА НЕ СЕ УДРЯ МОМИЧЕ

пич , вече казах че нямам намерение да се извиня

1во. защото ме биха

2ро. тя не го заслужава

3то. може да НЕ го приеме и пак да ме бият

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

пич , вече казах че нямам намерение да се извиня

1во. защото ме биха

2ро. тя не го заслужава

3то. може да НЕ го приеме и пак да ме бият

Ще го приеме .Трябва да се извиниш.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли от моето детство разбрах 2 неща: Бой и е*ане не се връщат! Някой като набие, ти после го убий от бой, но си оставаш НАБИТ, същото важи и за втората максима (която лично не съм тествал и тя по -скоро опира до взаимоотношенията между мъжа и жената дори на тези години ;)). Така просто забрави за случая, аз колко шамари съм ял, за какви глупостииии, като най - голямата е, един път (бях геймър каот малък) играех цс в сървър - масак, много ги биех и тогава нещата не бяха анонимни. Проверили ми ип-то, дойдоха в залата 2 коли с "мъже" средна възраст около 20, да ма бият мен и още един приятел ние на по 15-16 :D Е удариха ни по няколко пъти, но после не съм търсил отмъщение, въпреки, че заслужаваха да им изсипя на главата 20 "бичета", защото в случая поне докато си бях в моят град, познавах доста хора, които не трябва да се познават. Но както и да е, поуката е: Бой не се връща, което ще рече няма смисъл и да го мислиш даже. Имам и познат който го набиха 5 човека, след 1 седмица всичките си ги причака 1 по 1 и ги смля от бой, до ден днешен и петимата го уважават :D Но моят познат не се гордее с постъпката си вече като по - голям! Та финално: Били са те - какво толкова? Всеки е участвал в бой като тийн, те първа ще участваш ... колкото и да се пазиш все в 1-2-3-4-5... ще ти се случи, къде ти ще биеш, къде те теб - това е в реда на нещата за тази възраст. ;) Колегата духовно извисен, по - добре да не дава съвети, защото не знае на коя планета се намира :D Да медитирал, 12 год. момче или момиче ще да медитира - хахахах

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако така бях удрял всички жени,с които съм бил-на сериозно или не(връзка или на обувките)....Жена не се бие кога да е и как да е.Не че не съм на възраст два пъти повече от автора,но искам да кажа,че жена или момиче не трябва да се удрят,освен ако живота ви не е поставен в опасност..... ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ами аз си разбрах урока и сега искам утре като отида на дск всичко да остане в миналото! И ченето да спре да ме боли че не мога да ям като хората

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване