Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Любомира Петкова

лаптопа ми не иска да се включи

Препоръчан отговор

Здравейте,нов потревбител съм и извинявайте ако темата не е на правилното място. Използвам лаптоп Asus и имам проблем от снощи. проблемът е,че не иска изобщо да се включи,когато пъхна да се зарежда,не светва лампичката,както обикновено,нито иска да се включи,когато махна батерията и го оставя само на зарядно е същата работа. Някой има ли идея дали е от зарядното,или е от захранването? Ще съм много благодарна за мнения.. Така или иначе ще го занеса на сервиз,но все пак ми се иска да знам дали може да се размина и без него. И междодругото кучето ми нагриза зарядно два пъти,но кабела не е оголен и си работеше. Както и зарядното беше в контакта цял ден. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте,нов потревбител съм и извинявайте ако темата не е на правилното място. Използвам лаптоп Asus и имам проблем от снощи. проблемът е,че не иска изобщо да се включи,когато пъхна да се зарежда,не светва лампичката,както обикновено,нито иска да се включи,когато махна батерията и го оставя само на зарядно е същата работа. Някой има ли идея дали е от зарядното,или е от захранването? Ще съм много благодарна за мнения.. Така или иначе ще го занеса на сервиз,но все пак ми се иска да знам дали може да се размина и без него. И междодругото кучето ми нагриза зарядно два пъти,но кабела не е оголен и си работеше. Както и зарядното беше в контакта цял ден. Благодаря предварително!

А ако пробвате на акумулатор какво става?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема ти най-вероятно е в зарядното. Щом кучето го е прегризало, не е задължително да има следи или оголени кабели. Лаптопа е минал на батерия поради лошо захранване и в един момент е спрял. Зарядното не работи, а в батерията няма достатъчно заряд. Занеси на сервиз да тестват с друго зарядно и да му се направи профилактика. И си научи кучето на обноски, защото ще береш ядове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Проблема ти най-вероятно е в зарядното. Щом кучето го е прегризало, не е задължително да има следи или оголени кабели. Лаптопа е минал на батерия поради лошо захранване и в един момент е спрял. Зарядното не работи, а в батерията няма достатъчно заряд. Занеси на сервиз да тестват с друго зарядно и да му се направи профилактика. И си научи кучето на обноски, защото ще береш ядове.

Най лесно е с един мултицед да измериш зарядното дали дава ток изобщо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Проблема ти най-вероятно е в зарядното.  Занеси на сервиз да тестват с друго зарядно и да му се направи профилактика. 

Емо, честно тез сервизи грях ще бъде ако не ти дадат някаква комосионна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Емо, честно тез сервизи грях ще бъде ако не ти дадат някаква комосионна.

Добре, хайде да видим как ще подкараш лаптопа на постващия. Предполагам, че не знае как се работи с мултицет, понеже не виждам да е споменал такова нещо.

Сега какво ще му дадем-Линк как се работи с мултицет. А после какво ще го караме да прави ако се окаже, че зарядното е здраво и работи? Може би ще го караме да си отваря лаптопа и да гледа за изгорели елементи или хлабави букси.

Проблема си е за сервиз. Винаги ще го казвам, защото от моята практика и опит се вижда дали човека може да се справи или не.По-добре да изгори с 20 лева за диагностика, отколкото с един компютър. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай се да намериш някой с подобно захранване, много хора имат лаптопи Asus разпитай сред познати и намери някой, с когото да пробваш да си заредиш лаптопа. Ако искаш сподели в кой град си и се срещни с някой от форума, който има такова захранване. Друг начин е ако помолиш някой магазин за лаптопи, може да излезнат любезни хора и да услужат. Това по-вероятно да стане в някое малко магазинче, защото служителите в големите магазини трудно биха излезли от протокола :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа не е за сервиз,а зарядното е за сменяване.Ако имаш 50лв.(най много толкова ще струва),взимаш лаптопа и отиваш в някой магазин,да си купуваш ново зарядно.Вземи и старото зарядно ,за да се видят данните му,понеже има различни универсални модели зарядни.Искаш да го пробваш,преди да го купиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте проблемът ми е следният лаптопът ми не иска да се включи . Става на въпрос че никакъв индикатор или вентилатор не се вквключва. Един ден дисплеят му се счупи добре ще го вържа към телевизорът за да мога да довърша това което съм започнал. така направих след като свърших изключих машинката махнах кабелът и го оставих на 2-ва часa без да съм го докоснал после се опитах да го вкюча но без никакви признаци на живот после реших да пробвам през батерията да поеме ток но също без успех . Моля съвети които да ми помгнат вече едва издаржам с тоя проклет таблет благодаря предварително .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пуснете си отделна тема най-добре. Там дайте повече и по-конкретна информация. Конкрентни модели, описание на "счупването" на дисплея и т.н.

Не може да се каже много по това, което сте написал. Възможно е да става въпрос за разлепен чипсет/видеочип, нещо друго по дъното или кой знае още какво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...