Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Бой в училище - какво да правя ?

MitkoSS
 Сподели

Препоръчан отговор

Offtopic: Уникално гадна тема според мен и ще обясня защо: 1. Някакъв (мало*мник) се жалва ,че ударил момиче а после защо го били набили. 2.Втори (още по-голям дори от първия) се хвали ,че набил момиче все едно е станал световен шампион. 3.Някъкав (девственик) категоризира всичките момичета в класа си че са к*рви ,само защото никоя не иска да е с него. "Бий се с мъжете а със жените се обичай" Тия хлапета правят точно обратното и май затова толкова "нежни души"се намножиха.Няма да се учудя ,ако след няколко години момченцата почват да се жалват как съученичките им ги бият и те горканчовците са толкова нежни и нещастни. Edit: И забравих да добавя ,че не ми е гадно заради трите деца писали в темата те са просто продукт на своето време а заради тенденцията която виждам.

Редактирано от Архангел (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Стягаш се

2. Утре се извиняваш на момичето

3. Взимаш си поука

Така се прави .Честит имен ден Ники.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера какви момчета сте какви джентълмени сте,като удряте момичета дори и да са ви дразнили много можете да ги сринете със земята само с думи или наааааааааааааааааааай-много един шамар.... Това за мен са страхливци с извинение,защото първо ударил момичето а се паникьосал от гаджето й ми мн ясно,че ще я защити и аз да съм на негово място и аз щях да те наритам какъв си ти,че да й посягаш?!!!! Даже леко си се разминал за подобно нещо може мн сериозно да пострадаш и ти ще си виновен!!!! Аз никога през живота си не съм удрял момиче така на бой е лекичко нали побутване закачки да то тва е нормално,но не съм удрял истински и се гордея с това!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не ти пука, пич! Заслужаваш си боя. Мен като са ме били все съм си вадил полезни изводи...така че...всяко зло за добро. Щом е някаква куха лейка и не искаш да й се извиняваш, дръж на своето и прави, каквото си си намислил. Но замисли се над това, че на твоето място можеше да е тя. Бий се с равни на теб или по-силни. Като си заритил момиче, сега ще си носиш последствията. Пича пак те е пожалил. Има такива дето за един крив поглед - разни сеУинджъри - щяха да те помелят. Та всяко зло за добро - опичай си акъла. Има си тактики как да счупиш сам и много по-силен от теб, но понеже виждам, че си агресивен тип, няма да ти ги споделя, че ще изпотрепеш цялото женско царство. НАСИЛИЕТО РАЖДА НАСИЛИЕ. И това, че си осми клас, не те извинява, че не го знаеш. Другият път си намери някой в твоята категория да млатиш. Можело е д отнесеш много повече от един тупаник. Това да ти е обеца на ухото! А това: "аз ще викна 20", оня ще викне 20, след туй още по 2ма-трима и накрая ще пострада някой дето си няма и най-малката идея чий ги дърви там. Не правете глупости, деца.

Редактирано от М. Дамянов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Стягаш се

2. Утре се извиняваш на момичето

3. Взимаш си поука

точно така ще направя и се надявам след това да нямаме повече пререкания

Честит имен ден !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така ще направиш и ще кажеш ,че много съжаляваш и ,че си бил т-п за това което си го направил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така ще направиш и ще кажеш ,че много съжаляваш и ,че си бил т-п за това което си го направил.

чак пък толкова

..............................

жив ли си :D Митак

Редактирано от Efe (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

чак пък толкова

..............................

жив ли си :D Митак

жив съм

извиних се и оная ми прие извинението

благодаря ви че се отзовахте на помощ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ги слушай тея дъртаци, те не разбират :D Майтап няма трябвало е да го набиеш, щом можеш ;/ Събери малко информация за тая утрепка разбери с кой излиза и дружи да знаеш дали ще ти викне хора. С писане по форумите нищо няма да стане нали знаеш :) Сплашил те е малко и ти си насрал. Като те беше пречакал трябваше да му кажеш 2,3 думи да го оплашиш малко и да действаш ! Аре успех и приятно чупене на зъби. xD

Редактирано от citynet (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Момче щом те е страх . Накарай майка си да те запише на някакво бойно изкуство .  ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 години по-късно...

аз се казвам Йоан тренирам таеклондо повече от 5 години.... и си излилам от училище и двама ме нападат и фраснаха ме няколко пъти и като им отвърнах на единия му чупих ръката а на другият носът едвам  ни оттърваха щях да ги смажа честно ви казвам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 2.2.2017 в 0:20, IoanTakeDowns написа:

аз се казвам Йоан тренирам таеклондо повече от 5 години.... и си излилам от училище и двама ме нападат и фраснаха ме няколко пъти и като им отвърнах на единия му чупих ръката а на другият носът едвам  ни оттърваха щях да ги смажа честно ви казвам

Браво!!! Да живее 51 Щат и закона на джунглата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване