Премини към съдържанието
thetoshko

Какви драйвъри да използвам за Ge Force FX 5200

Препоръчан отговор

Кви драйвъри да си сложа на това видео.Искам да гледам филми на телевизора,а със сегашните ми драйвъри не става.проблема е че като дам settings-> advanced-> displays не ми се появява менюто display mode както е описано тук http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=61502

а при мен е така http://www.imagecash.net/image.php?file=309296427

Всъщност не съм много сигурен дали е от драйвърите,но така предполагам.Помагайте.Мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Качи си 81.95 или 81.98.Със сигурност стават.Но не забравяй преди това да махнеш старите драйвери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

@thetoshko ама включил ли си кабелите към телевизора ?

защото на мене чак тогава ми се появяват допълнителните менюта

@kokomil е баш последните драйвери на остаряла карта е трудно да ме убедиш да сложа, преспокойно може да си кара с 5х.хх или някой от 6х.хх

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    @kokomil е баш последните драйвери на остаряла карта е трудно да ме убедиш да сложа, преспокойно може да си кара с 5х.хх или някой от 6х.хх

За да давам този съвет значи съм качвал тези драйвери на няколко FX 5200 и на 10-ина GF4 MX440 cool.gif Всички карти работеха видимо по-добре с тях отколкото,да речем с техните драйвери,които идват с диска :sobbing:

Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.