milio

Проблем с микрофон

7 мнения в тази тема

от два дни микрофона ми не работи два месеца съм с него и съм доволен носега...

купих нов но същтото ползжам SKYPE нпостоянно защото съм В ИСПАНИЯ и говоря

със семейството си в БЪЛГАРИЯ сега те не ме чуват аз ги чувам моля ви ако някой знае нещо

по въпроса да напише

БЛАГОДАРЯ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Щом си купил втори и не работи, значи проблема не е в микрофона.

Провери дали в настройките на Skype всичко е наред. Да не си бутнал нещо.

Tools -> Options -> Sound Devices (ако си на английски интерфейс).

Провери и в контролния панел на Windows звуковите настройки на микрофона.

Ако си с английски Windows: Start Menu -> Control Panel -> Sounds (Speech) and Audio Devices и горния бутон Advanced, после меню Options -> Properties, избираш Recording и кликаш ОК. Проверяваш дали микрофона е избран за записване и да не е намален докрай. Предполагам, че е това, но ако и това не е, отвори пак Start Menu -> Control Panel -> Sounds (Speech) and Audio Devices и горния бутон Advanced. И виж дали тук нивото на микрофона не е намелно.Ако искаш, за тест, опитай да махнеш отметката Mute и да пробваш дали ще се чува на колоните/слушалките като говориш по микрофона. Ако се чува, значи е сигурно, че микрофона е наред. При нормална работа със Skype, обаче, отметката трябва да я има. Иначе става микрофония.

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

при мен проблема беше, че ако ми бяха включени 5.1 колонките, не се чуваше от микрофона, защото входа за него е изход за суб-а. като ги сложих на стерео и микрофончето се отпуши.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пич не е сам от Skype или от микрофона,но и страшно мн зави от нета каква е враската,и на мен ми се е случчвало сащото.Като се обаждаш,ти ги чуваш а те теб не и обратното когато те ти званнкат.Ако е от това значее трябва да си лафите по-касно вечер да имам по-хубава враска. :bye: :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Щом си купил втори и не работи, значи проблема не е в микрофона.

Провери дали в настройките на Skype всичко е наред. Да не си бутнал нещо.

Tools -> Options -> Sound Devices (ако си на английски интерфейс).

Провери и в контролния панел на Windows звуковите настройки на микрофона.

Ако си с английски Windows: Start Menu -> Control Panel -> Sounds (Speech) and Audio Devices и горния бутон Advanced, после меню Options -> Properties, избираш Recording и кликаш ОК. Проверяваш дали микрофона е избран за записване и да не е намален докрай. Предполагам, че е това, но ако и това не е, отвори пак Start Menu -> Control Panel -> Sounds (Speech) and Audio Devices и горния бутон Advanced. И виж дали тук нивото на микрофона не е намелно.Ако искаш, за тест, опитай да махнеш отметката Mute и да пробваш дали ще се чува на колоните/слушалките като говориш по микрофона. Ако се чува, значи е сигурно, че микрофона е наред. При нормална работа със Skype, обаче, отметката трябва да я има. Иначе става микрофония.

аз имам същия проблем но като му дам на Recording не мога д анахна отметката под микрофона

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

i az imam problem s mikrofona na kamerata mi.Kamerata raboti a mikrofona ne.Gledah v nastroikite pipah gi no taka i ne stana.Molqvi se kajete mi kakvo da pravq.Sas WINDOLS 7 sam :rolleyes::mad::P Predvaritelno blagodarq

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход