Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся intel 82801 GBm ICH7-m драйвери за звук

Препоръчан отговор

Търся, intel 82801 GBm ICH7-m  драйвери за звук.

Поздрави !!

Намерете си подходящият за Вас тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е лаптоп, кажете точния модел. Или ако е настолен, модела на дънната платка (при вградена звукова карта).

Обикновено драйвера се търси в сайта производител на дъното или лаптопа. (звуковата карта).

Едит: Това ми прилича на драйвер за чипсет(инсталират се най-напред), а не за звукова карта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леново във сайта им няма за windows 7,  дава ми грешка при сканирането

Ами в началото никаква информация за машината не бяхте споменали. Сега, все още единственото което знаем е, че е на Леново и само толкова. Отговаря се дотолкова добре, доколкото самият питащ е успял да попита правилно. Иначе, нещо стана мизерия и форумната врачка го отнесе...Уволнихме я преди месеци.

П.П. Тук има тема по въпроса...Май накрая човека се е оправил с драйвер писан за Виста. Разбира се, няма как да знаем модела на машината Ви и дали случаят е решение и за Вас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинете, машината е lenovo r60  пище че дъната платка е lenovo think pad r60 във aida64 извинявам се пак друга информация незнам каква да ви дам не разбирам много :)

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинете, машината е lenovo r60  пище че дъната платка е lenovo think pad r60 във aida64 извинявам се пак друга информация незнам каква да ви дам не разбирам много :)

Поздрави

Машините са аналогични, така че четете все пак в темата от линка и действайте, като първо все пак проверете и тук дали колегите не са намерили правилният драйвер или по-добро решение от предложеното от мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От тук дърпате драйвера за чипсета,(Chipset), като изберете ОС, която ползвате.

Имайте на предвид, че срещу драйвера пише за коя ОС е предназначен.

Ако ви липсва още някой драйвер, сваляте и него. От падащото меню можете да избирате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От тук дърпате драйвера за чипсета,(Chipset), като изберете ОС, която ползвате.

Имайте на предвид, че срещу драйвера пише за коя ОС е предназначен.

Ако ви липсва още някой драйвер, сваляте и него. От падащото меню можете да избирате.

Мен ми трябва аудио драйвер а за windows 7 няма такъв драйвер във леново погледни и се чудя от къде ще намеря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми трябва аудио драйвер а за windows 7 няма такъв драйвер във леново погледни и виж

Това горе инсталирахте ли го?

Защото intel 82801 GBm ICH7-m, не е аудио драйвер, а драйвер за чипсет. (което сте написали)

Аудио драйвер има само за Vista, Сваляте него. И го инсталирате (обикновено става за 7-цата).

П.П. Но е препоръчително да сложите драйвера за чипсет (ако не е бил инсталиран) За да си нямате проблеми занапред!

И след което инсталирате всички останали драйвери.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...