Премини към съдържанието
VipKokata

Мнение за клавиатура A4Tech KD-126

Препоръчан отговор

Здравейте колеги :) Може ли мнения за тази клавиатура A4Tech KD-126 . Добра ли е ? Моля ако някой я ползва/л да си напише впечатлението ;)

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да попиташ @jonov, той си беше купил такава. Има тема http//:www.kaldata.com/forums/topic/200847-светеща-клавиатура/

Редактирано от embolado (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не очаквай чудеса от нея , но за мен ми върши прекрасна работа , когато съм угасил лампата , да си пиша без да ми навиква жената :) Ако ти е за писане нощно време е идеална за парите си .

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми за писане ми трябва :) Копчетата ако се натискат под ъгъл вярно ли е, че не помръдват ? Копчета са тънки като на лаптоп нали ? Ако са тънки е супер :) Шумна ли е като се натискат копчетата докато се пише ?

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Копчетата са хлабави , имат нещо като луфт :D а под ъгъл :( не мога да те разбера ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шумна е , не е като на лаптоп , както казах копчетата са хлабави - като я разклатиш - чаткат :) ама жената спи дълбоко :wink12:

Редактирано от jonov (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е аз съм си в моята стая и шума не ми пречи много,много :) Добре, че още съм малак и не ме бие жена xD щом колегата rapt0r я ползва вече година значи е добра клавиатурата :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добра е като клавиатура - на мене ми харесват копчетата и разположението. Ползвам я денем - не мога да оценя светенето засега - но си я взех за всеки случай, ако спрат тока и трябва да се спират аварийно нещата на упс-и в бункера :) (сървърно - стая без прозорци).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ужасна клавиатура, копчетата са с луфт,шумна е, подсветката е необходима само ако не знаете кое копче къде седи.. много евтино, бюджетно и компромисно решение. Има далеч по-добри клавиетури в диапазона до 30 лв, с такава клавиатура можете да се накажете само ако наистина е нужно нощем да виждате какво натискате..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отвратителна клавиатура, не можа и половин година  да изкара и почнаха копчетата  да задържат... купих си втора :) (баси идиота съм) същата работа. Ако някой прочете това... НЕ СИ Я КУПУВАЙТЕ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А , мята май изкара близо година - ама не я ползвам всекидневно Публикувано изображение

Потвърждавам - БОКЛУК

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам смисъл от клавиатура с подсветка след като за под 20 лв от  Икея човек може да си закупи светодиодна лампа която е малка със доста дълга шийка и преспокойно може да осветява само и единствено клавиатурата без да пречи на никого. Аз лично ползвам Microsoft Comfort 300 като клавиатура и съм страшно доволен от нея. Притежавам я вече от почти година - никакви забележки -цената към 40 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе човек  , че аз лежа в кревата - ще трябва челник да си взема :)

Целта на коментарите е да не се прекара друг да си купи :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе човек  , че аз лежа в кревата - ще трябва челник да си взема :)

Целта на коментарите е да не се прекара друг да си купи :D

Еми тогава се чудя що не се отвори тема за обсъждане на клаиватури, както има такава за обсъждане на рутерите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми тогава се чудя що не се отвори тема за обсъждане на клаиватури, както има такава за обсъждане на рутерите...

Е , ама те са хиляди модели :) пък рутерите не са толкоз много .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е , ама те са хиляди модели :) пък рутерите не са толкоз много .

Това са подробности. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз ползвам compaq kb-9860 - от 2006 година, когато я взех втора употреба от фирмата в която работех - имаше купиша и шефа подаряваше... клавиатурата е желязна... колко кънтър, нфс и други е издържала... като казвам желязна - наистина е такава - тежи 1 кило и 20 грама... сега всичко се прави като на "купи, хвърли, купи"

Редактирано от the professor (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отвратителна клавиатура, не можа и половин година да изкара и почнаха копчетата да задържат... купих си втора :) (баси идиота съм) същата работа. Ако някой прочете това... НЕ СИ Я КУПУВАЙТЕ

капчетата се оправпт по-следния начин. 1.изкарваш копчето което се е задръстило2.има едно като гума което трябва да го наместиш така че да стои като другите.3.слагаш копчето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз я разглобих цялата и съм я измил с топла вода - не става. Самата пластмаса е боклук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз я разглобих цялата и съм я измил с топла вода - не става. Самата пластмаса е боклук.

Боклук... Със същата клавиетура съм от доста време и по цял ден си джиткам с нея и няам никви проблеми , а вие тука дето завиждате повече като чета горни коментари и ви се свиди 30 лева за тази клавиетура ще отказвате хората , така е. Доколкото клавиетурата е доста здрава и съм сигурен че ако я пазя ще ме изкара най - малко още 3-4 години ако не и повече. Боклук може да се вика на тия който са от 30 лева геймърските , ама тази нито е геймърска нито боклук за мен , всичко си бачка , както си чувал лафа , неможе само каране иска и малко поддържане , на месец я отварям и я чистя и работи като току що купена , цял ден се пише и се натиска силно по нея и още един път ще кажа че работи като току що купена чисто нова. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те ти клавиатура, която е водоусточива. Измиваш оставяш да изсъхне и отново я слагаш да работи. Няма разглабяне и тем подобните гимнастики.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те ти клавиатура, която е водоусточива. Измиваш оставяш да изсъхне и отново я слагаш да работи. Няма разглабяне и тем подобните гимнастики.

Да допълня коментара на Колец: ревю-на-миеща-се-клавиатура-logitech-k310 :D

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе вие си направете тема за миеща , тук се говори за прекаралите се със светеща :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.