Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

търся безплатен начин да изтегля и запаметя на компютъра си едно видео

(тийзър на телевизионно предаване от US).

Видеото е официално качено в

youtube, dailymotion

(и на двете места недостъпно за България);

в официалния сайт на предаването, както и в metacafe

(и на двете места може да се гледа свободно).

Ето какви безуспешни стратегии съм приложила до момента:

FreeMake Video Downloader - даунлоуд-приложение за Mozilla и Chrome, което не отчете наличие на медия-стрийм в нито един от сайтовете

(при неблокираните видеа в youtube приложението работи безотказно ;-).

Download Helper за Mozilla;  отново не пожела да се активира в никой от четирите сайта-

една приятелка, обаче, успяла с негова помощ да издърпа няколко-секундната реклама  в metacafe преди същинското видео;

иначе, самото видео дори не фигурирало в опциите за изтегляне.

"Savevid.com", "Keepvid.com" - сайтове за онлайн-изтегляне на видеа oт youtube,

отказват да изпълнят заявка за изтегляне при поставени каквито и да било ограничения (възрастови, географски ;-) от страна на ъплоудера;

"HideMyAss.com", "TubeMirror.com" - proxy-сайтове, които, освен, че забавят връзката неимоверно и страниците с видеа изобщо не зареждат,

скривайки IP-то, променят уеб-адреса на даденото видео и с това напълно изключват възможността за използване на DownloadHelper

(чиито потенциал се ограничава до youtube и няколко подобни сайта).

"Модифициране" на youtube-URL, както и инсталиране на Proxy-приложение за Mozilla, чието име не помня;

и в двата случая, обаче, недостъпните видеа в youtube си остават все така недостъпни.

Някой ? Някакви ?? Предложения, препоръки, хипотези ??? ... Х-)))

Редактирано от 4y6kaB3agHuk (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В никой друг сайт ли го няма това видео? В Yiutube или VBOX7?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
в официалния сайт на предаването, както и в metacafe (и на двете места може да се гледа свободно).

Пусни линкове към клипа от тези два сайта, да опитаме да го свалим.

П.П. Не става! Рекламата в началото "лъже" програмата или екстеншънът с който се сваля и се сваля само рекламата.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за връзката (не бях видяла, че е качено и в bing.com), ... но там, както и в metacafe,

"download helper"-a просто е безполезен,

"FreeMake" продължава да не отчита "медиа стрийм",

"Savevid.com""Keepvid.com" не работят (отнасят се само за сваляне на видеа от тубата) ....

Във vbox определено го няма,

колкото до официалния сайт - съмнявам се, че ще свърши каквато й да е работа, но все пак:

http://www.sho.com/sho/video/titles/17152/the-real-l-word-hunter-valentine

П.С.: Ненадейно ми хрумна следната хрумка:

Дали някой тук не знае програма/екстеншън за с възможност за сваляне на видеа през прокси-сървър (както и работеща връзка с такъв) ??? ...

Идеята ми е да намеря начин да го "разблокирам" и дръпна направо от youtube ...

(хал-хабер си нямам какво говоря, просто налучквам ! Х-)))

Редактирано от 4y6kaB3agHuk (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има много начини, но ме мързи да обяснявам, за това ти давам линк, който работи и може да се свали. Само трябва да изчакаш.

http://www.yt.g00p.com/watch?v=vIoYuIM6pjY

Публикувано изображение

Редактирано от vikitoto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хей :-)

Много благодаря, vikitoto , но -

Явно връзката ми е прекалено флегматична ! Х-)))

след като изтеглянето сума време вися на 0%, накрая мозилата ме отряза с аргумента:

"вашият даунлоуд беше прекратен заради неуспешна връзка с видео-източника" (или нещо подобно) ...

Иначе, линкът понастоящем не се отваря (иска регистрация), ... whatever ! ;-))

Благодаря още веднъж на всички, бяхте супер отзивчиви, явно няма да ми се получи -

мисля да взема да се откажа, .... и така Х-)))))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тенкс, .... ама работата е там, че стрийминга (на малкото места, на които въобще е възможен),

ми излиза с изключително шитти качество (бави, цепи, прескача, etc.) ...

Тааа, май не бих искала да запазя видеото точно в този му вид ! Х-))....

Както и да е ! :-)))

Много, много благодаря за програмката, определено ще ми влезе в употреба за доста неща

(от кога търся начин да си увековеча драсканиците на фотошопа във видео ! X-))) ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....

Това видео не съществува!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите моляви някой знаели как мога да си отблокирам профила в ютуб или да си изтегля някой клип .Моля ако някой знае да пише

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой или коИ клипове искаш да теглиш ? Плейлист ? Например с 4K Video Downloader... 

Относно "блокирания" профил/акаунт - например тук ? https://www.youtube.com/account_recovery Може малко повече инфо да дадеш, за да помогнем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от А.Х.Т. sekirata cekupama
      Манифестацията за 1 май 1983 г. (ВИДЕО)
    • от user09
      Имам видео карта amd r9 270x 2gb msi с два вентилатора, днес както играя монитора ми огасна и вентилаторите на видео картата започнаха да въртят на 100%,Термо пастата е сменена преди 2седмици, пробвах да го рестартирам от без да го изключа от захранването и никаква реакция,някой да знае от какво може да е?
    • от Vasko Mihaylov
      Здравейте,
      Хванал съм се със следния проект. Правя видеа за специфичен удар или движение. Имам нужда от sofrware който може да отчита кои  мускулни групи работят по време на движението. Платени варианти също е опция.  
      Допълнително, аз знам точно кои мускулки групи се вкючват в определено вдижение и не е необходимо sofrware да засича това. Може sofrware само да визуализира в 3Д самото мускулно движение. И да не забравя трябва да мога да го интегрирам към видеото.
      Благодаря за предложенията!

• от ToniAnkov
      Здравейте! Преди 1 седмица си сглобих нов компютър и преди 1 или 2 дни му свързах втори монитор. Проблема ми е че когато играя някои определени игри (Fortnite например) компютъра след 20-30 минути му изгасват мониторите но самата система си работи и свети всичко по компютъра (мишката и клавиатурата също си остават включени), но мониторите изгасват и трябва компютъра да се рестартира. Мисля си че проблема може да е във видео картата. Моделът е AMD Radeon RX 570. Дали може да е от втория монитор или да прегрява? Моля за помощ благодаря предварително! 
    • от Николай Алексиев
      Здравейте, не съм сигурен че темата е за тук, но ми се видя най-близо по смисъл.
      Та с няколко думи, търся човек ентусиаст, който да има свободно време и познания със софтуер
      за видео обработка за взаимно създаване и поддържане на YouTube канал.
      Идеята ми е аз да правя хип-хоп , денс, машъп и екстендед версии на популярни
      песни а втори човек да се занимава с видеото и ъплоуда. За отличен образец на идеята ми 
      може би е каналът на Trap Nation, искам да се получи нещо подобно.
      Пускам и линк към soundcloud акаунта ми, като там са качени малка част от готовите неща.
      Ако има ентусиасти нека ми пишат за да видим какво можем да създадем заедно.
      ::::::::::::::::::::Soundcloud Nikso:::::::::::::::::::: 
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.