Премини към съдържанието

Цензура в Кадата Форуми  

24 гласували потребители

1. 1. има ли цензура в Калдата форуми

Препоръчан отговор

Нищо не ни пречи да приемаме предизвикателствата по-спокойно , обмислено и аргументирано . Така в крайна сметка може да се стигне до общо съгласие.

За съжаление, това е един перфектен съвет към новия ни колега, но когато му бъде даден на него, ще ти огговори че характерът и нервната му система са си негови и както иска така ще си ги използва и че ти му налагаш цензура като му казваш как да приема нещата и как да ги чувства.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За съжаление, това е един перфектен съвет към новия ни колега, но когато му бъде даден на него, ще ти огговори че характерът и нервната му система са си негови и както иска така ще си ги използва и че ти му налагаш цензура като му казваш как да приема нещата и как да ги чувства.

Сигурен съм , че младежът тук , а също така и всички останали не са останали неповлияни от разгорялата се дискусия в положителен смисъл - осъзнаването на необходимостта от определен вид взаимоотношения ако желаеш да си член от дадено общество....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не позна за отгвора ми,виж по-горе аз кликнах на "харесва ми" за онзи конкретен пост на by_chechi

by_chechi, на 08 Яну 2013 - 13:47, каза: Нищо не ни пречи да приемаме предизвикателствата по-спокойно , обмислено и аргументирано . Така в крайна сметка може да се стигне до общо съгласие.

аз приемам критика от всекиго и мое свещено право е да се защитавам,а ти би ли похвалил всеки който е заслужил според теб или очакваш само похвали за себе си?;)

Към администратотите, защо темата още е отворена след по - горното?! Недоумявам как новият "колега" Ви въвлече в тази анархия и без да се усетите и под пряка провокация му ходите още по свирката.  

Защо изразявате похвала само към хора, които одобряват Вашето държание и не ви критикуват?  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Малко копи пейст от харесванията под първият коментар в другата ти тема...Нужно ли е да спомена, кой пръв се беше харесал там....Сам - себе си :D

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Малко копи пейст от харесванията под първият коментар в другата ти тема...Нужно ли е да спомена, кой пръв се беше харесал там....Сам - себе си :D

какво общо има това с харесването на поста на by_chechi? моля модераторите да преценят и те ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    какво общо има това с харесването на поста на by_chechi? моля модераторите да преценят и те ...

Ми не знам, може да си си мислил, че присъствието на  харесване ще ти "напомпи" темата?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ми не знам, може да си си мислил, че присъствието на  харесване ще ти "напомпи" темата?

виждаш ли ,харесах поста ти! Помпя си темата,а ?! Какво ще кажеш сега ,а?! Че ми е цветен подписа и си оцветявам темата ,а?! Какъв ти е проблема на теб ?Само излишно драскаш и удължаваш четенето и превъртането на хората които наистина искат да се изкажат реално по темата. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    виждаш ли ,харесах поста ти! Помпя си темата,а ?! Какво ще кажеш сега ,а?! Че ми е цветен подписа и си оцветявам темата ,а?! Какъв ти е проблема на теб ?Само излишно драскаш и удължаваш четенето и превъртането на хората които наистина искат да се изкажат реално по темата. 

Който е искал, се е изказвал в други теми от този вид, които са били поне малко по обективни. Тази тема, е единсвено твое лично оплакване от правилата на форума и от хората, които се грижат да не бъдат нарушавани. В този смисъл - да , помпиш си темите. Въобще вече не ми пука дали и кой ме е харесал(изключая истинските приятели, тяхното мнение силно ме интересува), след като вече от доста време няма възможност за отрицателна оценка от типа на оцветеният в червено "палец - долу". :)

Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Който е искал, се е изказвал в други теми от този вид, които са били поне малко по обективни. Тази тема, е единсвено твое лично оплакване от правилата на форума и от хората, които се грижат да не бъдат нарушавани. В този смисъл - да , помпиш си темите. Въобще вече не ми пука дали и кой ме е харесал(изключая истинските приятели, тяхното мнение силно ме интересува), след като вече от доста време няма възможност за отрицателна оценка от типа на оцветеният в червено "палец - долу". :)

Поздрави!

pump-pump-pump.Не виждаш ли че си ми стъпил на помпата и ми помагаш да си помпя темите.

"Който е искал изказал се е ..." ама чакай нали Калдата ще има новоприиждащи членове ,нека и те да имат възможност да се изкажат в подобна тема, о забравих че тук лесно не се отварят врати.... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Много ми е чудно още колко страници със спам, офтопик и разни такива ще се изпишат...

Какъв е даже смисъла от тази тема ?

:angry::speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В този контекст на мисли все още чакам автора на темата да ми отговори на един въпрос!!!

Шанс има, има и правила

Животът не е справедлив.

И да ви напомня една точка, която по-горе коментираха, но май вие сте изпуснал

Сега вие решете какво да правя с темата ви!

Какво да правя с темата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Днес е моя първи ден тук.Опитах да пубикувам тема .Оцеля около 2 часа.Има ли цензура тук?Имат ли шанс нови членове тук ? 

таймера отброява ,да видим колко ще оцелее и този пост. :(

Абе приятел, как да ти оцелее темата, като се опитваш да атакуваш компютъра ми?  Какъв си ти и за какво се бориш? За първи път откак съм тук попадам на подобно чудо - хакерска атака, след като цъкнах на твой линк! Чудя се, какво още правиш тук! Ако имаше цензура, досега да са те изритали, ама явно няма!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хм...Дотам я докарахме, екипа да пита дечицата какво да се прави...Достатъчно анархия се пусна до момента!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Първо бяха битките за плюсовете, после дойдоха мераци за брой постове, след това станахме свидетели на самолайкване. Неотдавна се натъкнах на някаква идея, че броят пуснати теми едва ли не ще им донесе неугасима форумна слава... 

И тъкмо си мислех, че всичко вече е преживяно и няма начин да се натъкна на по-голяма смешка, днес прочетох за помпенето на теми... :)

Опитвам се да си представя какво би било душевното преживяване, ако мненията в темата ти станат милион... но не мога...

Сигурно ще е велика нирвана, която ние обикновените не можем да прозрем...

Ако не е толкова жалко, би било повод за смях...

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    В този контекст на мисли все още чакам автора на темата да ми отговори на един въпрос!!!

Какво да правя с темата?

Уважаеми Модераторе,

това заговор ли е?Мисля ,че получи линк с доклада ми срещу спамеца slide...,на два пъти в постовете си приканвах модераторите да го спрат, ама не аз пак съм ти виновен.Моя отговор го получи още вчера (ако не си изтрил конкретния ми пост) - и той беше ако ви стиска ще я оставиш темата....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Уважаеми Модераторе,

това заговор ли е?Мисля ,че получи линк с доклада ми срещу спамеца slide...,на два пъти в постовете си приканвах модераторите да го спрат, ама не аз пак съм ти виновен.Моя отговор го получи още вчера (ако не си изтрил конкретния ми пост) - и той беше ако ви стиска ще я оставиш темата....

Не, няма, цялата тема още от създаването си е в нарупение на точка 2.19. И забелязвам че достатъчно ясно мненията на хората отговориха на въпроса ви!

• Харесва ми 9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гост
    Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.