Премини към съдържанието
SUN_CITY

Въпрос: 2 Анти-вирусни

Препоръчан отговор

Възможно ли е да има 2 антивирусни на един компютър?

В моя случей съм сложил Symantec.Antivirus.Corporate.V10.0.2.2000 и искам да сложа Касперски (като втора - тя да не работи а само да я пускам веднъж в седмицата да сканира..). Възможно ли е това и ако ДА моля някой ако е пробвал да каже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По-принцип,ей така за спорта е възможно,НО в никакъв случай двете не трябва да работят едновременно !!!!(друг е въпроса за какво са ти притрябвали 2 едновременно,то и само Касперски ще върши работа).

Като инсталираш Касперски му махаш отметката да се стартира заедно с Уина и продължаваш смело с две антивирусни програми :hush::hush: !

Успех :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По принцип може, но аз лично не ти го препоръчвам!!!

Просто си сложи последната бета версия на Касперски Интернет Секюрити,

която е най-доброто решение за цялостна защита на компа. :hush::hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Възможно ли е да има 2 антивирусни на един компютър?

В моя случей съм сложил Symantec.Antivirus.Corporate.V10.0.2.2000 и искам да сложа Касперски (като втора - тя да не работи а само да я пускам веднъж в седмицата да сканира..). Възможно ли е това и ако ДА моля някой ако е пробвал да каже.

<{POST_SNAPBACK}>

Разбира се че може две антивирусни програми на един компютър. Когато обаче са активни и двете то и двете ще сканират едновременно и ще ти бави доста компютъра, затова когато инсталираш Касперски махаш отметката да не се зарежда със стартиране на Уиндоус, kokomil казва, но не е фатално да са активни и двете. Аз лично съм бил с две активни антивирусни програми и единствения проблем който се получи беше че доста забавиха работата на компютъра ми, но послушай Мелл, сложи си KIS и .......

По принцип може, но аз лично не ти го препоръчвам!!!

Просто си сложи последната бета версия на Касперски Интернет Секюрити,

която е най-доброто решение за цялостна защита на компа. ;)  :wors:

<{POST_SNAPBACK}>

Само да допълня, касперски вече не е в бета стадий, вече има рилейз кандидат и се държи доста стабилно. Аз лично го ползвам и съм много доволен, просто имам съвсем дребни забележки, които могат и да се пропуснат :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Според мен е излишно да слагаш две антивирусни. Винаги можеш да пуснеш он-лайн скенер - кеф ти Панда, кеф ти Касперски или Бит ДЕф.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Според мен е излишно да слагаш две антивирусни. Винаги можеш да пуснеш он-лайн скенер - кеф ти Панда, кеф ти Касперски или Бит ДЕф.

<{POST_SNAPBACK}>

Наречете ме параноик, но не обичам да осатвям разни сайтове, пък били те и реномирани, да слагат каквото им харесва на компютъра ми.

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А това касперски интернет секюрити какво е? Антивирусна ли е, защитна сте ли е кво е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гости Ghostface Killah
    А това касперски интернет секюрити какво е? Антивирусна ли е, защитна сте ли е кво е?

<{POST_SNAPBACK}>

и двете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Наречете ме параноик, но не обичам да осатвям разни сайтове, пък били те и реномирани, да слагат каквото им харесва на компютъра ми.

<{POST_SNAPBACK}>

Aбсолютно съм съгласен с теб! ;) И аз държа всичко, което ми е на компа да ми е под контрол и то пълен по възможност. Да, ама нееееее.... Не става винаги на 100%. И то най-вече заради тъй наречения, както е прието да се казва "комерсиален софтуер", който даже и да си го платил не знаеш какво качва и какво праща някъде си в пространствотооо... :hush:

Преди около месец за спорта си направих експеримент. Сложих едновременно на компа AVG Antiwirus + Firewall - пакета на Grisoft и Zone Alarm едновременно. Докато свърши trial периода на AVG-to. И какво се оказа? Че Zone Alarm всеки път след около 15 мин. от пускането на РС-то искаше връзка с Интернет - със сайта на Zone Labs ! :down:

Ама когато работи самостоятелно - ни вопъл , ни стон! Откъде да разбереш, че става нещо, а? И ти се върти трафик, например... :)

Та затова не ги обичам комерсиалните програми със затворен код. Но за отворения код - това вече е друга тема... :hush: :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.