Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

ама аз виждам че ти и Компанията горите от желание да ме накажете.Чудя се на вашата злоба и омраза към мен новака.Добре че никой не ви модерира.Всъщност каквото и тема да постна вие ще си измислите 1000 причини че нещо не и е наред.Искаш ли да пробвам?Вече съм белязания,нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ама аз виждам че ти и Компанията горите от желание да ме накажете.Чудя се на вашата злоба и омраза към мен новака.Добре че никой не ви модерира.Всъщност каквото и тема да постна вие ще си измислите 1000 причини че нещо не и е наред.Искаш ли да пробвам?Вече съм белязания,нали?

Уважаеми Колега,никой не би искал да Ви наказва без причина - просто няма смисъл от такова действие.Kaldata e по различен от повечето форуми и правилата трябва да се спазват.Смятам,че в рамките на два - три дни ще разберете напълно какво имам предвид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да вече ви лепнахме таг и всяко ваше действие се следи внимателно от вътрешното 6-то управление на форума....Как успяхте да ме разконспирирате толкова лесно? Вероятно имате богат опит, с това да правите нарушения и да сте наказван и дори гонен от други места в мрежата?!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Уважаеми Колега,никой не би искал да Ви наказва без причина - просто няма смисъл от такова действие.Kaldata e по различен от повечето форуми и правилата трябва да се спазват.Смятам,че в рамките на два - три дни ще разберете напълно какво имам предвид.

не 2-3 дни, а само след 2-3 часа престой вчера разбрах за какво става въпрос!

Да вече ви лепнахме таг и всяко ваше действие се следи внимателно от вътрешното 6-то управление на форума....Как успяхте да ме разконспирирате толкова лесно? Вероятно имате богат опит, с това да правите нарушения и да сте наказван и дори гонен от други места в мрежата?!

Ааааа, имали сте неспокойна нощ ,какъв конспиратор вчера се е регнал .Леле-леле ...:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

пишете по темата моля, на отклонения повече няма да репликирам тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аман от платени спамери... На човека му се плаща, за да побутва хорското мнение. Не виждам какво се занимавате с него. Поне да беше някой луд с убеждения, ама не е.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

българските историци все още не знаят или не искат да знаят какво сме, още дори не знаят кога ни е основана държавата, не знаят какво сме дали на света - спомнете си какъв шум дигнаха за едно клекало в това число и един бивш президент дето е историк , а не знае че ние сме показали на европата кенефа и канализацията. а майтапа си е пълен. на надутите руснаци е крайно време да се обясни че киевская рус никога не е съществувала, а е имало Киевска България,

а ние българите от Дунавска България е крайно време да разберем че има и Волжка България която всеки момент ще се възроди и е крайно време правителството ни да я признае и да направим стъпки към обединението ни.

време е да изчезне от учебниците ни че възраждането на европа е започнало през 13 век в италия, защото почва през 10 век в България с появата на Богомилството което дава отражение както в християнска европа така и в мюсюлманска азия.

а феновете на кпсс трябва да знаят че не плеханов а благоев е основател на кпсс

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това важи особенно за теб,придържай се към въпроса на темата!Не цитирай всеки,дал някакво мнение!Нали целта е всеки да си каже собственото мнение.Ето го и моето.Реално,всичките постове на чужденците във въпросните форуми,се броят на пръсти,затова ще си позволя да цитирам,всичките!В първия линка,който си дал, има само два поста на чужденци,които имат общо с въпроса в темата ти! Единия е на Сърбин който пише„Българи някога са били сърби, но тe решили да направят своя собствена държава. Всъщност, Русия им помогна, защото те не искат славяните да имат обща, голяма държава„(Русия е създадена по късно от България!).Другият пост е „Българите са само турци,с някакъв славянски елемент, вероятно древните видове сърби(Сърбия е създадена по-късно от България!),се смесват с тюркските народи,като по този начин, произвеждат Българите. Ето защо Българите не могат да говорят правилно...„ Та на тези двамата ли ще взема  да обръщам внимание! Във другия линк потребител от Черна Гора пише„Българите са велики хора! България е добре, но има турци и цигани, които са проблем в България .... има много от тях„!Скрит потребител пък казва„реалността е, че българите са нация, която има най-тъмната кожа в Европа„...Извода,какъв е ,просто тези чужденци са имали връзка само с нашите „мургави„ сънародници.Това реално са всичките постове на чужденците във въпросните форуми!

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С удоволствие изчетох поста ти.Благодаря ти!

българските историци все още не знаят или не искат да знаят какво сме, още дори не знаят кога ни е основана държавата, не знаят какво сме дали на света - спомнете си какъв шум дигнаха за едно клекало в това число и един бивш президент дето е историк , а не знае че ние сме показали на европата кенефа и канализацията. а майтапа си е пълен. на надутите руснаци е крайно време да се обясни че киевская рус никога не е съществувала, а е имало Киевска България,

а ние българите от Дунавска България е крайно време да разберем че има и Волжка България която всеки момент ще се възроди и е крайно време правителството ни да я признае и да направим стъпки към обединението ни.

време е да изчезне от учебниците ни че възраждането на европа е започнало през 13 век в италия, защото почва през 10 век в България с появата на Богомилството което дава отражение както в християнска европа така и в мюсюлманска азия.

а феновете на кпсс трябва да знаят че не плеханов а благоев е основател на кпсс

Благодаря и на теб.Приемам съвета ти и ще репликирам само постове по темата.

Във втория линк мисля ,че не е много важно какво казва черногореца ,по-скоро по-лошото е че самата тема е започната от българин/ка и се възмущава от това колко кофти хора са българите в чуждестранен форум.

По отношение на първия линк ,лично аз бих се възмутил ако дори само един ме опреличи на сърбин,мелес и нещо друго етническо различно от българско.Аз знам че не са един-двама ,не се броят на пръсти...

Това важи особенно за теб,придържай се към въпроса на темата!Не цитирай всеки,дал някакво мнение!Нали целта е всеки да си каже собственото мнение.Ето го и моето.Реално,всичките постове на чужденците във въпросните форуми,се броят на пръсти,затова ще си позволя да цитирам,всичките!В първия линка,който си дал, има само два поста на чужденци,които имат общо с въпроса в темата ти! Единия е на Сърбин който пише„Българи някога са били сърби, но те ​​отидоха ядки и решили да направят своя собствена държава. Всъщност, Русия им помогна, защото те не искат славяните да имат обща, голяма държава„.Другият пост е „Българите са само турци,с някакъв славянски елемент, вероятно древните видове сърби,се смесват с тюркските народи,като по този начин, произвеждат, Българите. Ето защо Българите не могат да говорят правилно...„ Та на тези двамата ли ще взема  да обръщам внимание! Във другия линк потребител от Черна Гора пише„Българите са велики хора! България е добре, но има турци и цигани, които са проблем в България .... има много от тях„!Скрит потребител пък казва„реалността е, че българите са нация, която има най-тъмната кожа в Европа„...Извода,какъв е ,просто тези чужденци са имали връзка само с нашите мургави сънародници.Това реално са всичките постове на чужденците във въпросните форуми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Във втория линк мисля ,че не е много важно какво казва черногореца ,по-скоро по-лошото е че самата тема е започната от българин/ка и се възмущава от това колко кофти хора са българите в чуждестранен форум

Не си разбрал правилно.Българина се възмущава от това,че се разбира по добре с чужденците,от колкото с Българите в чужбина.В интерес на истината,същото го забелязвам и аз в Испания.Не може да се разчита много на сънародник,за каквато и да е услуга.Всеки гледа само за себе си тук.Докато в същото време,чужденците са по благосклонни към нас.Имам приятели Румънци,с които сме си говорили на всякакви теми.Веднъж стана въпрос за старите граници на България.Аз им казвам,че  България,когато е била в разцвета си, е граничела с три морета,те не ми вярват въобще.Това дето ме изуми е,че тях в училище по история,са ги учили,че са по-стара държава от нас,че цялата Дунавска равнина до Стара планина е била тяхна.Че голяма част от Сърбия,пак била тяхна.Бяха убедени,че ние Българите сме им завзели земите до самата река Дунав!Дори,че сегашния Русе,бил техен град!Това ме навежда на мисълта,че и в други държави е възможно  историята да е такава,каквато им е по изгодно за тях.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Това ме навежда на мисълта,че и в други държави е възможно  историята да е такава,каквато им е по изгодно за тях.

Това си е направо факт, при това съвсем естествен. Историята е много ефективен инструмент за контрол на обществото и би било абсолютно глупаво, от страна на властимащите, да не се представя както е удобно. Също така, (освен в много крайни случаи (както ние с Македония)) това се и толерира от различните страни на високо ниво в стил "ние няма да гледаме във вашата градинка и вие недейте в нашата". Ако разчитате на абсолютно обективна история - няма такова нещо. Даже мога да кажа и повече - ако, случайно, истината изобщо не е такава, каквато бихте желали, ще я приемете ли? Не мисля. Хората по дефиниция предпочитат красивата лъжа, пред много болезнената истина.

