Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

luxorlolo

програми с които да почистиш компютъра си така, че да не остава нищо на него

Препоръчан отговор

здравейте! Не знам към кого да се обърна но имам един проблем и много бих се радвал ако някой ми помогне. Става въпрос за това,че на работа имах нужда от интернет и сложих на компютъра флашка (от тези на мтел, виваком и др.). Свърших си работата но пък отскоро началника не дава да се използват такива устройства и лични флашки и казва,че глобата е голяма и че щял да открие такива дори и да са били използвани по рано. Има ли някаква програма с която да ги намеря преди него и да направя така че да ги изтрия т.е. да не се виждат с никакви програми. Моля помогнете! С уважение Л Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,доколкото разбирам искаш да си покриеш следите от ровене в нета.Първото нещо за което се сещам е History-то,трие се ръчно от браузъра,както и с програми,като например ccleaner и др.Те са доста надеждни затриват всичко-temporary internet files,History,Cookies,Recently typed url,saved passwords,last download location и много други.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравей,доколкото разбирам искаш да си покриеш следите от ровене в нета.Първото нещо за което се сещам е History-то,трие се ръчно от браузъра,както и с програми,като например ccleaner и др.Те са доста надеждни затриват всичко-temporary internet files,History,Cookies,Recently typed url,saved passwords,last download location и много други.

Благодаря, но изцяло ни е забранено ровенето из интернет!

А как да покрия следите от лична флашка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Благодаря, но изцяло ни е забранено ровенето из интернет!

А как да покрия следите от лична флашка?

Мисля,че няма как да се разбере дали е ползвана флашка.Поне при мен слагам,махам,записвам,изтривам и т.н. не мисля,че се разбира.Но изчакай някой,който по се бъзика с флаш памет-и

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

към bojoviki:

Т.нар. "флашка" е всъщност модем за мобилен интернет.

Можете да си покриете следите като деинсталирате софтуера на съответния мобилен оператор.

След това почистете системата със CCleaner.

Винаги може да останат следи, но в общия случай, мисля че това ще е достатъчно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Флажката,която си използвал за интернет,не тръгва без драйвър.Него си го инсталирал лично ти,така че трябва да си го деинсталираш обратно,ръчно.Останалото изчиставаш с програмата CCleaner,след приключване на почистването,деинсталираш програмата и си готов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ccleaner, но внимавай с отметките какво да чисти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно ми е обаче защо шефа Ви е забранил да изполвате интернет на работното място? Мисля, че не е без причина. Но това е Българина. Вместо да си върши работата, той ще продължава въпреки солените глоби да се крие и да застава срещу правилата.

Ако шефа ти иска да те хване има 100 начина затова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е на компютрите във фирмата Ви, да е инсталиран софтуер, които следи/записва цялата активност. Така, че каквото и да правиш, за да покриеш следите си, е без значение! А дори да не е инсталирано нищо подобно, пак може да се види какво и кога е отваряно/стартирано и CCleaner-a няма да помогне! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
здравейте! Не знам към кого да се обърна но имам един проблем и много бих се радвал ако някой ми помогне...................................

Носете си личен компютър и няма да ви уловят!!!

Възможно е на компютрите във фирмата Ви, да е инсталиран софтуер, които следи/записва цялата активност. Така, че каквото и да правиш, за да покриеш следите си, е без значение! А дори да не е инсталирано нищо подобно, пак може да се види какво и кога е отваряно/стартирано и CCleaner-a няма да помогне! 

Има такива програми, дори безплатни, но няма да ги споделя.

Отишъл е да работи, а не да рови във фейса и др.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
здравейте!

Не знам към кого да се обърна но имам един проблем и много бих се радвал ако някой ми помогне.

Става въпрос за това,че на работа имах нужда от интернет и сложих на компютъра флашка (от тези на мтел, виваком и др.). Свърших си работата но пък отскоро началника не дава да се използват такива устройства и лични флашки и казва,че глобата е голяма и че щял да открие такива дори и да са били използвани по рано.

Има ли някаква програма с която да ги намеря преди него и да направя така че да ги изтрия т.е. да не се виждат с никакви програми.

Моля помогнете!

С уважение Л Д

USBDeview

USBDeview is a small utility that lists all USB devices that currently connected to your computer, as well as all USB devices that you previously used.

For each USB device, extended information is displayed: Device name/description, device type, serial number (for mass storage devices), the date/time that device was added, VendorID, ProductID, and more...

USBDeview also allows you to uninstall USB devices that you previously used, disconnect USB devices that are currently connected to your computer, as well as to disable and enable USB devices.

You can also use USBDeview on a remote computer, as long as you login to that computer with admin user.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички ви за всеки един коментар и за всяка подадена ръка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нали като влезе в стаята ти и види флашката поставена на компютъра и ти сърфираш и ще изгърмиш?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви CCleaner му дава всеки втори, вземете да се спрете, че после идват пак тук да реват, че тая простотия им е прецакала машината.

