Премини към съдържанието
TM_Neo

Рестартиране на компютъра при старт на DaemonTools и Аlcohol

Препоръчан отговор

Здравейте значи оня ден си прейнсталирах "прозореца" и ми се появи следния странен проблем: Инсталирам даемон тоолс правя го както винаги (не го инсталирам за първи път) и когато я стартирам компа директно се рестартира sad.gif пробвах с алкохола и при него стана същото компа си се рестартира. Проблема не е от антивирусната защото пробвах инсталация и с изключена антивирусна и пак не стана пробвах и по стари версий на програмите и пак същото нещо демек Рестарт. Моля хора помогнете ми

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте значи оня ден си прейнсталирах "прозореца" и ми се появи следни странен проблем: Инсталирам даемон тоолс правя го както винаги (не го инсталирам за път) и коато я стартирам компа директно се рестартира  sad.gif пробвах с алкохола и при него стана същото компа си се рестартира. Проблема не е от нтивирусната защото пробвах инсталация и с изключена антиврусна и пак не стана пробвах и по стари версии на програмите и пак същото нещо демек Рестарт. Моля хора помогнете ми

<{POST_SNAPBACK}>

И как го преинсталира "прозореца" - начисто след формат или върху стара инсталация? И за кой "прозорец" говориш - ХР, 98, МЕ? Дай малко инфо за системата. Как протече инсталацията? Променял ли си конфигурация? Добавял ли си нов софт в сравнение с предишната? Така нищо не може да се каже. :bye:

П.С. И се постарай да пишеш без правописни грешки - грозно е.... :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи инсталацията на "прозореца" е на ново след формат, конфигурацията е процесор (амд атлон 2.5+), видео (nVidia GeForce FX5200 128mb), рам (512), windows XP SP2, по въпроса за софтуера не съм добавял нищо ново

Извинявам се за правописните грешки :nono:

Редактирано от TM_Neo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Значи инсталацията на "прозореца" е на ново след формат, конфигурацията е процесор (амд атлон 2.5+), видео (nVidia GeForce FX5200 128mb), рам (512), windows XP SP2, по въпроса за софтуера не съм добавял нищо ново

Извинявам се за правописните грешки  :nono:

<{POST_SNAPBACK}>

Опитай се да стартираш като изключиш кабелите на оптичното си устройство.

Ако проблемът продължи, предвид предходния пост на ЛАДА1500 виж още и следните:линк1, линк2. Препоръчва се да стартираш компа от буут СД - напр. Ultimate Boot CD or Win miniPE CD (или в safe mode, ако успееш и да изтриеш на ръка или преименуваш PNPHLP.VXD в папката windows\system32 и от регистъра. Това възстановява стартирането на системата. По-нататък се препоръчва в. 3.47 на този софт.

Успех! :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятели благодаря ви за отделеното внимание но се оправих :hush: В system32 имаше един dll (който много странно и случайно открих) той беше 6mb след като изтрих въпросния "dll" daemon tools тръгна без никакви проблеми ohmy.gif Много ви благодаря за отзивчивоста :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Приятели благодаря ви за отделеното внимание но се оправих  :doh:  В system32 имаше един dll (който много странно и случайно открих) той беше 6mb след като изтрих въпросния "dll" daemon tools тръгна без никакви проблеми  ohmy.gif  Много ви благодаря за отзивчивоста  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Би ли споделил името на въпросния "dll" и също начина на откриването му? :hush:

Хайде, не бъди стиснат, :) мисля, че отзивчивостта ни го заслужава! :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи приятели след като изтрих въпросния файл не съм се опитвал дори и името да му запомня само знам че беше в system32 и беше към 6mb. Открих го с помоща на Ad-Aware SE Professional

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.