Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

asd22

Видео/филм [1080p] ми бави.

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да попитам защо като си пусна видео клип/филм с резолюция 1080p (на цял екран), той ми бави някак. Не ми върви така както 720p, при положение, че съм с:

- Windows XP [sP2] - 32bit

http://prikachi.com/images/813/5626813i.jpg

- LG E2211(Analog) [NoDB]  (107NDNUAQ647)

- Google Chrome

Моля, помагайте.

P.S.:Като пусна повечко програмки, даже звукът започва някак да "пука".

P.S.2: С 3gb RAM съм, а на Everest-а ми изписва, че съм с 2gb както се вижда. Защо ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ps2-Защото Everesta ти е "trial" и скрива 2-та плочка.

Иначе с тази видеокарта не може да очакваш повече.

П.С. Аз съм с 9600GT и пак ми насича на някои филми 1080p.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази карта си е слабичка за HD декодиране. Процесора също не е първа младост.

ПП: Пуснато ли е HW Аcceleration ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще е добре да пишеш какъв плеар ползваш,флеш плеара ти ъпдейтван ли е или и той е от времето на SP2?Като гледаш нещо с висока резолюция не е добре да пускаш още програми и да натоварваш допълнително системата,връзката ти с монитора е аналогова,което няма как да не влияе на качеството на HD!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ПП: Пуснато ли е HW Аcceleration ?

Не знам какво е това, кажи как да разбера дали е пуснато.

Ще е добре да пишеш какъв плеар ползваш,флеш плеара ти ъпдейтван ли е или и той е от времето на SP2?Като гледаш нещо с висока резолюция не е добре да пускаш още програми и да натоварваш допълнително системата,връзката ти с монитора е аналогова,което няма как да не влияе на качеството на HD!

Бях написал, че ползвам Google Crome (той сам си update-ва Flash player-а). Как да си направя вързката с монитора дигитална при положение, че инсталирах Analog и после Digital драйвер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма значение с кой Win си, важни са кодеците, плеъра и видеокартата.

------------

Бях написал, че ползвам Google Crome (той сам си update-ва Flash player-а). Как да си направя вързката с монитора дигитална при положение, че инсталирах Analog и после Digital драйвер?

-------------------

Да беше уточнил, че говориш за гледане в нета.

Пак същото се отнася, машината ти не е достатъчно силна.

Пробвай, зареди целия клип и тогава го пусни, ще сече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да беше уточнил, че говориш за гледане в нета.

Пак същото се отнася, машината ти не е достатъчно силна.

Пробвай, зареди целия клип и тогава го пусни, ще сече.

В нета, на PC... няма значение и на 2-те места ми бави. И да зареди и да не зареди до края пак същото, май е от компонентите защото като пусна повечко програми и натоварва повечко (което е ясно де).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Написал съм ти, че е същото.

Няма как да очакваш на слаба машина да върви.Видеокартата ти не подържа такава резолюция.

http://www.arcsoft.com/totalmedia-theatre/

Пробвай с този плеър, преди ми е вървяло с него, а хардуера ми беше слаб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.