Премини към съдържанието
Lilqna_g

Как се правят презентации на Power point

Препоръчан отговор

Някой може ли да каже къде мога да намеря нещо на български относно как се правят презентации на Power point?В смисъл всеки слайд да е с различен фон,вмъкване на картинки и така!съжалявам за невежеството ама:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Някой може ли да каже къде мога да намеря нещо на български относно как се правят презентации на Power point?В смисъл всеки слайд да е с различен фон,вмъкване на картинки и така!съжалявам за невежеството ама:sobbing:

<{POST_SNAPBACK}>

А имаш ли представа как се обясняваподобно нещо? ... Без четене няма да стане...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

това все едно да обяснявам как се пише на Word...всички тези програми се научават с пробване и налучкване няма как. Има и по-лесен начин - караш някои прегледно пред теб да ти обясни основите за работа на програмата и от там нататък всичко е от тебе, опитите ти и въображението :sobbing:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На български нищо не успях да намеря.

Ето една много добра книжка на английски. Дано ти помогне донякъде. :sobbing:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Много благодаря:sobbing:

Много ми помогна.И мъдрината блика от написаното,само не разбрах какъв е смисъла да ми го пишеш това,но няма значение мерси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Още никой ли не е намерил някакво ръководство за ползване на Power Point?Скъсах се да търся защото ми трябва спешно но уви без резултата.Книжките по книжарниците са доста скъпички и нямам възможност да се изсипя толкова пари затова си помислих че в нета все ще има някъде едно ръководство на Български.много Ви моля ако някой знае нещо нека ми помогне... :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.