Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Съмнявам се да е тя. Първо едва ли ще минат бариерата. А и да я минат, да излъчиш МП с група от 10-15 човека е най-малкото несериозно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 130
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Аз преди години се изживявах като алтизахер. Приемах конкретни поръчки. Куче - московская стражевая, делтапланер, плетачни машини, цветни телевизори, хладилници, но една поръчка ме измори. Чугунена ва

Ще възразя. Има места по света, в които хората живеят и оцеляват с много по-малко отколкото средностатистическия българин, но не мрънкат и не се оплакват постоянно. И на това възразявам. Тези приказ

Феномен е всеки български гражданин, оцеляващ със заплата близка или по-ниска от средната!

преди 1 минута, ncl написа:

Съмнявам се да е тя. Първо едва ли ще минат бариерата. А и да я минат, да излъчиш МП с група от 10-15 човека е най-малкото несериозно.

И аз се съмнявам, че ще е тя. Ама, уж умна жена, а се захванала с Бареков политика да прави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ренета Инджова уважавам и харесвам много, тя е единствената, за която бих гласувала

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, haidukpikaso написа:

Ренета Инджова уважавам и харесвам много, тя е единствената, за която бих гласувала

"Гласуваш за Ренета, получаваш Бареков"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, A.com написа:

"Гласуваш за Ренета, получаваш Бареков"

ми... всяко удоволствие се заплаща

:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Елена Поптодорова?

Според мен видът и отговаря на пророчествата - светла е, пък и качества има.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, ncl написа:

По-скоро не. На 65 години е, а доколкото съм запознат става въпрос за доста по-млада жена.

Ясновидците обикновено виждат образ, а Елена Поптодорова сега изглежда така:

20160209.iapglzwbst.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам. Възможно е. За мен няма значение коя ще е, стига да спре ограбването на държавата, да вкара виновните в затвора и България да тръгне напред.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ванга не говори за жена политик, а за духовна жена, която ще помогне много на България.

Аз съм съгласна с Ванга - досега нито един политик не е направил нещо добро за България! Точно обратното - всички политици се надпреварват да ни продават на външни интереси.

А ето тук ще цитирам едно мнение за България и Българите на един учен: руският учен Дмитрий Лихачов.

- "Скъпи български приятели, не забравяйте – вие сте една от най-древните сред съществуващите днес културни нации в Европа и в света.

Много неща са отминали, древният Рим и древна Гърция, Византия, но България е тук – късче от най-древната култура между всички европейски страни. Затова – пазете я! За да бъде българската култура не само късче от старината, но и първата частица на бъдещето. Духовното богатство на България, създавано с векове, трябва да пребъде. Такова е историческото предназначение на България и аз вярвам в него.“

Дмитрий Сергеевич Лихачов

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.01.2017 г. в 16:44, Мойра написа:

Елена Поптодорова?

отговаря на описанието така е, само дето ще ходи в Полша

https://www.24chasa.bg/novini/article/5914341

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, haidukpikaso написа:

отговаря на описанието така е, само дето ще ходи в Полша

https://www.24chasa.bg/novini/article/5914341

Сега пак трябва да гадаем коя ще е жената. :(;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Мойра написа:

Сега пак трябва да гадаем коя ще е жената. :(;)

мда, ама със сигурност не е тая, виж че не милее за България изобщо

ходи си по света

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, haidukpikaso написа:

мда, ама със сигурност не е тая, виж че не милее за България изобщо

ходи си по света

Просто знае какво я очаква, ако стане премиер и е избрала да живее спокойно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Мойра написа:

така е, а жената от предсказанията е борец

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Мойра написа:

И Бареков, поради тази причина, забегна в Брюксел. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слава Севрюкова: Ще дойде време, когато жена ще изиграе важна роля за спасяването на България. Тази жена ще е духовен тип жена.
Ванга: Руса жена ке помогне на страната.

Природни катаклизми:
Слава Севрюкова: Не си мислете, че земята по която стъпваме ще е все земя. Ще оцелеят хората по високото.
Петър Дънов: Духовно извисените хора ще спасят България. Когато дойде трудното, човекът направен от кал няма да оцелее. Ще оцелее човекът създаден от вода и дух.
Слава Севрюкова: Някой страни ще изчезнат. Някои народи ще се местят от едни места на други.
Петър Дънов: Ние сме на високо. Духът на Българина трябва да бъде нависоко.

Бяло море
Преподобна Стойна: Ще дойде време, когато река Струма ще се разшири и ще стане колкото Дунава и тогава Бяло море ще стигне до България.
Петър Дънов: Не се стремете да стигнете до Бяло море. То само ще дойде при нас.

