Премини към съдържанието
marti_

Проблем с Motorola V3i Razr

Препоръчан отговор

Вчера си купих Моторола V3i razr,към който имаше слот за допълнителна карта с памет.Вкарах картата с паметта (64 МБ),само че никъде не разбрах и не се появи нещо,че съм вкарала допълнителна памет ;)

А,и друго.

Видеофилмчетата са само по 27 секунди.Нормално ли е да са по толкова малко секунди ,при положение че си има памет в телефона 5 МБ без мемори картата.Едно клипче е около...400-500 КБ :P

Мога ли по някакъв начин да увелича времето за видео клипчетата,и какво да правя с допълнителната памет ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

До колкото знам за по дълги клипчета се слага някакав firmware

Само че като го направиш това нещо гаранцията ти отпада, но пак снимаш клипчета по дълги от 27 секунди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Вчера си купих Моторола V3i razr,към който имаше слот за допълнителна карта с памет.Вкарах картата с паметта (64 МБ),само че никъде не разбрах и не се появи нещо,че съм вкарала допълнителна памет :)

А,и друго.

Видеофилмчетата са само по 27 секунди.Нормално ли е да са по толкова малко секунди ,при положение че си има памет в телефона 5 МБ без мемори картата.Едно клипче е около...400-500 КБ :)

Мога ли по някакъв начин да увелича времето за видео клипчетата,и какво да правя с допълнителната памет ohmy.gif

ако иска6 ми пиши на меила.аз имах су6тите проблеми н о открих жси4ко което ми триабжа6е и отклиу4их моиата моторола тотално ако сее нуждае6 от помо6т ми пи6и.казажам се симеон

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гости rayden

Паметта ти не се показва като включиш картата, но тя си работи - не се притеснявай. Ако искаш да провериш колко памет имаш - заета и свободна (пише си го в ръководствтото) - Настройки -> Състояние телефон -> Устройст. за съхран. -> и от там избираш детайли за КАРТА или ТЕЛЕФОН.

За клипчетата -> пускаш Видео камера -> натискаш най-горния среден бутон (между двете точки, над джойстика) -> устройст. за съхран. -> и избираш КАРТА.

После пак така, но този път избираш -> Настройка Видео -> Продълж. видео -> Максимум.

Надявам се, че съм помогнал макар, че всичко това го има написано в user manual.

Редактирано от rayden (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аааа каде намери карта с памет защото аз гледах сега в get.bg пише че трябва TransFlash (Micro SD) а такава не намерих нито в get.bg нито в ###### ?

аааа и може ли някой да ми обясни кво точно определя Тоналността на Полифониите ? Знам че е звука но по какъв начин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.