Премини към съдържанието
zaq

Проблем с Windows XP SP2

Препоръчан отговор

Здравейте,проблема ми е следния:като се опитам да стартирам Систем рестор нищо не става или в най -добрия случай само бял прозорец!При опит да се стартира Систем информейшън - същата работа -бял прозорец!Четох подобна тема тук ,но там нещата са се оправили с бек ъп!При мен няма от къде освен от Систем рестор,но не работи,в Сейф мод също не работи!

Има ли оправия?Блгодаря ви предварително!

Само да допълня ,последно ползвах оптимизациа и почиствоне на регистрите онлайн от сайта на Майкрософт,видимо проблеми нямаше......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте,проблема ми е следния:като се опитам да стартирам Систем рестор нищо не става или в най -добрия случай само бял прозорец!При опит да се стартира Систем информейшън - същата работа -бял прозорец!Четох подобна тема тук ,но там нещата са се оправили с бек ъп!При мен няма от къде освен от Систем рестор,но не работи,в Сейф мод също не работи!

Има ли оправия?Блгодаря ви предварително!

Само да допълня ,последно ползвах оптимизациа и почиствоне на регистрите онлайн от сайта на Майкрософт,видимо проблеми нямаше......

<{POST_SNAPBACK}>

System Restore Service-a пуснат ли ти е? Можеш да провериш чрез десен бутон на My Computer - > Manage -> в прозореца вляво отваряш Sevices and Applications -> намираш в десния прозорец System Restore Service-a да ли е started. Според мен трябва да е. Ако не е - стартирай го. :clap:

Имай предвид, че той зависи от процеса Remote Procedure Call, който също трябва да е стартиран.

:yanim: Честно казано не знаех, че може да се прави оптимизация и почистване на регистрите онлайн от сайта на Майкрософт :eek:

Ако наистина след тази процедура стават проблеми :) - нямам думи - Микромека Макронабутвацияяяяяя....... :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Zaq, предлагам ти да направиш оптимизация на уиндоуса използваики програмата:

TuneUP Utilities 2006, в нея има всичко и гарантирам, че с нея няма да оплескаш нещата, успех, и другия път умната. :ph34r: :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря ви,затвърждава се мнението,че трябва реинстал!Да сте живи и здрави!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.