Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

При инсталиране на flash player син екран

dsa1996

Препоръчан отговор

Здравейте при инсталиране на flash player ми дава син екран и се рестартира лаптопа windows 7 Както си  гледах във национален образователен портал ми се рестартира със син екран, дадох да провер ии да премахне грешката и flash playera ми изчезна и от тогава при инсталиране син екран дава

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С кой браузър си и със IE как е положението?

Погледни тази тема:

http://www.kaldata.com/forums/topic/200299-син-екран-windows7-ultimate-32bit/?p=2340509

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деинсталирай всичко свързано с джава - рестартирай компютъра - почисти с ccleaner и инсталирай наново java от страницата на производителя.

При тези действия всички браузъри трябва да са затворени и да ги няма в паметта/таск менаджера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте при инсталиране на flash player ми дава син екран и се рестартира лаптопа windows 7 Както си  гледах във национален образователен портал ми се рестартира със син екран, дадох да провер ии да премахне грешката и flash playera ми изчезна и от тогава при инсталиране син екран дава

Антивирусната NOD32 ли е? Проблема се среща при по-старите и версий. Ако е тя ще трябва да я разкараш и да сложиш последната версия или най-добре друга антивирусна. Деинсталацията също не е много проста. Понеже вече имам опит ще ти подскажа. Под сейф мод я махаш с това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ми  нод32 е 4.2 аз сега инсталирах chrome и не ми трябва flash и се чудя така ли да остана

Е, вече знаеш къде е проблема. От тук нататък ти си решаваш. Щом си съгласен антивирусната да ти изкарва сини екрани, никой не може насила да те накара да я махнеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване