Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Каква видео карта имате и каква марка предпочитате?

Препоръчан отговор

• Отговори 222
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Преди съм поствал в тая тема ама поста ми е чак от 2007 до днешни дати съм със:

Galaxy GeForce 8800GT 512mb/256bit

и на другия комп...

ASUS EN7600 GS Silent AGP 8x

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Inno3D GeForce 7600GT PCI-e купена на 2 февруари 2007г по препоръка на глобалния мод.

Картата, която ще имам, когато клекне на цена 2х1лв ATI Radeon HD 4870 X2

Какъв е смисъла на тази тема?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изкажете лични мнения.Аз имам GALAXY GF8600GT 512MB DDR3 O.C.,всичко беше стабилно и картата беше фабрично клокната,но се оказа че имаше дефектно S-VIDEO.Сега я чакам да ми я върнат скоро от гаранцията като в момента съм с карта-заместител SAPHIRE ATI RADEON HD2400XT 256MB 64BIT DDR3.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASUS без да се замислям... За радеони - АСУС... За джифорски - XFX, БФГ, ГАЛАКСИ... Де да знам... Иначе за радеони - АСУС>Сапфир>пауър Колор... Според мене...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с психо. Има нещо много важно: всяка марка и всеки модел дава дефекни бройки. Така че на теб ти се е повредил Асуса на втората седмица, а на комшията вече три години му работи Манли-то или Аксел-а не ги прави по-добри и по-качествени марки.

Сапфир правят карти с минимални или никакви екстри. Основно референтни модели. И не че опаковката е най-важното нещо, но не може една 4870 на Сапфир да ми идва опакована като кутия с бонбони. Все пак топ модел е... Баси, едно картонче тънко и вътре картата. А онези Х*** какви бяха там, които идват в торбичка???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Съгласен съм с психо. Има нещо много важно: всяка марка и всеки модел дава дефекни бройки. Така че на теб ти се е повредил Асуса на втората седмица, а на комшията вече три години му работи Манли-то или Аксел-а не ги прави по-добри и по-качествени марки.

Сапфир правят карти с минимални или никакви екстри. Основно референтни модели. И не че опаковката е най-важното нещо, но не може една 4870 на Сапфир да ми идва опакована като кутия с бонбони. Все пак топ модел е... Баси, едно картонче тънко и вътре картата. А онези Х*** какви бяха там, които идват в торбичка???

Знам и аз така се ядосвам като вида хубави карти с гадна опаковка.Мойта опаковка си я биваше.Аз съм за GALAXY.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При положение, че всички се сглобяват в една фабрика и накрая се слагат в различна кутия ... Най-добрата е тая, която в момента ти изпадне по-надалавера.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Китайската Народна Република.Иначе всичко що е ОЕМ производство там е качествено.Щото всяко китайче с поялник може да ти сглоби една,но когато правят за големите фирми ги правят читави.Проблеми съм имал само с две карти на Saphire. Сега съм с Gygabite и няма проблеми.Важни са използваните компоненти за направата на картата (платка,памет,качествени транзистори и захранващ блок на GPU-то).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина и според мен Китай е завзел пазара.Всичко вече е китайско.Просто се някои компоненти се сглобяват във заводи където се държи на контрола и на качеството , други ги сглобяват по гаражите.В момента видеокартата ми е на сапфир , засега няма проблеми но тя е чисто нова естествено от Китай.Предишната беше на Експертвижън също останах доволен клокваше се отлично.Според мен добри производители са Asus Gigabyte Sapphire също , но най вече трябва да се има късмет.Късмет на всички :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
При положение, че всички се сглобяват в една фабрика и накрая се слагат в различна кутия ... Най-добрата е тая, която в момента ти изпадне по-надалавера.

Това вече го четох още някъде във форума, я разкажи малко повече.

И съответно дори да е така, предполагам всеки който прави заявка има различни изисвания за използваните компоненти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване