Премини към съдържанието
Stalik

Азис и Ван Дам в нова кинопродукция?

Препоръчан отговор

Екшън звездата Жан Клод ван Дам бе видян вчера (20.03) от репортер на "Новинар" да пристига на летище София. Посрещачи на звездата коментираха, че актьорът е в България, за да снима филм, в който ще участва и скандалният фолкпевец Азис. Пред "Новинар" Азис потвърди, че ще участва в екшън с холивудската звезда. Аз ще бъда отрицателният герой в лентата, ще играя войник, уточни той. Азис разказа, че ще има много общи сцени с Ван Дам. Според сценария ще има и боеве между "лошия" Азис и добрия герой - Ван Дам. Фолкпевецът обаче уточни, че за по-опасните каскади ще използва дубльор. "Не мога да рискувам, тъй като имам страшно много ангажименти", обясни Азис.

Тепърва ми предстоят тежки тренировки, за да вляза във форма за филма, разказа певецът. Той уточни, че от снимачния екип не са искали да отслабва. "Искат ме такъв, какъвто съм - с малко гаменски вид", добави той. За снимките Азис обаче ще трябва да се раздели с русия си перчем, тъй като по сценарий героят му е с гола глава. Репликите ми ще са на английски, тъй като екипът, реализиращ филма, иска да се чува моят специфичен глас, обясни още певецът. Той добави, че не е ходил на курсове по актьорско майсторство, за да се подготвя. "Аз съм природен талант и мога да се превъплъщавам във всякакви образи", обобщи Азис. Той добави, че снимките започват след две седмици.

Азис разказа още, че през юни започва да снима филм по книгата му "Аз, Азис", която излезе преди седмица. Режисьори ще бъдат две млади момчета, а останалата част от екипа са осъществили филма "Мила от Марс", уточни фолкпевецът. В лентата ще участват всички манекенки, които са описани в книгата му, сред които са Маги Желязкова, Юлияна Кънчева, Цеци Красимирова. "Уверявам ви, че това ще бъде най-гледаният филм в България", коментира екстравагантният певец.

"Ван Дам е страхотен актьор, голям професионалист... Той е марка! Аз няма да имам дубльор. Те искат Азис. Ще бъда в милитъри дрехи, не мога да изглеждам като Сиси Перото. Във филма има стрелби, екшън и кръв, което ме стресира и подлудява, но заради Жан-Клод съм готов на всичко", споделя певецът пред в. "Труд".

Според вестника той ще играе член на японската мафия якудза, но според "Новинар" персонажът на Азис е отрицателен - войник с бръсната глава, който има общи бойни сцени с положителния герой на Ван Дам. Други източници пък твърдят, че скандалната фолкзвезда ще се превъплъти в съдържател на публичен дом.

Източник: няколко...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нещо ,което да ме очуди по отношение на Азис , още повече ,че той отдавна е заявил желанието и амбициите си за кинозвезда -дори в Холивуд се цели. Е няма лошо в това. :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.