Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Наближава първи април - един от най-хубавите за мен празници, в който мога да се бъзикам с всекиго, но после ми се налага да бягам бързо Публикувано изображение Понеже ми е много бедна фантазията (не е бедна, но ме мързи да мисля) дайте някакви щури идеи за номерца и бъзици за 1-ви април. :yanim: Сигурен съм, че темата ще се хареса на доста народ. Мерси и очаквам предложения :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Баща ми е роден на 1-ви април и докато бях ученичка и 1-ви април се паднеше в събота или неделя, най-редовно събуждах баща ми в 8,00 часа и му казвах, че е закъснял за работа. И най ме кефеше, че той всеки път се вързваше, ставаше да се облече и като си погледнеше часовника се усещаше. Тогава аз му честитях двойния празник и той не ми се сърдеше.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

аз нямам много идеи,всяка година правя едно и също нещо на майка ми и тя обаче винаго се хваща-званя от gsm-а на домашния тел и чакам 2 сигнала,после затварям и отивам до дом.тел и вдигам и все едно търсят майка ми и я викам да се обади,и съответно тя чува сигнала ту-ту-ту(свободно) и после няма да ви описвам нейните коментари..... Публикувано изображение ама е забавно..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз пък званя по GSM - а на съучениците си в 4-5 ч. сутринта със скрит номер :):wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди години майка ми спретна на татко страшен номер-призовка за развод организирана от приятел адвокат(фалшива разбирасе).понеже татко все намираше начин да ни "метне" на 1 април...оттогава не го тачим особено тоя празник,но номера мина и още се смеем като се сетим

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Една моя приятелка е изсипвала крема за лице и е слагала паста за зъби Публикувано изображение

Но аз още не знам какво да правя с родителите ми.... Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Миналата година в английски вестник бяха публикували с главни букви на първа страница, че движението на превозните средства по цял свят ще бъде вече от дясно от 2007-ма Публикувано изображение . Беше много весело, тъй като някои хора в Англия изобщо не бяха чували за 'Ден на шегата' Публикувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На мене пък баба ми когато готви в кухнята и гледаше филм в хола и викам че манджата и е кипнала. :) Когато тя се забърза да види какво става аз веднаха звъннах от GSM-а ми на домашният телефон и казвам че спешно от болницата се обаждат :ph34r: И тя почна да се шокирва каде първо да ходи :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

веднъж на 1-април направих номер на тате.със сестра ми си боядисахме челата в червено и му казахме че сме си фраснали главата естествено тате повярва но после и мама се хвана после ни извика зад да ни почисти махна боята и пак не хвана така аз и сестра ми го правим сяка година :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз са права на болен, после кат ма заведат на лекар сичко са разбира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здрасти аз намерих един сайт и е чудесен за стряскащи номера за приятели или колеги ето го и него--- тук

Винаги действа и е много смешно

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.