Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.Имам ФМ-ТВ Тунер Асус.Мисля че е този модел:

http://usa.asus.com/products4.aspx?...294&modelmenu=1

Той е със дистанционно което е много малко на форма,плоско и тънко,сиво на цвят.Проблемът ми е че със въпросното дистанционно има големи ядове.Купил съм го от спетември месец и вече съм сменил две дистанционни контролера и като гледам съм на път да станат три.Искам да попитам друг от форума дали има такъв тунер с дистанционно и дали има същите проблеми или поне нормално ли е тези дистанционни да правят такива проблеми.Всмисъл най-употребяваните копчета започват да ми дават дефекти до 3 седмици.Заяждат,отказват и спират да работят.

Дайте ми съвет какво да правя :!: Последния път фирмата от която го купих, нещо се пробваха да ме метнат с гаранцията и да не ми я върнат.Мога ли да купя някакво друго дистанционно което да е по здраво и може ли да работи съвместно с Тунера ми(както при телевизорите)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

аз съм със същия, освен дистанционното даже и софтуера е скапан..дистанционното не го ползвам по никакъв начин,но съм пробвал де близо две трети от бутоните му за нищо нестават .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мдам. Имах подобе пък и да не е бил същия ТВ тунер. И при мен се скапака дистанционното точно по същия начин както си ги описал. Пробвах с едно от универсалните дистанционни, но така и не можах да намеря правилната честота и в края на карищата просто си смених ТВ тунера. Сега съм с вънешен на Aver, който е с хубаво дистанционно и се надявам в скоро време да не го сменям:whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз имам същия тунер със също такова дистанционно обаче проблеми нямам.

Сигурни ли сте, че в дистанционното е проблемът?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    И аз имам същия тунер със също такова дистанционно обаче проблеми нямам.

Сигурни ли сте, че в дистанционното е проблемът?

<{POST_SNAPBACK}>

Ami da kajem 4e vav ka6ti imam 4 televizora,edna stereouredba i klimatik,vsi4kite sa s distancionno i do sega ne sam gi smenql nito sam gi 4upil!Taka 4e ne rabotq za parvi pat s distancionno.A i 6tom ve4e vtoro distancionno mi smeniha ot serviza zna4i tam e problema!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз също имам TVTuner на ASUS с чип на филипс 7135 със софтуер InterVideo Home Theater. Тунера бе оборудван много добре и за добра цена със съответния софтуер. Дустанционното ми работи вече годинка и нямам проблеми. Гледам ТВ с маркирана страна Португалия но записвам от видео камерата с маркирано Полша заради звука. Лошото е че софтуера пропуска 5-6 програми и то точно ТВ ЕВРОПА и ме дразни. Пробвах Chris TV в. 4.00 до 4.90 и винаги картината е чиста но звук има само за секунда и то като прехвърлум каналите. също и Fly 2000 няма картина нито звук, опитах и др. но най ми хареса ChrisTV. За обработка но видео ползвам на Кибер линк- Power Director 3 сега вече има и 5в. на Директора и е много по добра и лесна за ползване.

Зная и др. продукти за обработка но не съм видео режисьор ил нещо от този род просто искам да ми е удобно за работа и да е добро и лико както за PC така и за мен.

Някой ако има мнение или съвет да драсне някой ред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Страшно много ми трябва същият модел тв тунер асъс 7135,но не мога да го намеря никъде и фирмите доставчици не зареждат този модел.Аз съм от Ямбол.Много те моля кажи ми от къде мога да си закупя този модел тунер.Можеш ли да ми дадеш някакви насоки къде да търся

Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Страшно много ми трябва същият модел тв тунер асъс 7135,но не мога да го намеря никъде и фирмите доставчици не зареждат този модел.Аз съм от Ямбол.Много те моля кажи ми от къде мога да си закупя този модел тунер.Можеш ли да ми дадеш някакви насоки къде да търся

Благодаря предварително

Аз съм от Варна и също имам тунер Asus7135,но искам да го продам,защото си купих нова карта. Ако все още проявяваш интерес, може да ми пишеш. тунера е в пълен комплект - драйвери, кабели, дистанционно. Почти неизползван.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ami da kajem 4e vav ka6ti imam 4 televizora,edna stereouredba i klimatik,vsi4kite sa s distancionno i do sega ne sam gi smenql nito sam gi 4upil!Taka 4e ne rabotq za parvi pat s distancionno.A i 6tom ve4e vtoro distancionno mi smeniha ot serviza zna4i tam e problema!

Ама проблем има и във ТЕБ. Защо в първият си пост пишеш на кирилица, а тук си го постнал с тия букви?

Ами правилата? Редактирай го моля!!!!!!

С уважение!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.