Извисяване
Слава Севрюкова: В България се изявяват извисени души и принизени души – затова сме полуизбран народ.
Петър Дънов: България е черния дроб на света.

За България
Слава Севрюкова: Ще бъдем Швейцария и повече от Швейцария в Европа.
Петър Дънов: Българите ще се славят по света с това, че са българи.

Кой ще ни оправи?
Ванга: Ние ще стъпим на крака след 60 години (Това предсказание изтича през 2039г.).
Слава Севрюкова: След 2017-2018 година жената в България ще вземе важни властови позиции.
Слава Севрюкова: Духът на преродения Давид е тук, в България. Той ще изиграе изключително важна роля на политик и ще отласне страната напред.
Ванга: Ние сега сме зле. Тук ке дойде един шивач и крояч, който ще скрои така добре дрехата, че всичко при народа ще тръгне. Той е висок, слаб, идва от чужбина, но не е Симеон (уточнява това).

Гордост
Слава Севрюкова: Ще дойде време, когато извисени умове ще излязат от нашата страна, ще я прославят в чужбина.
Ванга: След време в чужбина ще гледат добре на нас българите. Ние ще се радваме, че сме българи.

За Русия и славянството
Ванга: Този политик ще изведе България напред, който стопли отношенията ни с Русия.
Ванга: Не е в брат Джон спасениято, а в Иван.
Ванга: България е майката на славянството, Русия е бащата на славянството. И ние ке дадем важен принос за света, чрез славянството.
Слава Севрюкова: Много важни промени ще настъпят чрез славянството.

-

http://www.dunavmost.bg/Fun/News/15955-vanga-rusa-zhena-ke-pomogne-na-balgariya

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
на 8.01.2017 г. в 16:44, Мойра написа:

Елена Поптодорова?

Ето наистина има качества  - краде каквото и попадне дори не се свени да извършва дребни магазински кражби Пък на всичкото отгоре и лъже като заловена джебчийка .:D

И това е човек който ни е представлявал пред една от великите сили. Какво да си мислят хората по света за българите въобще . И като сложим на везните как ни представят мургавите ни сънародници и разни други криминални елементи- после има да пишем по форумите че хората в Европа и САЩ били ксенофоби.

Това ли са качествата които мислиш че трябва да притежава един нормален български политик да не говорим за "спасител на България"?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, lsmurf написа:

Ето наистина има качества  - краде каквото и попадне дори не се свени да извършва дребни магазински кражби Пък на всичкото отгоре и лъже като заловена джебчийка .:D

И това е човек който ни е представлявал пред една от великите сили. Какво да си мислят хората по света за българите въобще . И като сложим на везните как ни представят мургавите ни сънародници и разни други криминални елементи- после има да пишем по форумите че хората в Европа и САЩ били ксенофоби.

Това ли са качествата които мислиш че трябва да притежава един нормален български политик да не говорим за "спасител на България"?

Когато прочетох новината, помислих, че е фалшива, но...

Пореден голям срам за България и българите!:(

Мисля, че занапред всички, които имат желание да станат политици, трябва да бъдат проверявани най-щателно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая (ЕП) не ми импонира , даже не ми понася........нито как мисли , нито как говори !

Но не изключвам да са й скроили тази твърде ефтина шапка , защото какво си няма за стотина долара......Струва ми се , че прибързано се вързваме - причината ще да е друга , но неудобна за казване....

Мое лично предположение е , че е прекалила да додява с русофилия в неподходяща време и място . А за такова нещо е някак си неудобно да те изгонят от позиция...

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, by_chechi написа:

Тая (ЕП) не ми импонира , даже не ми понася........нито как мисли , нито как говори !

Но не изключвам да са й скроили тази твърде ефтина шапка , защото какво си няма за стотина долара......Струва ми се , че прибързано се вързваме - причината ще да е друга , но неудобна за казване....

Мое лично предположение е , че е прекалила да додява с русофилия в неподходяща време и място . А за такова нещо е някак си неудобно да те изгонят от позиция...

Не вярвам да е номер защото сама си е признала вината , а за русофилията ако беше нямаше да гръмне новината първо в руски медии. Просто е забравила че не е в България където знае че всичко ще и се размине.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.03.2017 г. в 17:00, Мойра написа:

Когато прочетох новината, помислих, че е фалшива, но...

Пореден голям срам за България и българите!:(

Мисля, че занапред всички, които имат желание да станат политици, трябва да бъдат проверявани най-щателно.

не я оправдавам и защитавам но ако неволно е излязла с крема а, както твърди

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 години по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване