Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

d1cho

Проблем с wireless драйвера на Леново G580

Препоръчан отговор

Здравейте, значи проблема е следният направих преинсталация на windows 7 32 bit, инсталирам всички драйвери също така и за wireless-a всичко минава нормално дава ми рестарт, но след това не го отразява, а за LAN няма проблем. Някакви идеи ?

Благодаря.

Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, значи проблема е следният направих преинсталация на windows 7 32 bit, инсталирам всички драйвери също така и за wireless-a всичко минава нормално дава ми рестарт, но след това не го отразява, а за LAN няма проблем. Някакви идеи ?

Благодаря.

Поздрави

Да не си объркал версията на драйвъра, я провери пак!?Първо се инсталира двайвъра за чипсета после всичко останало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз ги инсталирах хаотично, явно там е проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дам, за да не се повтарям обърни внимание на по-горе написаното ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е проблема дали си ги инсталирал хаотично, а дали си инсталирал коректните драйвери за модела и OS и дали си инсталирал всички драйвери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам същия пробрлем.Някой има ли решение? (инсталирах куп драйвери от сайта на Леново,но без успех)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този модел може да е с intel или amd платформа.Отделно wi-fi адапторите може да са на intel,atheros или lite-on.

Търсете драйвери по пълния номер от стикера!

Ако не ви го представя като неразпознато устройство в Device Manager-а   --->   "Fn + F5: Open the interface for integrated wireless devices settings (On/Off)"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.