Премини към съдържанието
ohdaohne

С коя програма да записвам iso, bin, cue, mdf и mds-файлове

Препоръчан отговор

iso bin bin+cue mdf+mds Значи имам dvd-r и въпросните фаилове са на игри искам да си ги запиша със кои програми става работата и как?:)ще бъда много благодарен ако някои се отзове?

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

iso      bin          bin+cue      mdf+mds        Значи имам dvd-r и въпросните фаилове са на игри искам да си ги запиша със кои програми става работата и как?:)ще бъда много благодарен ако някои се отзове?

<{POST_SNAPBACK}>

ImgBurn

Перфектното решение за имейдж файлове. Много малка програма предлагаща голяма стабилност. Лесна работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А може и със Alcohol 120%.Зависи с коя програма си свикнал да работиш.Щом като играеш игри,вероятно си имаш и виртуални устройства,в които да зареждаш посочените имиджи,е Алкохола е такава програма,която и създава виртуалните СД-та и създава и записва имиджите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами аз за ISO, BIN и BIN+CUE ползвам Nero, а за MFD+MDS - Alcohol 120%.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Само не ми е ясно как да запиша със нерото dvd-r като отида да запсивам burn image disc мога да запиша само един фаил а сесия не мога да създам дали мога всички тези фаилове които съм изброил да ги запсивам като дата със нерото?предварително благодаря на всички които се озоват и на тези които вече са се озовали?

Само не ми е ясно как да запиша със нерото dvd-r като отида да запсивам burn image disc мога да запиша само един фаил а сесия не мога да създам дали мога всички тези фаилове които съм изброил да ги запсивам като дата със нерото?предварително благодаря на всички които се озоват и на тези които вече са се озовали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Вариантите са няколко:

1. Ако файлът е 700Мб, можеш да го запишеш с програмите изброени горе (препоръчвам Nero Burning Rom за .iso и .bin и Alcohol120% за останалите формати) като Burn Image CD (различно при отделните програми)!

2. Ако файлът е голям колкото побира едно цяло DVD-R (4,5Гб или 8Гб) можеш да го запишеш пак със същите програми като Burn Image DVD (различно при отделните програми)!

3. Ако имаш няколко игри, на които информацията се събира на CD-R или DVD-R, можеш да ги запишеш като Data CD/Data DVD (препоръчвам Nero Burning Rom)!

За друго не се сещам, ако някой се сети да пише!

Поздрави и дано да съм помогнал!!!

Редакция: Само да добавя, че при така записаните файлове от 3., за да бъдат след това инсталирани игрите ще трябва да имаш Alcohol120%, Daemon Tools 4 или друга програма емулираща виртуално CD, в която ще се маунтват файловете (директно от CD-то или след копиране на HDD)!

Редактирано от TyRsEn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мерси много на последния изказал както и на всички останали!ако има още предложения нека да пишат тук!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ама мноо сожно обяснявате:

Ето ти решението:

Ако игрите са 2-3 и се побират на 1 ДВД с Неро-то >Дата СД> слагаш файловете така както са си, слагаш в диска и алкохол 120% или Даемон туулз 4.03 и записваш. После като искаш да ги иснталираш от диска слагаш го и отватяш файловете с Алкохола или Даемона :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.