Редактирано от flare (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Не си разбрал правилно.Българина се възмущава от това,че се разбира по добре с чужденците,от колкото с Българите в чужбина.В интерес на истината,същото го забелязвам и аз в Испания.Не може да се разчита много на сънародник,за каквато и да е услуга.Всеки гледа само за себе си тук.Докато в същото време,чужденците са по благосклонни към нас.Имам приятели Румънци,с които сме си говорили на всякакви теми.Веднъж стана въпрос за старите граници на България.Аз им казвам,че  България,когато е била в разцвета си, е граничела с три морета,те не ми вярват въобще.Това дето ме изуми е,че тях в училище по история,са ги учили,че са по-стара държава от нас,че цялата Дунавска равнина до Стара планина е била тяхна.Че голяма част от Сърбия,пак била тяхна.Бяха убедени,че ние Българите сме им завзели земите до самата река Дунав!Дори,че сегашния Русе,бил техен град!Това ме навежда на мисълта,че и в други държави е възможно  историята да е такава,каквато им е по изгодно за тях.

Прав си ,че самоизтъкването особено по отношение на историята го има при всяка нация,но когато трябва да говориш в трето лице трябва да знае човек какво точно казва.Не можеш да кажеш например няма поляци ,има мелеси между  шваби,викинги и руснаци или нещо от този сорт ,докато не си почел тук -там и не си проучил произхода им.

Това си е направо факт, при това съвсем естествен. Историята е много ефективен инструмент за контрол на обществото и би било абсолютно глупаво, от страна на властимащите, да не се представя както е удобно. Също така, (освен в много крайни случаи (както ние с Македония)) това се и толерира от различните страни на високо ниво в стил "ние няма да гледаме във вашата градинка и вие недейте в нашата". Ако разчитате на абсолютно обективна история - няма такова нещо. Даже мога да кажа и повече - ако, случайно, истината изобщо не е такава, каквато бихте желали, ще я приемете ли? Не мисля. Хората по дефиниция предпочитат красивата лъжа, пред много болезнената истина.

не чети само постовете под моята тема ,прочети и постовете (ако владееш английски) във форума до който водят линковете ми в темата ми и тогава комемтирай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Това си е направо факт, при това съвсем естествен. Историята е много ефективен инструмент за контрол на обществото и би било абсолютно глупаво, от страна на власт имащите, да не се представя както е удобно. Също така, (освен в много крайни случаи (както ние с Македония)) това се и толерира от различните страни на високо ниво в стил "ние няма да гледаме във вашата градинка и вие недейте в нашата". Ако разчитате на абсолютно обективна история - няма такова нещо. Даже мога да кажа и повече - ако, случайно, истината изобщо не е такава, каквато бихте желали, ще я приемете ли? Не мисля. Хората по дефиниция предпочитат красивата лъжа, пред много болезнената истина.

историята на тъй наречената държава македония е написана от академик Димитър Косев по поръчка на г. димитров, нали щяхме да правим балканска федерация напук на чърчил и сталин. така че маке история си е чиста измишльотина

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ако разчитате на абсолютно обективна история - няма такова нещо. Даже мога да кажа и повече - ако, случайно, истината изобщо не е такава, каквато бихте желали, ще я приемете ли? Не мисля. Хората по дефиниция предпочитат красивата лъжа, пред много болезнената истина.

Да кажа,също един много любопитен факт,който мнозина,със сигурност не знаят.Дядо ми е живял,по времето на втората световна война.Бил е на около 20 години,когато Немската армия е влязла в България,благодарение на тогавашните политици,които са били съюзници на Германия.Писах че са влезли,в пълния смисъл на думата.Не е имало никаква съпротива или каквато и да е стрелба.Лично ми е разказвал,как са пристигали с камиони и техника, в града,в който живеел.Били са съвсем дружелюбни към самото население.Държали са се приятелски,пазарували са си от нашите магазини.Говорело се тогава сред хората,че самите Германци,са останали учудени от факта,че след като са минали през цяла Европа,заварват една много добре развита икономически страна.Никъде из Европа,нямало толкова пълни магазини,с най разнообразни стоки,както е било у нас!Самият той(дядо ми) е имал тогава, собствена дърводелска работилница.Идвали са при него за някакви услуги и си плащали!Питал съм го и за партизаните.Имало ги е,те са били всъщност против тогавашната политика,затова е естествено,че не са били съгласни с присъствието на Немците.Криели са се в горите и правели нападения,където могат.Но са дали много жертви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Интересна тема , но какво мнение да имат хора за българите като ние самите няма добре мнение за себе си.

Да не споменавам , че много българи са се отказали от БГ гражданстовото си за да станат граждани на държави които никога няма да ги смятат за техни граждани само и само за да останат в тези държави.

Освен това що курви забегнаха в чужбина да си търсят там чичко-паричко след като тук в БГ станаха невървежни и младите 18г - 20г. ги изместиха от чичковците ;)

Първо тези които заминавам трябва да научат и разберат "Аз съм българче" и след това да се правят на европейци и т.н.

