Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Яркост до край на лаптопа проблем ли е ?

dsa1996

Препоръчан отговор

Попринцип обичам да ми е светъл монитора, и на лаптопа  сложих до край яркоста може ли да стане нещо лаптопа е ibm ?.

Поздрави и весели празници.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип обичам да ми е светъл монитора, и на лаптопа  сложих до край яркоста може ли да стане нещо лаптопа е ibm ?.

Поздрави и весели празници.

Не, не е проблем, аз го държа така вече 5 години. Но защо темата не е в раздел преносими компютри?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единственият "проблем', е че батерията ще свършва с 1 идея по-бързо. Иначе нищо друго. Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от това кога, къде и как използваш лаптопа. Най-добре е  настройките да са - когато е на батерия да ти е малко по-затъмен, когато е включен в захранването си го слагай ако искаш на макс brightness.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...