Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Pone Art

Проблем със Sony Ericsson K850i

Препоръчан отговор

Проблема е следния .. когато пробвам да го включа присветкат само копчетата извибрирва веднъж и пак огасва  някой може ли да помогне ?
Телефонът прави абсолютно като този само че по един път -

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да прозвучи глупаво, но батерията заредена ли е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Може да прозвучи глупаво, но батерията заредена ли е ?

Да сложих батерията на друг телефо и той тръгна с нея

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тогава е ясен проблема...

Купуваш нова батерия.

Поздрави !

Не е от батерията нали ти казах че я сложих на друг телефон и той тръгна с нея

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, не съм разбрал правилно. Проблема може да е от различно естество. Ако е в гаранция телефона - на сервиз

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да, не съм разбрал правилно. Проблема може да е от различно естество. Ако е в гаранция телефона - на сервиз

За жалост не е в гаранция

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо. Не пречи да посетиш сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Novakat
      Здравейте! Искам да попитам дали случайно някой не знае или не познава някой, който би могъл да оправи такъв стар тел? Носих го в най-близкия сервиз и човека каза, че му е изгорял процесора и е доста трудно да се оправи(според мен имаше предвид, че е много сръткаво да се оправи и не му се занимаваше). Или, ако би могло някак си всичко от тела да се прехвърли на друг 1:1 пак би било добре. Sony ericsson k610i е gsm-a. Бих бил много благодарен на някой, ако може да помогне! 
    • от Dark Vader
      Здрасти на всички

започвам да описвам проблема си :

преди няколко месеца баща ми взе този Vivaz. Миналия месец нещо става на екрана му, половината не работеше (по точно дясната половина на сензора на екрана не работеше). Дадох го на сервиз за да му оправят сензора, смениха го обаче незнам от къде им е хрумнало, са направили актуализация на софтуера на телефона (и са били не успешни ). От тогава телефона не се включва,  натискам копчето за включване, излиза бял екран после идва и логото на Sony Ericsson и до там. Пробнах да го актуализирам обаче стига до етапа за инсталиране и дава грешка ( с Sony Ericsson Update Service  и с по новия Sony Update Service ). Преди да го дам на сервиз нищо му нямаше освен батерията му ( всякa вечер  на зарядно, щотo не падаше от ръцете ми ).

Очаквам помоща ви
    • от best in the world
      Здравейте онзи ден ми се развали зарядната букса на телефона.Знаете ли къде мога да  нямеря такава.
      Телефона е sony ericsson W302.   Мерси предварително

• от didi56561
      Здравейте! 
      Имам Сони Ериксон Виваз и търся еквалайзер за него. Нямам PlayNow ,от където да мога да го дръпна безплатно.Наскоро телефонът ми беше в ремонт и са ми махнали това приложение (PlayNow) ,а вчера разбрах,че вече не го поддържат от Сони и приложението не съществува. Търсих в интернет да го дръпна ,но не намирам нищо. 
      Моля ви, ако някой може да ми прати самото приложение от неговия телефон или да ме насочите от къде да си го дръпна.  

Става дума за http://www.mobilebulgaria.com/news/view.php?id=15435 или някакъв друг подобен.
    • от OriigiinaLe
      Здравейте .. темата ми е малко тъпичка и не подходяща за което се извинявам.Търсех в всякакви сайтове, но не намерих.

Търся Sony Xperia Play на изплащане бюджета ми е до 600лв Мах. (да не е с оператори,абонаменти планове т.н.)
      Благодаря предварително !!!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.