Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Имам няколко въпроса:

1. Може ли като си пишеш с някой в ICQ, да му виждаш IP адрес?36_1_37.gif Може би има някакъв soft?

2. От скоро ползвам Firefox и мога да кажа че е супер. Имам и email в gmail , който си го направих kaтo mail клиент. Имам обаче проблем :

- Когато искам да копирам техт от РС в започното писмо не става. Може би трябва някакво допълнение?

- Как мога да поставям емотиконите от Smiley Xtra в писмо на gmail? В abv.bg няма проблем с поставянето им в писмо, но в gmail не става!

Ако някой знае ще съм благодарна да ми каже!

Предварително ви Благодаря!

thankyou.gif

Редактирано от Stalik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи по първия въпрос : мисля, че ако този отсреща не е разрешил IP-то му да се вижда, няма как да го видиш.

Относно копирането на текста, не би трябвало да има никакъв проблем при копиране. Откъде го копираш и как ?

Ако не си с последната версия на Smiley Xtra си я инсталирай !

Редактирано от cecov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Копирането на текст няма никакви проблеми... Изпробвах току що. Ако имаш някакви проблеми един съвет, това което копираш го запиши в Notepad след което го копирай от Notepad и го запиши в gmail. Така ако имаш някакви отстъпи , тагове, карета и каквото си взел там, след като минал прес Notepada си остава чист текс.

Колкото до снимките, ако мислиш да слагаш смимки между това което си написал в писмото за да е по-шарено ... забрави го ...

или използвй друг подход ... сигурно се чудиш как ти получаваш писма които са като веб страници... а ти не можеш да слошиш и една снимка ...

ами различни формати се използват :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Малко прибързах със снимките.... и те стават ... вярно е, че нама как да да ги импортнеш но ако си ги копираш в клипорда да речем с (ctrl+C ) и си ги паснеш (ctrl+V ) или с копи и пасте става без проблемно .... А ако искаш наистина добре подредено рекламно писмо, най-напред си го направи с някой WEB редактор да е като страничка, и после цялото с копи и пасте го метни ...

Дерзай :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за мненията! :)

Копирането става само с Ctrl+V, a текстов документ само през Notepad. 36_1_11.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.