Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Тази седмица в Куфланд ще има намаление(?) на таблет Sencor Element 7 и понеже си нямам хал хабер от таблети реших да ви попитам какво ви е мнението за него. Ясно, че за 130 лв. няма да е кой знае какво, но все пак.. Прегледах и други теми и видях, че е важно да има Google Play. За какво служи и Google Play Market същото ли е, понеже в описанието пише така? Благодаря предварително. : ))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За парите са си добри тези таблети, дотолкова колкото може да се очаква от тях. Конкретно за този не мога да кажа нищо, но доста е писано във форума за тези евтинии (сега не ми се търси). Може да потърсите из раздела за таблети.

Поздрави !

ПП: А, ето:

http://www.kaldata.com/forums/topic/200283-%D0%BC%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D1%82-%D0%BE%D1%82-%D0%B1%D1%80%D0%BE%D1%88%D1%83%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%83%D1%84%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B4-%D0%B1%D0%B5%D0%B7-%D0%BC/

Редактирано от cyborg_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз го гледах този таблет в брошурата на Кауфланд и ми е много интересно дали има GPS приемник, за да мога да използвам безплатна навигация, а не да си търся Wi-Fi или да му пускам интернет от телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте и аз го гледах този таблет в брошурата на Кауфланд и ми е много интересно дали има GPS приемник, за да мога да използвам безплатна навигация, а не да си търся Wi-Fi или да му пускам интернет от телефона.

Според вас дали ще поддържа подобни глезотии, имайки предвид цената му ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Според вас дали ще поддържа подобни глезотии, имайки предвид цената му ?

Честно казано гледах един таблет в METRO за 120лв и един в Praktiker за 140лв и се оказа, че имаха, но този не съм ходил да го разглеждам, за да знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би ли пояснил какво означава това : D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четох, че в предишни броеве също е имало таблет, на който не му тръгвал маркет, разни щуротии т.н. дали и с този ще има същият проблем ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз се загледах по него, но като, че ли няма GPS:

http://pics.fast.eu/manual/45/45006607/45006607-im-en.pdf

п.п. това е инструкцията от страницата на производителя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Днес си взех въпросния таблет и всичко си му беше нормално, но когато се опитах да сваля Skype от Google Play Market ми отчете грешка. Имате ли някакви идеи защо е така ? Какво не му е наред ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също си го купих обаче нямам проблеми с скайп инсалирах си и една игричка да пробвам как е. Видях има някакви приложения вградени Maps, Navigation. Колкото до проблема ти незнам защо е така. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми отчита някаква грешка като се опитам да свалям и нз какво да правя. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги някой да сподели инфо за тъча колко е чувствителен.

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На мен ми отчита някаква грешка като се опитам да свалям и нз какво да правя. :(
Грешака, грешка, колко да е грешка... Ай кажи ни я де!
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я тези който вече са си го взели да драснат някое ревю,за това какви са му плюсовете и минусите според тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също се интересувам от тези два таблета точно поради тази причина, да го използвам като навигация.Според вас дали може, коя навигация? Принципно на Андроит  могат да се сложат повечето приложения  но точно за таблет си нямам и на идея.Споделете мнение, нека някой който си го е купил да каже как е що е?

Ето това е единия http://zora.bg/x-tremer/x7-b1/21739#!prettyPhoto

А това другия

Sencor ELEMENT 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи при мен грешката се е появявала защото не е бил въведен правилно акаунта. Вината е била моя не на таблета. :) За сега си работи добре, пък ще видим за в бъдеще. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За сега си работи добре, пък ще видим за в бъдеще. :)
Дай малко повече, защото доста хора очевидно се интресуват. Как чувстваш тъч-а, с какво си го натоварил, как ти се струва картината, как го чувстваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте имам може би малко глупав въпрос относно дадения таблет, но нещо немога да му настроя часовника и датата Ще ми бъде от полза ако някой ми сподели как става номера :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи звука е много добър поне според мен, тъча е добре не изисква кой знае какво натискане, батерията държи 2 дни като се има предвид че аз доста го тормозя за да го разуча, картината е добра, доста неща си насвалях от интернет и го чувствам добре :D Ако имате някакви въпроси питайте :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте за относния таблет имам въпрос-позволява ли да се гледат филми и с какво качество е долу-горе и също  какви игри тръгват..абе с една дума ще сбъркам ли ако си го взема че още се двоумя..;дд

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи звука е много добър поне според мен, тъча е добре не изисква кой знае какво натискане, батерията държи 2 дни като се има предвид че аз доста го тормозя за да го разуча, картината е добра, доста неща си насвалях от интернет и го чувствам добре :D Ако имате някакви въпроси питайте :)

Разбрахме като цяло таблета си струва парите обаче ако ме светнеш как му сверя часовника многа ще съм ти благодарен  всичко друго разучих но това не го намерих ;)

Редактирано от ivailo93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем отново се повтарям ама не получих точен отговор-Поддържа ли филми и с какво качество са..? тръгват ли игри и то какви...;дд ? ии много ли е слаб процесора смсл в нета спец.за този пише 1.2 ии е долу-горе на цена от 278 лв...:) ама май не е китайки абе нз...та моля ви отговорете ако може и малко подробно какво не тръгва какво тръгва ала-бала...? ;дд

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми тръгват клиповете от youtube. Знаете ли каква програма ми трябва? С Flash Player пробвах, не става.  Иначе относно таблета - супер е. Само една карта памет да му сложим и ще е идеален - за филмчета, игри и програмки. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се учудвайте китайчите правят и качествени неща за малко пари,но нашите търговци внасят само боклуците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.