Редактирано от iliev72 (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Интересна тема , но какво мнение да имат хора за българите като ние самите няма добре мнение за себе си.
    Именно, това се вижда и доказва като се проследи втория линк в текста на темата ми,тоест този: ... Редактирано от capnemo
    Линка го има в първия пост!!! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Авторът нахлу с гръм и трясък във форума и постави някои предизвикателства пред аудиторията, но не мога да си обясня що за ксенофобия го е налегнала, та се измъчва с търсене отговори на въпроси, осъдени на неизбежна забрава от времето - това като дуплика по темата. И как би коментирал крещящото противоречие в заглавието на собствената му тема, стига да го вижда, разбира се?

И едно отклонение, ако авторът не е против (не би следвало, поне не и от посоката на разсъжденията му) - дали след като текущата тема неизбежно заглъхне и полека-лека се засмъква към по-долната част на раздела, ще пусне за обсъждане нова със заглавие от типа "Какво говорим ние за българите по света, какви са те - сърби, турци или ..."

И ще има ли линкове и към нея?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Tixomir Katev Zizi
        Здравейте приятели искам да попитам нещо. Тъй като скоро се преместих в чехия да поработя и имам малък проблем. Тук в обетовната имаме рутер който си го ползвах без никакъв проблем но ето че днес като станах и се опитах да заредя страница в мозила... не зареждаше... но иторента в който бях пуснал филми да ми се теглят вървеше перфектно даже филмите се изтеглиха... Какво е това пробвах с телефона към рутера всичко ди зарежда единствено само на лаптопа не става да се зареждат страници... Даже свързах чрез мобилни телефончето и лаптопа всичко беше перфектно помагайте много ви моля
      • от Viktoria Nikolaeva
        Здравейте, трябва ми отговор на посочения въпрос. Как глобализацията влия на качеството на живот, кои са положителните и отрицателните страни?
        Благодаря!
      • от ivandersar
        Здравейте колеги.Имам следният проблем и ще съм благодарен ако ми дадете каквито и да било съвети.
        ПРОБЛЕМЪТ Е СЛЕДНИЯ
        Купих си рутер и понеже не е някаква голяма философия самото му пускане и свързване го направих сам.Тук обаче идва проблема.Кабелът който идва от доставчика го свързвам в порта WAN и лампичката свети.Свързвам компютъра в един от другите свободни портове и тази лампичка свети.В действителност wi fi сигнал има но като се свържа с някое от устройствата си имам 5 черти обхват но в действителност интернет няма.На компютъра също няма интернет като ми седи жълто триъгалниче.А като пусна кабела от доставчика в компютъра интернет ИМА.
        Чудя се възможно ли е рутерът да не приема по някакъв начин сигналът който идва по кабела...И за това да не може да го предаде след това ?
        Ще съм ви благодарен за всеки съвет за това какво бих  могъл да направя.
      • от Rewivo
        Здравейте.
        Моята връзка към интернет е кабелна. Има и модем, разбира се.
        Модел Cisco. Днес сутринта се получи много странна ситуация.
        Връзката зачезна и забелязах, че модема започна сам да се рестартира.
        Зарежда си уж нормално, светват всички лампички и след 15 секунди всичко гасне и 
        почва да зарежда отначало. Аз го включвах и изключвах от захранване няколко пъти, 
        рестартирах и компа, но нищо не се промени. Звънях на съпорта на доставчика и те обещаха да 
        пратят екип на място. Изключих всичко да почине и след час пак го включих, но зациклилото
        рестартиране си продължаваше. Докато чакам техническите лица реших да видя как ще се държи модема 
        с изваден коаксиален кабел. Той изобщо не зареди, което е логично, защото няма подаден сигнал без кабел.
        Така поне за себе си прецених, че явно проблема не е модема, а някъде по линията.  И тогава стана най-странното.
        Свързах отново кабела и като включих модема той си зареди и спря да се рестартира. А няма как преди да не е правило 
        добър контакт, защото буксата се завинтва и всичко си беше стабилно. Като видях, че всичко вече работи се обадих на 
        доставчика и отказах идването на технически лица. Те приеха всичко нормално, но аз изпаднах в малко неудобна ситуация.
        Заради тази фалшива тревога. Но е факт, че повече от час модема си циклеше и преди да се получи този срив нищо не съм
        местил или пипал по кабелите, че да го предизвикам. 

Затова пиша тук. Някой специалист в областта да каже каква е вероятната причина. Някой бъг по мрежата?
        Или модемът е забил. Все пак той работи денонощно близо 5 години вече. Благодаря за съдействието.   
      • от deqn_0000
        Здравейте.Приятелката ми се наложи да си намери друго жилище и то бързо,та се нанесе в Люлин 2, НЕТ1 нямат покритие там,за жалост . Та бихте ли ми препоръчали хубав и бърз интернет на поносима цена,който да има възможност за прекарване в съответния квартал. И п.п. ако може и мнение за квартала,защото лично аз съм чувал,че там е сбирка на цигани  и наркомани...?
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.