Трие се кеша, махат се драйвъри, трият се регфайловете, нищо повече и никаква програма не му е нужна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Какви CCleaner му дава всеки втори, вземете да се спрете, че после идват пак тук да реват, че тая простотия им е прецакала машината.

Трие се кеша, махат се драйвъри, трият се регфайловете, нищо повече и никаква програма не му е нужна.

Песни любовни!

Знаеш ли колко хора използват CCleaner и нямат никакви проблеми.

Лично аз от версия 1.8 и продължавам да си го ползвам със здраве и под XP, Vista и 7-ца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз нямам спомен от колко години я ползвам,не ми е правила точно тя проблеми.Малка,удобна,бърза и лесна за ползване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не шефа ти, а сисадмина или поддръжката гледа логовете на компютъра - винаги ще се разбере, че е ровено в интернет.

Не мога да разбера защо като е забранено на някой нещо той си мисли, че ще мине метър, като си носи вещи от вкъщи...

Да ти кажа ли как ще те хванат - ще те докладва колега, който те засече да сърфираш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Песни любовни!

Знаеш ли колко хора използват CCleaner и нямат никакви проблеми.

Лично аз от версия 1.8 и продължавам да си го ползвам със здраве и под XP, Vista и 7-ца.

Тя и да ти прецака нещо се съмнявам, че ще го разбереш.

Айде " разбирачите" да си спестят похвалите за тая простотия, защото в един момент ставате смешни.

Нямащите проблеми с нея са нормалните потребители, които се мъчат с прецакана машина до момента, в който някоя игра не им тръгне, иначе не им пречи да им зарежда по десет минути машината, да им я зомбират, направо да ги правят на маймуни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тя и да ти прецака нещо се съмнявам, че ще го разбереш.

Айде " разбирачите" да си спестят похвалите за тая простотия, защото в един момент ставате смешни.

Нямащите проблеми с нея са нормалните потребители, които се мъчат с прецакана машина до момента, в който някоя игра не им тръгне, иначе не им пречи да им зарежда по десет минути машината, да им я зомбират, направо да ги правят на маймуни.

Сериозно ли няма да разбера?

Що не вземеш да се фотографираш, голяма цветна снимка с висока резолюция, а аз ще мина да се подпиша и да ударя печат!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сериозно ли няма да разбера?

Що не вземеш да се фотографираш, голяма цветна снимка с висока резолюция, а аз ще мина да се подпиша и да ударя печат!

Как се сети, че говоря точно за теб.

Само с голямо желание не става, трябват и минимални знания, които при теб липсват.

Продължавай да "подпомагаш" АВ разработчиците, защото ми е много забавно да ти чета постовете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само с голямо желание не става, трябват и минимални знания, които при теб липсват.

Продължавай да "подпомагаш" АВ разработчиците, защото ми е много забавно да ти чета постовете.

На тебе ти липсват, малкия!

Преди да пишеш първо се огледай, че си единствения "разбирач" който плюе по CCleaner.

И второ - като чета какви посредствени конвертори препоръчваш....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Въздържайте се от глупавите си приказки и ако сте сътворил до сега някой софтуер се похвалете с него, а не бъдете надменнен. Така, както наблюдавам, много хора тук са далеч над ВАС! Ако с нещо можете да помогнете, споделете го, ако ли не, поне не обиждайте хората. До сега съм Ви прочел всички постове и в тях лъха само надменност и нищо друго!Какво липсва при другите членове на форума, не сте вие човекът, който ще казва!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На тебе ти липсват, малкия!

Преди да пишеш първо се огледай, че си единствения "разбирач" който плюе по CCleaner.

И второ - като чета какви посредствени конвертори препоръчваш....

Радвам се, че си отделил от времето си, за да ми четеш глупавите постове, аз от твоите се забавлявам, а ти моите не си дорасъл да ги разбереш.

Продължавай да си ползваш тая простотия CCleaner, компа си е твой, дали ще го блъскаш с боклуци си е твой избор.

Посредствени конвертори съм препоръчвал според някъв "експерт" като теб, мнението ти е важно като на 5 годишно дете, същите знания имаш и ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Радвам се, че си отделил от времето си, за да ми четеш глупавите постове, аз от твоите се забавлявам, а ти моите не си дорасъл да ги разбереш.

Продължавай да си ползваш тая простотия CCleaner, компа си е твой, дали ще го блъскаш с боклуци си е твой избор.

Посредствени конвертори съм препоръчвал според някъв "експерт" като теб, мнението ти е важно като на 5 годишно дете, същите знания имаш и ти.

Поредният незабелязан роден капацитет разбиращ от всичко!Споделил си си мнението,прочели сме го, но първо не му е мястото тука,второ не сме длъжни да мислиме като тебе!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
vikitoto, искаш ли да си промениш стила на изразяване и начина за показване на уважение към другите... или да ги променя аз?

Това, че някой не е на твоето мнение, не е повод за обиди - има си къде по-цивилизован начин да си кажеш мнението. Приеми го като съвет или забележка, както искаш.

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.